Oglądaj popularne reality show lub stwórz własny projekt

Jeśli lubisz reality show

Nowe odcinki, transmisje na żywo, wiadomości i fora o reality show: The Bachelor, Survivor, RuPaul's Drag Race, The Great British Bake off i wiele innych.

Transmisje na żywo i czaty z uczestnikami

Nie czekaj na już edytowany odcinek z usuniętymi scenami. Bądź częścią chwili! Śledź, co się teraz dzieje, udzielaj wskazówek i wspieraj zawodników.

Nowe odcinki, wiadomości i wnętrza

Zasubskrybuj program, który lubisz, otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach, odcinkach i nowościach. W tym nieoficjalne lub zamknięte źródła.

Komentarze i fora

Publikuj własne pomysły, głosuj na uczestników lub po prostu omawiaj wydarzenia z innymi użytkownikami.

Jeśli chcesz stworzyć swój reality show

Pisz ciekawe artykuły lub nagrywaj filmy o popularnych reality show i zarabiaj. Im ciekawsze są Twoje treści, tym większy jest Twój dochód. Nigdy więcej wybrednych klientów i wymian.

Uruchom transmisje na żywo

Do dobrego streamowania wystarczy smartfon lub zwykła kamera internetowa. Bardziej doświadczeni streamerzy mogą korzystać z OBS, StreamLabs i innych aplikacji do przesyłania strumieniowego.

Publikuj wiadomości

Skorzystaj z okazji do publikowania filmów lub pisania postów w wygodnym edytorze. Możesz także osadzać treści z YouTube lub innych usług.

Zarabiaj poprzez darowizny

Użytkownicy mogą wysyłać prezenty uczestnikom reality show lub prosić ich o wykonanie płatnych czynności. Możliwe jest również użycie linków do innych usług darowizn.

Zarabiaj na subskrybentach

Szczególnie interesujące odcinki możesz zostawić tylko w przypadku płatnej subskrypcji. Sam wybierz cenę.

Dochody dziennikarzy i copywriterów

Pisz ciekawe artykuły lub nagrywaj filmy o popularnych reality show i zarabiaj. Im ciekawsze są Twoje treści, tym większy jest Twój dochód. Nigdy więcej wybrednych klientów i wymian.

Płacimy za wyświetlenie

Uzyskaj 0,04 USD za każde 100 wyświetleń Twojego posta

Program partnerski SEO

Użytkownicy, którzy przeszli bezpośrednio do Twojego postu z wyszukiwarki, automatycznie stają się Twoimi poleconymi - otrzymujesz 30% z ich płatności lub 10% z ich wypłat.

Subskrypcje

Szczególnie interesujące posty możesz zostawić tylko dla płatnej subskrypcji.

Program partnerski dla blogerów i webmasterów

Udostępnij swój link polecający lub umieść aplikację na swojej stronie internetowej - uzyskaj 30% z płatności użytkowników lub 10% z ich wypłat.

Duży wybór stron docelowych

Do promocji możesz wybrać nie tylko landing page, ale także dowolny inny post. Twój identyfikator polecającego zostanie dodany automatycznie podczas udostępniania strony.

Możesz osadzić aplikację w swojej witrynie

Aplikacja będzie działać w trybie białej etykiety - idealnie dopasuje się do projektu Twojej witryny i poprawi wskaźniki użytkowników. Wszyscy użytkownicy, którzy przyszli z Twojej witryny, automatycznie stają się Twoimi poleceniami.

Pełne statystyki dotyczące płatności i tranzytów

Użyj wewnętrznych statystyk i historii działań, aby ocenić ruch i zachowanie użytkowników. Możesz również dodać identyfikator śledzenia Google Analytics i otrzymywać w pełni szczegółowe informacje.

Oglądaj popularne reality show, rozmawiaj z celebrytami i stwórz własny projekt

Podążaj za nami

Facebook Telegram