Popüler gerçeklik şovlarını izleyin veya kendi projenizi oluşturun

Reality şovları seviyorsanız

Realite şovları hakkında yeni bölümler, canlı yayınlar, haberler ve forumlar: The Bachelor, Survivor, RuPaul's Drag Race, The Great British Bake off ve diğerleri.

Yarışmacılarla canlı yayınlar ve sohbetler

Silinmiş sahnelerle zaten düzenlenmiş bir bölümü beklemeyin. Anın bir parçası olun! Şu anda olanları takip edin, ipuçları verin ve yarışmacıları destekleyin.

Yeni bölümler, haberler ve iç kısımlar

Beğendiğiniz diziye abone olun, yeni etkinlikler, bölümler ve haberler hakkında bildirimler alın. Resmi olmayan veya kapalı kaynaklar dahil.

Yorumlar ve forumlar

Kendi fikirlerinizi gönderin, yarışmacılara oy verin veya etkinlikleri diğer kullanıcılarla tartışın.

Reality şovunuzu yaratmak istiyorsanız

Popüler reality şovlar hakkında ilgi çekici makaleler yazın veya videolar hazırlayın ve para kazanın. İçeriğiniz ne kadar ilginç olursa, geliriniz o kadar büyük olur. Artık seçici müşteri ve değişim yok.

Canlı akışları başlatın

İyi bir akış için bir akıllı telefon veya basit bir web kamerası yeterlidir. Daha deneyimli yayıncılar OBS, StreamLabs ve diğer akış uygulamalarını kullanabilir.

Haberleri yayınlayın

Uygun bir düzenleyicide video yayınlama veya gönderi yazma fırsatını kullanın. Ayrıca Youtube veya diğer hizmetlerden içerik de ekleyebilirsiniz.

Bağışlarla kazanın

Kullanıcılar reality show yarışmacılarına hediyeler gönderebilir veya onlardan ücretli etkinlikler gerçekleştirmelerini isteyebilir. Diğer bağış hizmetlerine bağlantılar kullanmak da mümkündür.

Abonelerden kazanın

Özellikle ilgi çekici bölümleri yalnızca ücretli abonelik için bırakabilirsiniz. Fiyatı kendiniz seçin.

Gazeteciler ve metin yazarları için gelir

İlgi çekici makaleler yazın veya popüler realite şovları hakkında videolar hazırlayın ve para kazanın. İçeriğiniz ne kadar ilginç olursa, geliriniz o kadar büyük olur. Artık seçici müşteri ve değişim yok.

Görüntüleme başına ödüyoruz

Gönderinizin her 100 görüntülenmesi için 0,04 ABD doları kazanın

SEO ortaklık programı

Aramadan doğrudan gönderinize giden kullanıcılar otomatik olarak sizin yönlendirmeleriniz olur - ödemelerinden% 30 veya ödemelerinden% 10 alırsınız.

Abonelikler

Yalnızca ücretli abonelik için özellikle ilgi çekici gönderiler bırakabilirsiniz.

Blog yazarları ve web yöneticileri için ortaklık programı

Yönlendirme bağlantınızı paylaşın veya uygulamayı web sitenize yerleştirin - kullanıcıların ödemelerinden% 30 veya ödemelerinden% 10 alın.

Çok sayıda açılış sayfası seçeneği

Sadece tanıtım için açılış sayfanızı değil, aynı zamanda başka herhangi bir gönderiyi de seçebilirsiniz. Yönlendirme kimliğiniz, sayfa paylaşımı sırasında otomatik olarak eklenecektir.

Uygulamayı sitenize yerleştirebilirsiniz

Uygulama beyaz etiket modunda çalışacak - ideal olarak sitenizin tasarımına uyacak ve kullanıcı faktörlerini iyileştirecektir. Sitenizden gelen tüm kullanıcılar otomatik olarak sizin yönlendirmeleriniz olur.

Ödemeler ve geçişlerle ilgili eksiksiz istatistikler

Trafiği ve kullanıcı davranışını değerlendirmek için dahili istatistikleri ve eylem geçmişini kullanın. Ayrıca Google Analytics izleme kimliği ekleyebilir ve tam ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Popüler gerçeklik şovlarını izleyin, ünlülerle sohbet edin ve kendi projenizi oluşturun

Bizi takip et

Facebook Telegram