ONLINE AKIŞ

Çevrimiçi seminerler, ana sınıflar, eğitimler ve web seminerleri için akış hizmeti

Akışlarda para kazanın

İzleyiciler akışınızı beğenirse, size geri çekebileceğiniz ipuçlarını verirler.

500.000'den fazla kullanıcı

Platformumuzdaki geniş kitle sayesinde, ek pazarlama masrafı olmadan aboneler ve hayranlar alabileceksiniz.

Çevrimiçi ve YouTube akışları

Ek olarak, canlı yayınlar için önceden kaydedilmiş YouTube kliplerini de yayınlayabilirsiniz.

Görüntülü sohbet ve etkileşimli TV

Görüntülü sohbetimizi kullanarak, akış halindeyken kitlenizle iletişim kurabilir, sorularına cevap verebilir veya yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca izleyicilerinizle bir video konferansa katılabilirsiniz.

“Kur ve Kazan” sevk sistemi

Sitelerinizden görüntüleyenleri davet ediyorsanız, artık bizimle akış yapmasanız bile, gelecekteki ödemelerinin toplamından% 30 indirim alırsınız. Davetiyelerin listesini ve etkinliklerini kontrol etmenize yardımcı olacak kişisel bir kontrol paneliniz var.

Akış programı

Düzenli ve tutarlı bir şekilde yayın yaparsanız, izleyicilerinize bir sonraki görünümünüzü ne zaman bekleyeceklerini bilmeleri için bir program koyabilirsiniz.

İzleyiciler için hizmet sağlama

Ücretli danışmanlık hizmeti verebilir, şarkılar sipariş edebilir, ayrıca canlı müzik ve selamlar için ödüllendirilebilirsiniz. Bu amaçla size güzel bir arayüz sağlanacaktır.

Video akışlarınızın ücretsiz kaydı

İzleyicileriniz akışınızın bir kaydını haber akışlarında görebilir. Buna ek olarak, canlı görüntüleri. Bu, görüntüleme sayısını birkaç kez artıracaktır. Ayrıca, YouTube kanalınıza yüklemek veya yalnızca silmek için akışınızın video görüntülerini indirmek kolaydır.

Bizi takip et

Facebook Telegram