ONLINE STREAMING

Streamovací služba pro online semináře, mistrovské kurzy, návody a webináře

Vydělávejte peníze na streamech

Pokud se divákům líbí váš stream, poskytnou vám tipy, které si můžete stáhnout.

Více než 500 000 uživatelů

Díky velkému publiku na naší platformě budete moci přijímat předplatitele a fanoušky bez dalších marketingových nákladů.

Streamy online a YouTube

Kromě přímých přenosů můžete také streamovat dříve nahrané klipy YouTube.

VYZKOUŠEJTE ZDARMA!

Videochat a interaktivní TV

Pomocí našeho videochatu budete moci komunikovat se svým publikem při streamování, odpovídat na jejich otázky nebo číst jejich komentáře. Můžete se také zúčastnit videokonference se svými diváky.

Začněte streamovat

Systém doporučení „olovo a vydělávejte“

Pokud zvoute diváky z vašich stránek, vždy dostanete 30% slevu ze součtu jejich budoucích plateb, i když s námi již nebudete streamovat. Máte přizpůsobený řídicí panel, který vám pomůže zkontrolovat seznam pozvánek a jejich aktivit.

Další informace

Rozvrh streamování

Pokud pravidelně a důsledně streamujete, můžete divákům rozvrhnout časový rozvrh, aby věděli, kdy očekávají další vzhled.

Poskytování služeb divákům

Můžete poskytovat placené poradenské služby, nechat si objednat písně a také být odměněni za přestřelky a pozdravy. Za tímto účelem vám bude nabídnuto příjemné rozhraní

Zdarma nahrávání vašich streamů videa

Vaši diváci uvidí záznam svého streamu ve svém zpravodajském kanálu. Kromě toho k živému záznamu. Tím se počet zobrazení několikrát zvýší. Je také snadné stáhnout videozáznamy z vašeho streamu a nahrát je do kanálu YouTube nebo jej jednoduše smazat.

VYZKOUŠEJTE ZDARMA!

Líbí se vám náš projekt? Sdílejte to se svými přáteli!