ЧАТ-РУЛЕТКА ПОПЕРЕДНЬОГО ПОКОЛІННЯ

Понад 1 000 000 користувачів та сотні онлайн-потоків

Зовсім новий відеочат

Тільки тут ви можете безпосередньо побачити чати з дівчатами і вибрати на свій смак! Більше немає нескінченних списків із кімнатами, заповненими хлопцями. Ми підбираємо найцікавіші потоки, щоб запропонувати вам. Крім того, ми автоматично блокуємо будь-які потенційно невиправдані відео та користувачів.

Приватні та громадські кімнати

Завдяки гнучким параметрам конфіденційності ви можете спілкуватися з однією людиною або з групою друзів. Одночасно в одній кімнаті може бути до чотирьох веб-камер з необмеженою кількістю глядачів. Жодна чат-рулетка не може похвалитися такими можливостями.

Розклад потокового відео

Щоб ви заздалегідь знали, коли дівчина чи хлопець із увімкненою веб-камерою буде в мережі, і щоб ваші шанувальники знали, коли чекати вас заздалегідь. Для цього ми створили графік потокового відео. Все, що вам потрібно зробити, це підписатись на користувача, і ви завжди будете в курсі, коли його рулетка увімкнена.

Вікторини та інші ігри

Щоб ви були зайняті в нашому чаті, ми створили безліч міні-ігор. Це рулетка та класична вікторина, гра-вгадування та навіть азартна рулетка. Їх можна одночасно відтворювати, увімкнувши веб-камеру та розмовляючи з іншими людьми у вашому чаті.

До речі, ви можете автоматично створювати запитання для вікторини, а також вигадувати їх самостійно! Граючи в них, ви не тільки отримаєте задоволення, але і виграєте монети, які можна витратити на подарунок дівчині або помститися кривднику. Включіть міні-ігри у свій відеочат, і ваші глядачі вам подякують.

Наша чатова рулетка - чудове місце для знайомства з новими людьми!

Жодна інша служба знайомств не дасть вам можливості швидко поспілкуватися з такою кількістю дівчат та хлопців у прямому ефірі. Наш веб-сервіс пришвидшить знайомства і замінить ваші тисячі побачень! Даруйте подарунки, фліртуйте, жартуйте або просто ведіть чесні розмови. Ви швидко зрозумієте, чи підходить вам ця людина, чи слід шукати більше. У цьому випадку, якщо вам не подобається ця людина, просто натисніть кнопку та вимкніть веб-камеру. Не буде образ і незручних ситуацій. Повірте, на звичайному побаченні все було б набагато складніше.

Спілкуйтеся по-новому!

Якщо у вас вдома веб-камера і трохи вільного часу. Обов’язково спробуйте. Тут ви знайдете більше, ніж когось гарного, з яким можна поспілкуватися на веб-камері, насолоджуючись безліччю міні-ігор, веселих відеопотоків, радіо та безлічі інших речей, які дозволять вам розважати. Багато молодих людей і навіть дівчат люблять відеочат і активно використовують веб-камеру. Оскільки знайомство за допомогою відео, без особистої зустрічі, набагато безпечніше. До того ж набагато простіше просто увімкнути відеокамеру і швидко знайти хорошого хлопця, ніж вбити цілий день за одне погане побачення. Більше того, використання рулетки не вимагає реєстрації.

Заробляйте гроші на своїх потоках!

Ми розуміємо, що якісне шоу неможливе без заробітку. Отже, якщо у вас 18, то наш чат має кілька способів заробити реальні гроші за допомогою власного мовлення:

  1. Попросіть глядачів залишити підказки ведучому. Для цього існує спеціальна кнопка, ці поради зараховуються на ваш рахунок, і ви можете зняти їх на свій рахунок Яндекса або PayPal.

  2. Чат-рулетка дозволяє створити перелік послуг і надати їх за гроші. Наприклад, це може бути класичний привітати, або заспівати певну пісню, а також всілякі екзотичні прохання, танцювати або просто посміхатися.

  3. Публікуйте огляди або новини за допомогою афілійованого посилання та отримуйте 30% усіх платежів від усіх платежів від користувачів, які користувалися цими посиланнями та стали новими користувачами.

  4. Ви можете завантажувати записи шоу на YouTube і заробляти на рекламі, або безпосередньо взаємодіючи з рекламодавцями, щоб представити свою продукцію.