וידאו צ'אט 2.0 - תקשורת על רמה חדשה

מעל 500,000 משתמשים וטונות שידורים

צ'ט וידאו מהדור הבא

הצ'ט מלא ברגשות חיוביים, פלירטוטים ובנות מושכות. אנו עוקבים אחריו ללא הרף, ואיננו מאפשרים לאף אחד מתחת לגיל 18 תוך הגנה מפני התוכן הפוגעני. יתר על כן, אתה יכול להוסיף משתמשים לא נעימים לרשימת ההשתקה והאסור שלך. הודות לכך, נוח לנו להזמין משתמשים חדשים לפלטפורמה שלנו.

סרטים ותוכניות אהובים

האפליקציה לא תומכת רק בסטרימינג של מצלמות רשת אלא גם בסרטוני Youtube ו- VK. כל שעליך לעשות הוא למצוא קליפ אקראי שאתה אוהב, ותוכל לצפות בו בו זמנית עם אחרים תוך התייחסות לעלילה ולדמויות. אתה יכול אפילו להעלות סקרים ולדון בזה עם צופי הזרם שלך.

משחקי סגה ודנדי

כאן תוכלו לשחק בחינם את משחקי הקונסולה הישנים והטובים האלה. אתה יכול אפילו לשחק במשחקי קואופ עם מישהו שנמצא במרחק קילומטרים ממך. עשרות אנשים יצפו ויתנו תגובה לתהליך המשחק שלך. זו התוספת הכי מגניבה לווידאו צ'ט שעשינו אי פעם!

מדבקות ואמוציונלים מקסימים

האמנים המוכשרים שלנו ייצרו המון מדבקות מקסימות ומצחיקות כי יש פעמים שמדבקה מתוזמנת אחת יכולה לומר הרבה יותר מאשר קיר טקסט. חלק מהמשתמשים שלנו אפילו מתקשרים אך ורק באמצעות מדבקות! לפלרטט עם בנות מעולם לא היה קל וחסר דאגות. אבל כמובן, עבור כל משתמשי הרגשנים של בית הספר הישן, יש לנו מבחר הפופולריים ביותר.

האולפן שלך וערוץ הטלוויזיה שלך

אם אתה מנהל מוכשר עם כישורים ארגוניים מצוינים, אתה יכול להקים צוות של אנשים בעלי דעות דומות וליצור את אולפן הטלוויזיה שלך. תוכל לשלוט על המשתמשים, להקצות להם חובות ולבחור תקציב. אתה יכול לעצב את סגנון הסטרימינג הייחודי שלך, והלוגו שלך נראה על ידי אלפי משתמשים. היו עקשניים, והסטודיו שלכם עשוי להפוך לצעד הראשון לקראת ערוץ הטלוויזיה שלכם.

עוד באותו היום, הייתה תפיסה שצריך סכום כסף מטורף כדי ליצור ערוץ טלוויזיה. הזמנים השתנו, ועכשיו אתה יכול לעשות את זה בחינם. אנו משפרים ללא הרף את השירות, אך התכונות הנוכחיות מספיקות למדי. כמו כן, אנו מספקים לך קהל מתחיל ויכולת להרוויח כסף בעצמך. אתה יכול להרוויח כסף מטיפים למשתמשים, על ידי מילוי הזמנות מהקהל, וכמובן, אתה יכול להרוויח מפרסום, הצגת מודעות בצ'אט או על ידי העלאת מופעים מוקלטים ליוטיוב.

הדרך הטובה ביותר להכיר אנשים חדשים!

המסרונים הרגילים די מיושנים בשלב זה, והם אינם יכולים לספק את האינטימיות שאתה מקבל משיחת וידאו. תוכלו לפגוש בחורות חדשות מערים אחרות, אפילו מדינות אחרות, קלות מתמיד! נפגש, דן בחדשות ושתף רשמים. כדי להפוך את הדברים למעניינים יותר, אל תשכח את רוחב האפשרויות העומדות לרשותך והאדם שאתה משוחח. לדוגמא, תוכלו לצאת לדייט וירטואלי, ואפילו לארגן ארוחת ערב רומנטית עם נרות. תשתף את הדמיון שלך, מצלמת הרשת שלך והמרחקים הפיזיים ייעלמו. מדהים!