הדור הבא של צ'אט רולטה

יותר מ- 1 000 000 משתמשים ומאות זרמים מקוונים

וידאו צ'אט חדש לחלוטין

רק כאן תוכלו לראות ישירות חדרי צ'אט עם בנות ולבחור לטעמכם! אין עוד רשימות אינסופיות עם חדרים מלאים בחורים. אנו בוחרים ובוחרים את הזרמים המעניינים ביותר להציע לך. בנוסף, אנו חוסמים אוטומטית כל קטעי וידאו ומשתמשים שאינם מוסדרים.

חדרים פרטיים וציבוריים

הודות לאפשרויות פרטיות גמישות, אתה יכול לשוחח עם אדם בודד או עם קבוצת חברים. במקביל, חדר אחד יכול להראות עד ארבע מצלמות רשת, עם מספר בלתי מוגבל של צופים. שום רולטה צ'אט לא יכולה להתהדר בהזדמנויות כאלה.

לוח הזרמת וידאו

כדי שתדעו מראש מתי ילדה או בחור עם מצלמת רשת יהיו ברשת, וכדי שהמעריצים שלכם יידעו מתי לצפות לכם מראש. לשם כך יצרנו לוח הזרמת וידאו. כל שעליך לעשות הוא להירשם למשתמש ותמיד תהיה מעודכן כאשר הרולטה שלו מופעלת.

חידונים ומשחקים אחרים

כדי להעסיק אותך בצ'אט שלנו, יצרנו המון מיני-משחקים. זהו רולטה וחידון קלאסי, משחק ניחושים ואפילו רולטה להימורים. ניתן לשחק אותם במקביל על ידי הפעלת מצלמת הרשת ותוך כדי שיחה עם אנשים אחרים בצ'אט שלך.

אגב, תוכלו ליצור שאלות חידון באופן אוטומטי, אך גם להמציא אותן בעצמכם! אם תנגן אותם, לא יהיה לכם כיף, אלא תוכלו גם לזכות במטבעות אשר ניתן לבזבז על מתנה לילדה או לנקום בפוגע. כלול משחקי מיני בסרטון הווידאו צ'אט שלך והצופים שלך מודים לך.

הכנס צ'אט

רולטת הצ'אט שלנו - מקום נהדר להכיר אנשים חדשים!

שום שירות היכרויות אחר לא ייתן לך אפשרות לשוחח במהירות עם כל כך הרבה נערות ונערים. שירות האינטרנט שלנו יאיץ מכרים ויחליף את אלפי התאריכים שלך! תן מתנות, לפלרטט, להתבדח או פשוט לנהל שיחות כנות. תבינו במהירות האם אדם זה מתאים לכם או שעליו לחפש עוד. במקרה זה, אם אתה לא אוהב את אותו אדם, פשוט לחץ על הכפתור והשבית את מצלמת הרשת שלו. לא תהיה טינה ומצבים מביכים. האמינו לנו, בתאריך קבוע הכל היה הרבה יותר מסובך.

פגוש בנות

תקשרו בדרך חדשה!

אם אתה מקיים מצלמת רשת בבית וקצת זמן פנוי. הקפד לנסות את זה. כאן תמצאו יותר ממישהו יפה שאפשר לשוחח איתו במצלמת רשת, תוך כדי שאתם נהנים משלל מיני משחקי וידאו, זרמי וידאו מהנים, רדיו והרבה דברים אחרים שיעזרו לכם להתבדר. צעירים רבים ואפילו בנות אוהבים שיחות וידיאו ומשתמשים באופן פעיל במצלמת רשת. מכיוון שההיכרות בעזרת וידאו, ללא מפגש אישי, היא הרבה יותר בטוחה. חוץ מזה, הרבה יותר קל פשוט להפעיל את מצלמת הווידיאו ולמצוא במהירות בחור נחמד מאשר להרוג את כל היום לדייט רע אחד. יתר על כן, השימוש ברולטה אינו מצריך רישום.

הרוויחו כסף בזרמים שלכם!

אנו מבינים שמופע איכותי אינו אפשרי בלי להרוויח. אז אם יש לכם 18, הצ'אט שלנו כולל מספר דרכים להרוויח כסף אמיתי באמצעות השידור שלכם:

  1. בקש מהצופים להשאיר טיפים למארח. לצורך זה יש כפתור מיוחד, טיפים אלו נזקפים לחשבונך ותוכל למשוך אותם לחשבון Yandex או PayPal.

  2. צ'אט רולטה מאפשר לך ליצור רשימת שירותים ולספק להם כסף. לדוגמה, זה יכול להיות ברכה להעניק ברכה קלאסית, או לשיר שיר מסוים, כמו גם כל מיני בקשות אקזוטיות, ריקוד או סתם חיוך.

  3. פרסם ביקורות או חדשות עם קישור סניף וקבל 30% מכל התשלומים מכל התשלומים שמשתמשים שהשתמשו בקישורים הללו והפכו למשתמשים חדשים.

  4. אתה יכול להעלות הקלטות של המופע ב- YouTube ולהרוויח באמצעות פרסום, או על ידי יצירת קשר ישיר עם מפרסמים כדי להציג את המוצרים שלהם.

התחל את המופע שלך והרוויח

האם אתה אוהב את הפרויקט שלנו? שתפו אותו עם חבריך!