ĎALŠIA GENERÁCIA CHAT-ROULETTE

Viac ako 1 000 000 používateľov a stovky online streamov

Úplne nový videorozhovor

Iba tu môžete priamo vidieť chatovacie miestnosti s dievčatami a vybrať si podľa svojich predstáv! Už žiadne nekonečné výpisy s miestnosťami plnými ľudí. Vyberáme a vyberáme najzaujímavejšie prúdy, ktoré vám navrhneme. Okrem toho automaticky blokujeme všetky potenciálne neoprávnené videá a používateľov.

Súkromné a verejné miestnosti

Vďaka flexibilným možnostiam ochrany osobných údajov môžete chatovať s jednou osobou alebo so skupinou priateľov. Jedna miestnosť môže súčasne zobraziť až štyri webové kamery s neobmedzeným počtom divákov. Žiadna ruleta na chat sa nemôže pochváliť takýmito príležitosťami.

Rozvrh streamovania videa

Aby ste vedeli vopred, kedy bude dievča alebo chlap so zapnutou webovou kamerou online, a aby vaši fanúšikovia vedeli, kedy vás očakávajú vopred. Za týmto účelom sme vytvorili plán streamovania videa. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa na odber a vždy, keď je jeho ruleta zapnutá, budete vždy informovaní.

Kvízy a iné hry

Aby sme vás udržali v našom chate, vytvorili sme množstvo mini-hier. Toto je ruleta a klasický kvíz, hádajúca hra a dokonca aj hazardná ruleta. Môžu sa hrať súčasne zapnutím webovej kamery a počas rozhovoru s ostatnými ľuďmi vo vašom rozhovore.

Mimochodom, môžete si vytvoriť kvízové otázky automaticky, ale tiež ich vymyslieť sami! Pri ich hraní sa nielen pobavíte, ale aj vyhráte mince, ktoré môžete minúť za darček pre dievča alebo za pomstu páchateľa. Zahrňte do videochatu mini hry a diváci vám poďakujú.

Zadajte rozhovor

Naša chat ruleta - skvelé miesto na stretnutie s novými ľuďmi!

Žiadna iná zoznamovacia služba vám nedá príležitosť rýchlo sa zhovárať s mnohými dievčatami a chlapcami. Naša webová služba zrýchli známosť a nahradí vaše tisíce dátumov! Darujte darčeky, flirtujte, žartujte alebo sa bavte čestne. Rýchlo pochopíte, či vám táto osoba vyhovuje alebo by mala hľadať viac. Ak sa vám táto osoba nepáči, jednoducho kliknite na tlačidlo a vypnite webovú kameru. Nedôjde k nijakému odporu a nepríjemným situáciám. Verte nám, že pravidelne by bolo všetko oveľa komplikovanejšie.

STRETNITE DIEŤA DIEŤA

Komunikujte novým spôsobom!

Ak máte doma webovú kameru a máte voľný čas. Určite to vyskúšajte. Tu nájdete viac ako niekoho krásneho, s kým sa môžete zhovárať na webovú kameru, a zároveň si môžete užiť množstvo minihier, zábavných streamov videa, rádia a veľa ďalších vecí, ktoré vás zabavia. Mnoho mladých ľudí a dokonca aj dievčatá milujú videohovory a aktívne používajú webovú kameru. Keďže zoznámenie sa s pomocou videa bez osobného stretnutia je oveľa bezpečnejšie. Okrem toho je oveľa jednoduchšie zapnúť videokameru a rýchlo nájsť milého chlapa, ako zabiť celý deň na jedno zlé rande. Používanie rulety navyše nevyžaduje registráciu.

Zarábajte peniaze za svoje prúdy!

Chápeme, že kvalitná šou nie je možná bez zarábania. Ak teda máte 18 rokov, náš chat má niekoľko spôsobov, ako môžete prostredníctvom vlastného vysielania zarobiť skutočné peniaze:

  1. Požiadajte divákov, aby tipy nechali na hostiteľa. Na tento účel existuje špeciálne tlačidlo, tieto tipy sa pripíšu na váš účet a môžete ich stiahnuť na svoj účet Yandex alebo PayPal.

  2. Chat Roulette vám umožňuje vytvoriť zoznam služieb a poskytnúť im peniaze. Napríklad to môže byť klasické pozdravy alebo spievanie určitej piesne, rovnako ako najrôznejšie exotické požiadavky, tanec alebo len úsmev.

  3. Uverejňujte recenzie alebo správy pomocou pridruženého odkazu a získajte 30% všetkých platieb zo všetkých platieb od používateľov, ktorí tieto odkazy použili, a stali sa novými používateľmi.

  4. Môžete nahrávať nahrávky relácie na YouTube a zarábať prostredníctvom reklamy alebo priamym kontaktom s inzerentmi, aby predstavili svoje produkty.

ZAČNITE SI VAŠU VÝSTAVU A ZÍSKAJTE

Páči sa vám náš projekt? Podeľte sa o to so svojimi priateľmi!