СЛЕДНА ГЕНЕРАЦИЈА ЧАТ-РУЛТЕТ

Повеќе од 1 000 000 корисници и стотици преноси преку Интернет

Комплетно ново видео разговор

Само тука можете директно да гледате соби за разговори со девојки и да одберете по ваш вкус! Нема повеќе бесконечни огласи со соби исполнети со момци. Избираме и избираме најинтересни струи за да ви предложат. Покрај тоа, автоматски ги блокираме сите потенцијално неоправдани видеа и корисници.

Приватни и јавни простории

Благодарение на флексибилните опции за приватност, можете да разговарате со самохрана личност или со група пријатели. Во исто време, една просторија може да се појави до четири веб-камери, со неограничен број на гледачи. Ниту еден рулет за разговор не може да се пофали со такви можности.

Распоред на видео за стриминг

Така што знаете однапред кога девојка или дечко со веб-камера ќе бидат на Интернет, и така вашите обожаватели ќе знаат кога да ве очекуваат однапред. За ова, ние создадовме распоред за видео стриминг. Сè што треба да направите е да се претплатите на корисникот и секогаш да бидете во тек кога неговиот рулет е вклучен.

Квизови и други игри

Да ве задржиме окупирани во нашиот разговор, создадовме мноштво мини игри. Ова е рулет и класичен квиз, погодување игра, па дури и рулет за коцкање. Тие можат да се репродуцираат во исто време со вклучување на веб-камерата и додека разговарате со други луѓе во вашиот разговор.

Патем, можете да креирате квиз прашања автоматски, но исто така да ги измислите сами! Играјќи ги, вие не само што ќе се забавувате, туку ќе освоите и монети што може да се потрошат на подарок за девојче или одмазда за сторителот. Вклучете мини игри во вашиот видео разговор и вашите гледачи ќе ви се заблагодарат.

Внесете разговор

Нашиот рулет за разговор - одлично место за запознавање нови луѓе!

Ниту една друга услуга датира нема да ви даде можност брзо и да разговарате со толку многу девојки и момчиња во живо. Нашата веб-услуга ќе ги забрза познаниците и ќе ги замени вашите илјадници датуми! Дајте подароци, флерт, шега или само искрени разговори. Брзо ќе разберете дали оваа личност ви одговара или треба да барате повеќе. Во овој случај, ако не ви се допаѓа таа личност, само кликнете на копчето и оневозможете ја нивната веб-камера. Нема да има незадоволство и незгодни ситуации. Верувајте ни, на редовен датум сè би било многу покомплицирано.

СРЕДБАТЕТЕ OTЕЛИ ДЕЦА

Комуницирајте на нов начин!

Ако имате веб-камера дома и слободно време. Бидете сигурни да го испробате. Овде ќе најдете повеќе од некој кој е убав за разговор на веб-камера, додека уживате во мноштво мини играчки игри, забавни видео-потоци, радио и многу други работи за да ве забавува. Многу млади, па дури и девојки сакаат видео разговори и активно користат веб-камери. Бидејќи запознавањето со помош на видео, без лична средба, е многу побезбедно. Покрај тоа, многу е полесно само да ја вклучите видео камерата и брзо да пронајдете убав човек отколку да го убиете целиот ден за еден лош датум. Покрај тоа, употребата на рулет не бара регистрација.

Заработете пари на вашите потоци!

Ние разбираме дека квалитетно шоу не е можно без заработка. Значи, ако имате 18, тогаш нашиот разговор има неколку начини за да заработите вистински пари преку сопствен пренос:

  1. Побарајте од гледачите да остават совети до домаќинот. За таа цел, постои специјално копче, овие совети се кредитираат на вашата сметка и можете да ги повлечете на вашата Yandex сметка или PayPal.

  2. Рут за разговор ви овозможува да креирате список на услуги и да им обезбедите пари. На пример, може да биде класично дајте честитки, или да пеете одредена песна, како и сите видови на егзотични барања, танц или само насмевка.

  3. Објавувајте коментари или новости со придружна врска и добијте 30% од сите исплати од сите плаќања што од корисниците што ги користеле тие врски и станале нови корисници.

  4. Може да испратите снимки од шоуто на YouTube и да заработите преку рекламирање или преку директно ангажирање со рекламни да ги презентираат своите производи.

СТАРТИТЕ ВАШИТЕ ПОСЛАВИТЕ И ЗАЕДНО

Дали ви се допаѓа нашиот проект? Споделете го со вашите пријатели!