DALŠÍ GENERACE CHAT-ROULETTE

Více než 1 000 000 uživatelů a stovky online streamů

Zcela nový videochat

Pouze zde můžete přímo vidět chatovací místnosti s dívkami a vybrat si podle svých představ! Už žádné nekonečné výpisy s místnostmi plnými kluků. Vybíráme a vybereme nejzajímavější streamy, které vám navrhneme. Kromě toho automaticky blokujeme veškerá potenciálně neopodstatněná videa a uživatele.

Soukromé a veřejné pokoje

Díky flexibilním možnostem ochrany soukromí můžete chatovat s jednou osobou nebo se skupinou přátel. Jedna místnost může současně zobrazit až čtyři webové kamery s neomezeným počtem diváků. Žádná ruleta chatu se nemůže pochlubit takovými příležitostmi.

Časový rozvrh streamování videa

Aby jste věděli předem, kdy bude online dívka nebo kluk s webovou kamerou, a aby vaši fanoušci věděli, kdy vás očekávají předem. Za tímto účelem jsme vytvořili plán streamování videa. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se k odběru uživatele a budete vždy aktuální, když je jeho ruleta zapnutá.

Kvízy a další hry

Abychom vás udrželi v našem chatu, vytvořili jsme velké množství mini her. Jedná se o ruletu a klasický kvíz, hádající hru a dokonce i hazardní ruletu. Lze je hrát současně zapnutím webové kamery a během rozhovoru s ostatními lidmi v chatu.

Mimochodem, můžete si vytvořit kvízové otázky automaticky, ale také je vymyslet sami! Při jejich hraní se nejen pobavíte, ale také vyhrajete mince, které můžete utratit za dárek pro dívku nebo se pomstít pachateli. Zahrňte do videochatu mini hry a vaši diváci vám děkují.

Vstupte do chatu

Naše chat ruleta - skvělé místo pro setkání s novými lidmi!

Žádná jiná seznamka vám nedá příležitost rychle se bavit a žít s tolika dívkami a chlapci. Naše webová služba urychlí známí a nahradí vaše tisíce dat! Dejte dary, flirtujte, vtip, nebo si jen poctivě konverzujte. Rychle pochopíte, zda vám tato osoba vyhovuje nebo by měla hledat více. V takovém případě, pokud se vám tato osoba nelíbí, stačí kliknout na tlačítko a deaktivovat její webovou kameru. Nedojde k žádnému odporu a nepříjemným situacím. Věřte nám, v pravidelném termínu by všechno bylo mnohem komplikovanější.

SPLNĚTE HORKÉ DÍVKY

Komunikujte novým způsobem!

Pokud máte doma webkameru a nějaký volný čas. Určitě to vyzkoušejte. Zde najdete více než někoho krásného, s kým si můžete popovídat na webové kameře, a přitom si užívat spoustu miniher, zábavných video streamů, rádia a spoustu dalších věcí, které vás budou bavit. Mnoho mladých lidí a dokonce i dívky milují videochaty a aktivně používají webovou kameru. Protože seznámení s pomocí videa, bez osobního setkání, je mnohem bezpečnější. Kromě toho je mnohem jednodušší zapnout videokameru a rychle najít milého chlapa, než zabít celý den na jedno špatné rande. Použití rulety navíc nevyžaduje registraci.

Vydělávejte peníze na svých streamech!

Chápeme, že kvalitní show není možná bez výdělku. Pokud tedy máte 18, náš chat má několik způsobů, jak vydělat skutečné peníze prostřednictvím vlastního vysílání:

  1. Požádejte diváky, aby tipy nechali hostiteli. Za tímto účelem je k dispozici speciální tlačítko, tyto tipy jsou připsány na váš účet a můžete je stáhnout na svůj účet Yandex nebo PayPal.

  2. Chat Roulette vám umožní vytvořit seznam služeb a poskytnout je za peníze. Například to může být klasická pozdravy nebo zpívat určitou píseň, stejně jako nejrůznější exotické požadavky, tanec nebo jen úsměv.

  3. Posílejte recenze nebo zprávy s přidruženým odkazem a získejte 30% všech plateb ze všech plateb, které od uživatelů, kteří tyto odkazy použili, a stali se novými uživateli.

  4. Můžete nahrávat pořady pořadu na YouTube a vydělávat prostřednictvím reklamy nebo přímým kontaktem s inzerenty, aby představili své produkty.

ZAČNĚTE VAŠE VÝSTAVU A ZÍSKEJTE

Líbí se vám náš projekt? Sdílejte to se svými přáteli!