שיחת וידיאו 2.0 - תקשורת על דרך חדשה

מעל 500,000 משתמשים וטונות שידורים

הדור הבא של וידאו צ'אט

הצ'ט מלא ברגשות חיוביים, פלירטוטים ומושכות. אנו עוקבים אחר זה באופן רציף ואיננו מאפשרים לאנשים מתחת לגיל 18 להגן עליך מפני התוכן הפוגע. יתר על כן, אתה יכול להוסיף משתמשים לא נעימים לרשימת אילם ואיסור משלך. הודות לכך, נוח לנו להזמין משתמשים חדשים לפלטפורמה שלנו.

סרטים ותוכניות אהובים

האפליקציה לא רק תומכת בהזרמת מצלמות רשת אלא גם בסרטוני YouTube ו- VK. כל שעליכם לעשות הוא למצוא קליפ אקראי שאתם אוהבים, ותוכלו לצפות בו במקביל עם אחרים תוך התייחסות לעלילה ולדמויות. אתה יכול אפילו לקבוע סקרים ולדון בזה עם צופי הזרמים שלך.

משחקי סגה ודנדי

כאן תוכלו לשחק במשחקי הקונסולה הישנים והטובים בחינם. אתה יכול אפילו לשחק משחקי קו-אופ עם מישהו שמרחק קילומטרים ממך. עשרות אנשים יצפו ותגיבו על תהליך המשחק שלכם. זוהי תוספת הווידאו צ'ט המגניבה ביותר שאי פעם עשינו!

מדבקות יפהפיות ורגשות

האומנים המוכשרים שלנו עשו המון מדבקות מקסימות ומצחיקות מכיוון שיש זמנים שבהם מדבקה אחת בזמן יכולה לומר כי הרבה יותר מקיר טקסט. חלק מהמשתמשים שלנו אפילו מתקשרים אך ורק באמצעות מדבקות! לפלרטט עם בנות מעולם לא היה קל ונטול דאגות כל כך. אבל כמובן, עבור כל משתמשי הרגשיקון הישן, יש לנו מבחר מהפופולריים ביותר.

נסה זאת בחינם

הסטודיו וערוץ הטלוויזיה שלך

אם אתה מנהל מוכשר ובעל כישורים ארגוניים מצוינים, אתה יכול להקים צוות של אנשים בעלי דעות דומות וליצור את אולפן הטלוויזיה שלך. תוכלו לשלוט על המשתמשים, להקצות להם חובות ולבחור תקציב. אתה יכול ליצור את סגנון הסטרימינג הייחודי שלך, והלוגו שלך ייראה על ידי אלפי משתמשים. היה התמדה, והסטודיו שלך עשוי להפוך לצעד הראשון לקראת ערוץ הטלוויזיה שלך.

עוד באותו יום הייתה רעיון שצריך סכום כסף לא שפוי כדי ליצור ערוץ טלוויזיה. הזמנים השתנו, ועכשיו תוכלו לעשות זאת בחינם. אנו משפרים ללא הרף את השירות, אך התכונות הנוכחיות מספיקות. כמו כן, אנו מספקים לך קהל מתחיל ויכולת להרוויח כסף משלך. אתה יכול להרוויח כסף מטיפים למשתמשים, על ידי מילוי הזמנות מהקהל, וכמובן, אתה יכול להרוויח מפרסום, הצגת מודעות בצ'אט או על ידי העלאת תוכניות מוקלטות ביוטיוב.

הדרך הטובה ביותר להכיר אנשים חדשים!

הטקסט המקובל הוא לא מעודכן בשלב זה, והוא אינו יכול לספק את האינטימיות שתקבל מצ'אט וידאו. תוכלו לפגוש בנות חדשות מערים אחרות, אפילו מדינות אחרות, קלות מתמיד! נפגשו, דונו בחדשות ושתפו רשמים. כדי להפוך את הדברים למעניינים יותר, אל תשכח את רוחב האפשרויות העומד לרשותך ולאדם שאתה משוחח. לדוגמה, תוכלו לצאת לדייט וירטואלי, ואפילו לארגן ארוחת ערב רומנטית עם נרות. תעסוק בדמיון שלך, מצלמת הרשת שלך והמרחקים הגופניים ייעלמו. מדהים!

שוחח עכשיו

גלה פרויקטים חדשים המבוססים על תחומי העניין שלך

Cosplayme.app

קוספליי וכל מה שקשור. שידורים תמטיים, תמונות וסרטונים.

Ulive.games

צפו בנגינה של הופעות מכל העולם. שמור על קשר עם תעשיית המשחקים.

Drive.land

ביקורות לרכבים, פרצות הצלה וטיפים מבעלי רכב.

Flirtymania.dating

רשת חברתית להיכרויות, צ'אטים ופלירטוטים עם משתמשים מכל העולם.

Cosplayme.app

קוספליי וכל מה שקשור. שידורים תמטיים, תמונות וסרטונים.

Ulive.games

צפו בנגינה של הופעות מכל העולם. שמור על קשר עם תעשיית המשחקים.

Drive.land

ביקורות לרכבים, פרצות הצלה וטיפים מבעלי רכב.

Flirtymania.dating

רשת חברתית להיכרויות, צ'אטים ופלירטוטים עם משתמשים מכל העולם.

האם אתה אוהב את הפרויקט שלנו? שתפו אותו עם חבריך!