VİDEO CHAT 2.0 - YENİ BİR SEVİYEDE İLETİŞİM

500.000'in üzerinde kullanıcı ve tonlarca yayın

Yeni nesil görüntülü sohbet

Sohbet olumlu duygular, flört ve çekici kızlarla doludur. Sürekli izliyoruz ve sizi rahatsız edici içerikten korurken 18 yaşın altındaki hiç kimseye izin vermiyoruz. Ayrıca, hoş olmayan kullanıcıları kendi dilsiz ve yasaklı listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede, yeni kullanıcıları platformumuza davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Favori filmler ve şovlar

Bu uygulama sadece web kamerası akışını değil, Youtube ve VK videolarını da destekliyor. Tek yapmanız gereken hoşunuza giden rastgele bir klip bulmak ve arsa ve karakterleri yorumlarken başkalarıyla eşzamanlı olarak izleyebilirsiniz. Anketler hazırlayabilir ve bunu akış görüntüleyicilerinizle tartışabilirsiniz.

Sega ve Dendy oyunları

Burada eski güzel konsol oyunlarını ücretsiz oynayabilirsiniz. Hatta sizden uzakta olan biriyle kooperatif oyunları oynayabilirsiniz. Düzinelerce insan oyun sürecinizi izleyecek ve yorumlayacaktır. Şimdiye kadar yaptığımız en havalı video sohbeti!

Güzel çıkartmalar ve ifadeler

Yetenekli sanatçılarımız, büyüleyici ve eğlenceli çıkartmalar yaptılar, çünkü tek bir zamanında çıkartmanın bir metin duvarından çok daha fazlasını söyleyebileceği zamanlar oluyor. Kullanıcılarımızdan bazıları sadece etiketlerle bile iletişim kurabiliyor! Kızlarla flört etmek bu kadar kolay ve kaygısız olmamıştı. Fakat elbette, tüm eski okul ifade kullanıcıları için, en popüler olanları seçebiliriz.

Stüdyo ve televizyon kanalı

Mükemmel organizasyon becerilerine sahip yetenekli bir yönetici iseniz, benzer düşünen insanlardan oluşan bir ekip oluşturabilir ve televizyon stüdyonuzu oluşturabilirsiniz. Kullanıcıları kontrol edebilecek, görev atayabilecek ve bir bütçe seçebileceksiniz. Benzersiz akış tarzınızı oluşturabilirsiniz; logonuz binlerce kullanıcı tarafından görülecektir. Kalıcı olun ve stüdyonuz televizyon kanalınıza doğru atılan ilk adım olabilir.

Günün birinde, bir televizyon kanalı oluşturmak için çok fazla paraya ihtiyaç duyulduğu fikri vardı. Zaman değişti ve şimdi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Hizmeti sürekli geliştiriyoruz, ancak mevcut özellikler oldukça yeterli. Ayrıca, size bir başlangıç izleyici kitlesi ve kendi paranızı yapma yeteneği sunuyoruz. İzleyicilerden gelen siparişleri yerine getirerek kullanıcı ipuçlarından para kazanabilir ve elbette, reklamlardan, bir sohbette reklam göstererek veya YouTube'da kaydedilmiş gösteriler yükleyerek kazanabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmanın en iyi yolu!

Normal manifatura bu noktada oldukça güncel değil ve görüntülü sohbetten aldığınız samimiyeti sağlayamıyor. Diğer şehirlerden yeni kızlarla tanışacaksınız, hatta diğer ülkelerde hiç olmadığı kadar kolay! Tanışın, haberleri tartışın ve gösterimleri paylaşın. İşleri daha ilginç hale getirmek için, size ve sohbet ettiğiniz kişiye sunulan seçeneklerin genişliğini unutmayın. Örneğin, sanal bir tarihe gidebilir ve hatta mumlarla romantik bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. Hayal gücünüzü meşgul edin, web kameranız ve fiziksel mesafeler kaybolacak. Şaşırtıcı!