KITAS KARTOS CHATAS-ROULETTE

Daugiau nei 1 000 000 vartotojų ir šimtai internetinių srautų

Visiškai naujas vaizdo pokalbis

Tik čia galite tiesiogiai pamatyti pokalbių kambarius su merginomis ir pasirinkti pagal savo skonį! Nebėra begalinio sąrašo su kambariais, kuriuose pilna vaikinų. Mes pasirenkame jums įdomiausius srautus. Be to, mes automatiškai blokuojame visus potencialiai nepagrįstus vaizdo įrašus ir vartotojus.

Privatūs ir vieši kambariai

Dėl lanksčių privatumo galimybių galite kalbėtis su vienu asmeniu ar su draugų grupe. Tuo pačiu metu viename kambaryje gali būti rodomos net keturios internetinės kameros su neribotu žiūrovų skaičiumi. Nei viena pokalbių ruletė negali pasigirti tokiomis galimybėmis.

Vaizdo įrašų srauto grafikas

Kad iš anksto žinotumėte, kada mergaitė ar vaikinas, turintis interneto kamerą, bus prisijungęs, ir kad jūsų gerbėjai iš anksto žinotų, kada jūsų gali tikėtis. Tam mes sukūrėme vaizdo transliacijos grafiką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prenumeruoti vartotoją ir jūs visada būsite atnaujintas, kai jo ruletė bus įjungta.

Viktorinos ir kiti žaidimai

Siekdami jus užimti mūsų pokalbiuose, sukūrėme daugybę mini žaidimų. Tai ruletė ir klasikinė viktorina, spėlionių žaidimas ir net lošimų ruletė. Jie gali būti žaidžiami tuo pačiu metu įjungiant interneto kamerą ir kalbantis su kitais žmonėmis jūsų pokalbio metu.

Beje, viktorinos klausimus galite kurti automatiškai, bet ir patys juos sugalvoti! Žaisdami jais galėsite ne tik linksmintis, bet ir laimėti monetų, kurias galite išleisti dovanai mergaitei ar atkeršyti nusikaltėliui. Įtraukite mini žaidimus į savo vaizdo pokalbį ir jūsų žiūrovai jums padėkos.

Įveskite pokalbį

Mūsų pokalbių ruletė - puiki vieta susitikti su naujais žmonėmis!

Jokia kita pažinčių tarnyba nesuteiks jums galimybės greitai ir pabendrauti su tiek daug merginų ir berniukų. Mūsų internetinė paslauga pagreitins pažintis ir pakeis jūsų tūkstančius pasimatymų! Dovanokite dovanas, flirtuokite, juokaukite ar tiesiog sąžiningai kalbėkite. Jūs greitai suprasite, ar šis asmuo jums tinka, ar turėtų ieškoti daugiau. Tokiu atveju, jei jums tas asmuo nepatinka, tiesiog spustelėkite mygtuką ir išjunkite jo internetinę kamerą. Nebus apmaudo ir nepatogių situacijų. Patikėkite, įprastu pasimatymu viskas būtų daug sudėtingiau.

SUSITIKKITE KARŠTAS mergaites

Bendraukite nauju būdu!

Jei namuose laikote internetinę kamerą ir šiek tiek laisvo laiko. Būtinai išbandykite. Čia rasite daugiau nei žmogų, su kuriuo gražu pabendrauti internetinėje kameroje, mėgaudamiesi daugybe miniatiūrų, linksmais vaizdo srautais, radiju ir daugybe kitų dalykų, kurie leis jums pramogauti. Daugelis jaunų žmonių ir net merginos mėgsta vaizdo pokalbius ir aktyviai naudojasi internetine kamera. Kadangi susipažinimas su vaizdo įrašais, be asmeninio susitikimo, yra daug saugesnis. Be to, daug lengviau tiesiog įjungti vaizdo kamerą ir greitai susirasti gražų vaikiną, nei nužudyti visą dieną už vieną blogą pasimatymą. Be to, norint naudoti ruletę nereikia registracijos.

Uždirbkite pinigų iš savo srautų!

Suprantame, kad kokybiškas pasirodymas neįmanomas neuždirbant. Taigi, jei turite 18, tada mūsų pokalbiuose yra keli būdai, kaip galite užsidirbti tikrų pinigų per savo transliaciją:

  1. Paprašykite žiūrovų palikti patarimus šeimininkui. Tam tikslui yra specialus mygtukas, šie patarimai yra įskaityti į jūsų sąskaitą ir jūs galite juos atsiimti į savo „Yandex“ sąskaitą ar „PayPal“.

  2. „Chat Roulette“ leidžia sudaryti paslaugų sąrašą ir pateikti jas už pinigus. Pavyzdžiui, tai gali būti klasikinis sveikinimas arba dainuoti tam tikrą dainą, taip pat visokių egzotiškų prašymų, šokti ar tiesiog šypsotis.

  3. Paskelbkite apžvalgas ar naujienas su dukterine nuoroda ir gaukite 30% visų mokėjimų iš visų mokėjimų, kuriuos padarė vartotojai, kurie naudojosi tomis nuorodomis ir tapo naujais vartotojais.

  4. Galite įkelti laidos įrašus į „YouTube“ ir užsidirbti reklamuodamiesi arba tiesiogiai bendraudami su reklamuotojais, norėdami pristatyti savo produktus.

PRADĖKITE SAVO RODYMĄ IR UŽDARYKITE

Ar jums patinka mūsų projektas? Pasidalink ja su draugais!