НАСТУПНЕ ПОКОЛЕННЯ ШАТ-РУЛЕТ

Більше 1 000 000 користувачів та сотні онлайн-потоків

Зовсім новий відеочат

Тільки тут ви можете безпосередньо побачити чати з дівчатами і вибрати на свій смак! Більше нескінченних списків із кімнатами, наповненими хлопцями. Ми підбираємо і вибираємо найцікавіші потоки, щоб запропонувати вам. Крім того, ми автоматично блокуємо всі потенційно необґрунтовані відео та користувачів.

Приватні та громадські кімнати

Завдяки гнучким параметрам конфіденційності ви можете спілкуватися з однією людиною або з групою друзів. При цьому в одній кімнаті можуть з’являтися до чотирьох веб-камер з необмеженою кількістю глядачів. Жодна рулетка в чаті не може похвалитися такими можливостями.

Розклад потокового відео

Щоб ви заздалегідь знали, коли дівчина чи хлопець із веб-камерою буде в Інтернеті, і щоб ваші шанувальники знали, коли очікувати вас заздалегідь. Для цього ми створили графік трансляції відео. Все, що вам потрібно зробити, це підписатися на користувача, і ви завжди будете в курсі, коли ввімкнена його рулетка.

Вікторини та інші ігри

Щоб ви не зайняті в чаті, ми створили безліч міні-ігор. Це рулетка і класична вікторина, гра в здогадки і навіть гральна рулетка. Їх можна одночасно грати, увімкнувши веб-камеру та спілкуючись з іншими людьми у вашому чаті.

До речі, ви можете створити запитання для вікторини автоматично, але і придумати їх самостійно! Граючи в них, ви не тільки розважаєтеся, але і виграєте монети, які можна витратити на подарунок дівчині або помститися злочинцю. Включіть міні-ігри у свій відеочат, і ваші глядачі будуть вам вдячні.

Введіть чат

Наша чат-рулетка - чудове місце для знайомства з новими людьми!

Жоден інший сервіс знайомств не дасть вам можливості швидко та поспілкуватися з такою кількістю дівчат та хлопців. Наш веб-сервіс прискорить знайомства та замінить ваші тисячі побачень! Даруйте подарунки, фліртуйте, жартуйте або просто ведіть чесні розмови. Ви швидко зрозумієте, чи підходить вам ця людина чи варто шукати більше. У такому випадку, якщо вам це не подобається, просто натисніть кнопку та відключіть їх веб-камеру. Не буде образи і незручних ситуацій. Повірте, у регулярні побачення все було б набагато складніше.

ПІДТРИМАЙТЕ ГАРЯЧІ ДІВЧИНИ

Спілкуйтеся по-новому!

Якщо у вас вдома є веб-камера та вільний час. Обов’язково спробуйте. Тут ви знайдете більше, ніж хтось із красивим, з яким можна поспілкуватися на веб-камері, насолоджуючись безліччю міні-ігор, веселих відеопотоків, радіо та багатьох інших речей, щоб не розважати. Багато молодих людей і навіть дівчата люблять відеочати та активно використовують веб-камери. Оскільки знайомство за допомогою відео, без особистої зустрічі, набагато безпечніше. Крім того, набагато простіше просто ввімкнути відеокамеру і швидко знайти приємного хлопця, ніж вбити цілий день за одну погану побачення. Більше того, використання рулетки не вимагає реєстрації.

Заробляйте гроші на своїх потоках!

Ми розуміємо, що якісне шоу неможливо без заробітку. Отже, якщо у вас є 18, то в нашому чаті є кілька способів заробити реальні гроші за допомогою власного мовлення:

  1. Попросіть глядачів залишити поради господареві. Для цього існує спеціальна кнопка, ці поради зараховуються на ваш рахунок, і ви можете зняти їх на свій рахунок в Яндекс або PayPal.

  2. Чат-рулетка дозволяє створити перелік послуг та надавати їх на гроші. Наприклад, це може бути класичний привітання, або заспівання певної пісні, а також всілякі екзотичні прохання, танці або просто посмішка.

  3. Опублікуйте огляди або новини за допомогою партнерської посилання та отримайте 30% усіх платежів від усіх платежів від тих користувачів, які користувалися цими посиланнями та стали новими користувачами.

  4. Ви можете завантажувати записи шоу на YouTube і заробляти на рекламі або безпосередньо залучаючи рекламодавців до презентації своїх продуктів.

НАЧАЙТЕ СВОЮ ШОУ ТА ЗАВИНИТЕ

Вам подобається наш проект? Поділіться ним із друзями!