STRUMIENIOWANIE ONLINE

Usługa przesyłania strumieniowego seminariów online, kursów mistrzowskich, samouczków i seminariów internetowych

Zarabiaj na transmisjach

Jeśli widzom spodoba się Twój strumień, dadzą Ci wskazówki, które możesz wycofać.

Ponad 500 000 użytkowników

Dzięki licznej publiczności na naszej platformie będziesz mógł przyjmować subskrybentów i fanów bez dodatkowych kosztów marketingowych.

Strumienie online i YouTube

Ponadto w przypadku transmisji na żywo można również przesyłać strumieniowo wcześniej nagrane klipy z YouTube.

Czat wideo i telewizja interaktywna

Korzystając z naszego czatu wideo, będziesz mógł komunikować się ze swoimi odbiorcami podczas transmisji, odpowiadać na ich pytania lub czytać ich komentarze. Możesz także uczestniczyć w wideokonferencji ze swoimi widzami.

System poleceń „Prowadź i zarabiaj”

Jeśli zapraszasz widzów ze swoich stron, zawsze otrzymasz 30% zniżki od sumy ich przyszłych płatności, nawet jeśli nie będziesz już z nami streamować. Masz spersonalizowany pulpit nawigacyjny, który pomoże Ci sprawdzić listę zaproszeń i ich działań.

Harmonogram transmisji

Jeśli transmitujesz regularnie i konsekwentnie, możesz opracować harmonogram dla swoich widzów, aby wiedzieli, kiedy spodziewać się Twojego następnego wystąpienia.

Świadczenie usług dla widzów

Możesz świadczyć płatne usługi doradcze, zamawiać utwory, a także otrzymywać nagrody za strzelaniny i pozdrowienia na żywo. W tym celu otrzymasz ładny interfejs

Bezpłatne nagrywanie strumieni wideo

Twoi widzowie będą mogli zobaczyć nagranie Twojego strumienia w swoim kanale aktualności. Ponadto do nagrań na żywo. Zwiększy to wielokrotnie liczbę wyświetleń. Ponadto łatwo jest pobrać materiał wideo ze swojego strumienia, aby przesłać go na swój kanał YouTube lub po prostu go usunąć.

Podążaj za nami

Facebook Telegram