CHAT-ROULETTE NASTĘPNEJ GENERACJI

Ponad 1 000 000 użytkowników i setki strumieni internetowych

Całkowicie nowy czat wideo

Tylko tutaj możesz bezpośrednio zobaczyć pokoje rozmów z dziewczynami i wybrać według własnych upodobań! Nigdy więcej niekończących się ofert z pokojami wypełnionymi facetami. Wybieramy i wybieramy najciekawsze strumienie, które Ci zasugerujemy. Ponadto automatycznie blokujemy wszelkie potencjalnie nieuzasadnione filmy i użytkowników.

Pokoje prywatne i publiczne

Dzięki elastycznym opcjom prywatności możesz rozmawiać z jedną osobą lub z grupą przyjaciół. Jednocześnie jeden pokój może wyświetlać maksymalnie cztery kamery internetowe z nieograniczoną liczbą widzów. Żadna ruletka czatu nie może się pochwalić takimi możliwościami.

Harmonogram transmisji wideo

Abyś wiedział z góry, kiedy dziewczyna lub facet z kamerą internetową będzie online, a Twoi fani będą wiedzieli, kiedy się z tobą spodziewać. W tym celu stworzyliśmy harmonogram przesyłania strumieniowego wideo. Wszystko, co musisz zrobić, to zasubskrybować użytkownika i zawsze będziesz na bieżąco, gdy jego ruletka jest włączona.

Quizy i inne gry

Abyś był zajęty na naszym czacie, stworzyliśmy wiele mini-gier. To ruletka i klasyczny quiz, gra w zgadywanie, a nawet ruletka hazardowa. Można je odtwarzać jednocześnie, włączając kamerę internetową i rozmawiając z innymi osobami na czacie.

Nawiasem mówiąc, możesz automatycznie tworzyć pytania do quizu, ale także wymyślać je samodzielnie! Grając w nie, nie tylko będziesz się dobrze bawić, ale także wygrasz monety, które można wydać na prezent dla dziewczyny lub zemścić się na przestępcy. Dołącz mini gry do czatu wideo, a Twoi widzowie będą Ci wdzięczni.

Wejdź na czat

Nasza ruletka na czacie - świetne miejsce do poznawania nowych ludzi!

Żadna inna usługa randkowa nie daje ci możliwości szybkiego porozmawiania z tyloma dziewczynami i chłopcami na żywo. Nasz serwis internetowy przyspieszy znajomości i zastąpi tysiące dat! Daj prezenty, flirtuj, żartuj lub po prostu prowadź uczciwe rozmowy. Szybko zrozumiesz, czy ta osoba Ci odpowiada, czy powinna poszukać więcej. W takim przypadku, jeśli nie lubisz tej osoby, po prostu kliknij przycisk i wyłącz jej kamerę internetową. Nie będzie urazy i niezręcznych sytuacji. Uwierz nam, w regularnych terminach wszystko byłoby znacznie bardziej skomplikowane.

POZNAJ GORĄCE DZIEWCZYNY

Komunikuj się w nowy sposób!

Jeśli w domu jest kamera internetowa i trochę wolnego czasu. Wypróbuj to. Tutaj znajdziesz więcej niż kogoś, z kim możesz porozmawiać na czacie przez kamerę internetową, jednocześnie ciesząc się wieloma minigierami, zabawnymi strumieniami wideo, radiem i wieloma innymi rzeczami, które zapewnią Ci rozrywkę. Wiele młodych ludzi, a nawet dziewczyny, uwielbia czaty wideo i aktywnie korzysta z kamery internetowej. Ponieważ znajomość z pomocą wideo, bez osobistego spotkania, jest znacznie bezpieczniejsza. Poza tym znacznie łatwiej jest po prostu włączyć kamerę wideo i szybko znaleźć miłego faceta, niż zabić cały dzień na jedną złą randkę. Ponadto korzystanie z ruletki nie wymaga rejestracji.

Zarabiaj na swoich strumieniach!

Rozumiemy, że pokaz jakości nie jest możliwy bez zarabiania. Jeśli masz 18 lat, nasz czat oferuje kilka sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy za pośrednictwem własnej transmisji:

  1. Poproś widzów o pozostawienie wskazówek gospodarzowi. W tym celu jest specjalny przycisk, te wskazówki są zapisywane na koncie i można je wypłacić na konto Yandex lub PayPal.

  2. Chat Roulette pozwala stworzyć listę usług i zapewnić je za pieniądze. Na przykład może to być klasyczne powitanie lub śpiewanie określonej piosenki, a także wszelkiego rodzaju egzotyczne prośby, taniec lub po prostu uśmiech.

  3. Publikuj opinie lub wiadomości za pomocą linku partnerskiego i uzyskaj 30% wszystkich płatności od wszystkich płatności od użytkowników, którzy korzystali z tych linków i stali się nowymi użytkownikami.

  4. Możesz przesyłać nagrania programu na YouTube i zarabiać poprzez reklamę lub bezpośrednio współpracując z reklamodawcami w celu prezentacji ich produktów.

ROZPOCZNIJ SWOJE POKAZY I ZARABIAJ

Czy podoba ci się nasz projekt? Udostępnij to znajomym!