Nākamās paaudzes čats-rulete

Vairāk nekā 1 000 000 lietotāju un simtiem tiešsaistes straumju

Pilnīgi jauna video tērzēšana

Tikai šeit jūs varat tieši redzēt tērzēšanas istabas ar meitenēm un izvēlēties pēc savas patikas! Vairs nav nebeidzamu sarakstu ar istabām, kas piepildītas ar puišiem. Mēs izvēlamies un izvēlamies visinteresantākās straumes, kuras jums ieteikt. Turklāt mēs automātiski bloķējam visus potenciāli nepamatotos videoklipus un lietotājus.

Privātas un sabiedriskas telpas

Pateicoties elastīgajām privātuma iespējām, jūs varat tērzēt ar vienu personu vai ar draugu grupu. Tajā pašā laikā vienā telpā var parādīt līdz četrām tīmekļa kamerām ar neierobežotu skatītāju skaitu. Neviena tērzēšanas rulete nevar lepoties ar šādām iespējām.

Video straumēšanas grafiks

Lai jūs jau iepriekš zināt, kad meitene vai puisis ar ieslēgtu tīmekļa kameru būs tiešsaistē, un lai jūsu fani jau iepriekš zinātu, kad jūs sagaida. Šim nolūkam mēs esam izveidojuši video straumēšanas grafiku. Viss, kas jums jādara, ir abonēt lietotāju, un jūs vienmēr būsit aktuāls, kad būs ieslēgta viņa rulete.

Viktorīnas un citas spēles

Lai jūs būtu aizņemts mūsu tērzēšanā, mēs esam izveidojuši daudz mini spēļu. Šī ir rulete un klasiskā viktorīna, minēšanas spēle un pat azartspēļu rulete. Tās var atskaņot vienlaikus, ieslēdzot tīmekļa kameru un sarunājoties ar citiem tērzēšanas cilvēkiem.

Starp citu, jūs varat automātiski izveidot viktorīnas jautājumus, bet arī pats tos izgudrot! Spēlējot tos, jūs ne tikai izklaidēsities, bet arī laimēsit monētas, kuras var iztērēt dāvanai meitenei vai atriebties likumpārkāpējam. Iekļaujiet mini spēles savā video tērzēšanā, un skatītāji jums pateiks paldies.

Ievadiet tērzēšanu

Mūsu tērzēšanas rulete - lieliska vieta, kur satikt jaunus cilvēkus!

Neviens cits iepazīšanās pakalpojums nedos jums iespēju ātri un tērzēt ar tik daudzām meitenēm un zēniem. Mūsu tīmekļa pakalpojums paātrinās iepazīšanos un aizstās jūsu tūkstošiem datumu! Uzdāviniet dāvanas, flirtējiet, jokojiet vai vienkārši sarunājieties godīgi. Jūs ātri sapratīsit, vai šī persona jums ir piemērota, vai vajadzētu meklēt vairāk. Šajā gadījumā, ja jums šī persona nepatīk, vienkārši noklikšķiniet uz pogas un atspējojiet viņas tīmekļa kameru. Nebūs aizvainojuma un neērtas situācijas. Ticiet mums, parastā datumā viss būtu daudz sarežģītāk.

SASKATĪTIES KAIRAS MEITENES

Sazinies jaunā veidā!

Ja mājās ievietojat tīmekļa kameru un kādu brīvo laiku. Noteikti izmēģiniet to. Šeit jūs atradīsit vairāk nekā kādu skaistu, ar kuru tērzēt ar tīmekļa kameru, vienlaikus izbaudot daudz minigrāžu, jautras video straumes, radio un daudzas citas lietas, lai jūs izklaidētu. Daudzi jaunieši un pat meitenes mīl video tērzēšanu un aktīvi izmanto tīmekļa kameru. Tā kā iepazīšanās ar video palīdzību, bez personīgas tikšanās, ir daudz drošāka. Turklāt ir daudz vienkāršāk vienkārši ieslēgt videokameru un ātri atrast jauku puisi, nekā nogalināt visu dienu par vienu sliktu datumu. Turklāt ruletes izmantošanai nav nepieciešama reģistrācija.

Nopelniet naudu savās plūsmās!

Mēs saprotam, ka kvalitatīvs šovs nav iespējams bez nopelnīšanas. Tātad, ja jums ir 18, tad mūsu tērzēšanai ir vairāki veidi, kā jūs varat nopelnīt reālu naudu, izmantojot savu pārraidi:

  1. Palūdziet skatītājiem atstāt padomus saimniekam. Šim nolūkam ir īpaša poga, šie padomi tiek ieskaitīti jūsu kontā, un jūs varat tos izņemt savā Yandex kontā vai PayPal.

  2. Tērzēšanas rulete ļauj jums izveidot pakalpojumu sarakstu un nodrošināt tos par naudu. Piemēram, tas var būt klasisks apsveikums vai dziedāt noteiktu dziesmu, kā arī visādi eksotiski lūgumi, dejas vai vienkārši smaids.

  3. Ievietojiet pārskatus vai jaunumus ar saistīto saiti un saņemiet 30% no visiem maksājumiem no visiem maksājumiem, kas veikti no lietotājiem, kuri izmantoja šīs saites un kļuva par jauniem lietotājiem.

  4. Varat augšupielādēt šova ierakstus vietnē YouTube un nopelnīt, izmantojot reklamēšanu vai tieši iesaistoties reklāmdevējos, lai prezentētu savus produktus.

Sāciet parādīt un nopelnīt

Vai jums patīk mūsu projekts? Kopīgojiet to ar draugiem!