STREAMING ONLINE

Usługa przesyłania strumieniowego seminariów online, kursów mistrzowskich, samouczków i seminariów internetowych

Zarabiaj na strumieniach

Jeśli odbiorcy polubią Twój strumień, podadzą ci wskazówki, które możesz wycofać.

Ponad 500 000 użytkowników

Dzięki dużej publiczności na naszej platformie będziesz mógł przyjmować subskrybentów i fanów bez dodatkowych wydatków marketingowych.

Strumienie online i YouTube

Ponadto w przypadku transmisji na żywo można również przesyłać strumieniowo wcześniej nagrane klipy YouTube.

SPRÓBUJ ZA DARMO!

Czat wideo i telewizja interaktywna

Korzystając z naszego czatu wideo, będziesz mógł komunikować się z odbiorcami podczas transmisji strumieniowej, odpowiadać na ich pytania lub czytać ich komentarze. Możesz także wziąć udział w konferencji wideo ze swoimi widzami.

Rozpocznij transmisję strumieniową

System poleceń „Lead and zarobek”

Jeśli zapraszasz widzów ze swoich witryn, zawsze otrzymasz 30% zniżki od sumy ich przyszłych płatności, nawet jeśli nie będziesz już z nami przesyłać strumieniowo. Masz spersonalizowany pulpit nawigacyjny, który pomoże Ci sprawdzić listę zaproszeń i ich działań.

Ucz się więcej

Harmonogram przesyłania strumieniowego

Jeśli regularnie i konsekwentnie streamujesz, możesz ustalić harmonogram dla swoich widzów, aby wiedzieli, kiedy spodziewać się następnego wystąpienia.

Świadczenie usług dla widzów

Możesz świadczyć płatne usługi doradcze, zamówić utwory, a także nagradzać Cię za strzelaniny i pozdrowienia na żywo. W tym celu otrzymasz przyjemny interfejs

Bezpłatne nagrywanie strumieni wideo

Twoi widzowie będą mogli zobaczyć nagranie Twojego strumienia w swoim kanale wiadomości. Ponadto do nagrań na żywo. Zwiększy to wielokrotnie liczbę wyświetleń. Ponadto łatwo jest pobrać materiał wideo ze swojego strumienia, aby przesłać go na swój kanał YouTube lub po prostu usunąć.

SPRÓBUJ ZA DARMO!

Czy podoba ci się nasz projekt? Udostępnij to znajomym!