CHAT-ROULETTE بعدی ژنراتور

بیش از 1 000 000 کاربر و صدها جریان آنلاین

گپ تصویری کاملاً جدید

فقط در اینجا شما می توانید به طور مستقیم اتاق های گفتگو با دختران را ببینید و به دلخواه خود انتخاب کنید! هیچ لیست بی پایان با اتاق های پر از بچه ها وجود ندارد. جالب ترین جریان ها را برای شما پیشنهاد می کنیم و انتخاب می کنیم. علاوه بر این ، ما به طور خودکار هرگونه فیلم و کاربران غیرمجاز بالقوه را مسدود می کنیم.

اتاقهای خصوصی و عمومی

با تشکر از گزینه های انعطاف پذیر حفظ حریم خصوصی ، می توانید با یک فرد مجرد یا با یک گروه از دوستان گپ بزنید. در همان زمان یک اتاق می تواند تا چهار وب کم با تعداد نامحدودی بیننده نمایش دهد. هیچ رولت چت با چنین فرصت هایی نمی تواند به رخ کشیدن بپردازد.

برنامه پخش ویدئو

به این ترتیب که از قبل می دانید چه موقع دختر یا پسر با وب کم آنلاین می شوند و به این ترتیب طرفداران شما می دانند چه موقع از شما انتظار دارند. برای این کار ، ما یک برنامه پخش ویدئو ایجاد کرده ایم. تمام کاری که شما باید انجام دهید مشترک شدن در کاربر است و وقتی رولت او روشن است همیشه به روز خواهید بود.

آزمونها و سایر بازیها

برای نگه داشتن شما در گپ ما ، تعداد زیادی مینی بازی ایجاد کرده ایم. این رولت و یک مسابقه کلاسیک ، یک بازی حدس زدن و حتی یک رولت قمار است. آنها را می توان همزمان با روشن کردن دوربین وب و در حالی که با افراد دیگر در گپ خود صحبت می کنید ، بازی کرد.

به هر حال ، شما می توانید به طور خودکار سوالات مسابقه ایجاد کنید ، بلکه آنها را خودتان نیز اختراع کنید! با بازی کردن آنها نه تنها سرگرمی خواهید داشت بلکه سکه های برنده نیز کسب خواهید کرد که می تواند برای هدیه دخترانه یا انتقام از مجرم هزینه شود. مینی بازی ها را در گپ تصویری خود بگنجانید و بینندگان شما از شما سپاسگزارند.

وارد گپ شوید

رولت چت ما - مکانی عالی برای دیدار با افراد جدید!

هیچ سرویس آشنایی دیگری به شما این امکان را نمی دهد که به سرعت و با بسیاری از دختران و پسران به گفتگو بپردازید. سرویس وب ما آشنایان را سرعت می بخشد و هزاران تاریخ شما را جایگزین خواهد کرد! هدایا ، لاس زدن ، شوخی یا فقط مکالمات صادقانه برقرار کنید. شما به سرعت خواهید فهمید که آیا این فرد مناسب شماست یا باید به دنبال چیزهای بیشتری باشد. در این حالت ، اگر آن شخص را دوست ندارید ، کافیست روی دکمه کلیک کرده و وبکم آنها را غیرفعال کنید. شرایط ناراحتی و ناآرامی وجود نخواهد داشت. باور کنید ، در یک روز معمولی همه چیز پیچیده تر خواهد بود.

دیدار با دختران داغ

به روشی جدید ارتباط برقرار کنید!

اگر یک وب کم در خانه دارید و اوقات فراغت دارید. مطمئن باشید که آن را امتحان کنید. در اینجا شما می توانید بیش از شخصی زیبا برای گپ زدن در وب کم پیدا کنید ، ضمن اینکه از سرگرمی های فراوان ، پخش های ویدیویی سرگرم کننده ، رادیو و بسیاری موارد دیگر لذت می برد تا سرگرمی شما را حفظ کند. بسیاری از جوانان و حتی دختران عاشق گپ های ویدیویی هستند و به طور فعال از وب کم استفاده می کنند. از آنجا که آشنایی با کمک فیلم ، بدون جلسه شخصی بسیار امن تر است. علاوه بر این ، فقط روشن کردن دوربین فیلمبرداری و پیدا کردن سریع یک پسر خوب بسیار ساده تر از آن است که کل روز را برای یک تاریخ بد بکشید. علاوه بر این ، استفاده از رولت نیازی به ثبت نام ندارد.

در جریان خود درآمد کسب کنید!

ما می دانیم که نمایش با کیفیت بدون درآمد امکان پذیر نیست. بنابراین ، اگر 18 سال دارید ، چت ما چندین راه برای کسب درآمد واقعی از طریق پخش خود برای شما دارد:

  1. از بینندگان بخواهید نکاتی را برای میزبان بگذارند. برای این منظور ، یک دکمه ویژه وجود دارد ، این نکات به حساب شما اعتبار می یابد و می توانید آنها را به حساب Yandex یا PayPal خود وارد کنید.

  2. Chat Roulette به شما امکان می دهد لیستی از خدمات ایجاد کرده و برای آنها پول تهیه کنید. به عنوان مثال ، این می تواند یک تبریک کلاسیک ، یا آواز خواندن یک آهنگ خاص ، و همچنین انواع درخواست های عجیب و غریب ، رقص یا فقط لبخند زدن باشد.

  3. بررسی ها یا اخبار را با پیوند وابسته ارسال کنید و 30٪ از کل پرداخت هایی را که از کاربرانی که از این لینک ها استفاده کرده اند دریافت کنید و به کاربران جدید تبدیل شوید 30٪ از کل پرداخت را دریافت می کنید.

  4. می توانید ضبط های نمایش را در YouTube بارگذاری کرده و از طریق تبلیغات کسب درآمد کنید ، یا با مستقیم تبلیغ با تبلیغ کنندگان برای ارائه محصولات خود اقدام کنید.

نمایش و کسب خود را شروع کنید

آیا پروژه ما را دوست دارید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!