VIDEO CHAT 2.0 - KOMUNIKACE NA NOVÉ ÚROVNI

Více než 500 000 uživatelů a tun vysílání

Videochat nové generace

Chat je plný pozitivních emocí, flirtování a atraktivních dívek. Neustále jej sledujeme a nedovolujeme nikomu mladšímu 18 let a zároveň vás chráníme před nevhodným obsahem. Kromě toho můžete přidat nepříjemné uživatele do svého seznamu ignorovaných a zakázaných. Díky tomu jsme příjemní při pozvání nových uživatelů na naši platformu.

Oblíbené filmy a pořady

Aplikace podporuje nejen streamování webkamer, ale i videa YouTube a VK. Jediné, co musíte udělat, je najít náhodný klip, který se vám líbí, a můžete ho sledovat současně s ostatními a komentovat spiknutí a postavy. Můžete dokonce dát ankety a diskutovat o nich se svými diváky.

Hry Sega a Dendy

Zde si můžete zahrát ty dobré staré konzolové hry zdarma. Můžete dokonce hrát co-op hry s někým mil daleko od vás. Desítky lidí budou sledovat a komentovat váš proces hraní. Je to nejlepší doplněk pro videochat, jaký jsme kdy udělali!

Krásné samolepky a emotikony

Naši talentovaní umělci udělali spoustu okouzlujících a veselých samolepek, protože jsou chvíle, kdy jediný včasný štítek může říci, že mnohem více než zeď textu. Někteří z našich uživatelů dokonce komunikují výhradně prostřednictvím samolepek! Flirtování s dívkami nebylo nikdy tak snadné a bezstarostné. Ale samozřejmě pro všechny staré uživatele emotikonu máme výběr těch nejpopulárnějších.

Vyzkoušejte to zdarma

Vaše studio a televizní kanál

Pokud jste talentovaný manažer s vynikajícími organizačními schopnostmi, můžete vytvořit tým stejně smýšlejících lidí a vytvořit své televizní studio. Budete mít možnost kontrolovat uživatele, přidělit jim povinnosti a vybrat si rozpočet. Můžete si vytvořit svůj jedinečný styl streamování a vaše logo uvidí tisíce uživatelů. Buďte vytrvalí a vaše studio se může stát prvním krokem k tvému televiznímu kanálu.

V ten den byla představa, že člověk potřebuje k vytvoření televizního kanálu šílené množství peněz. Časy se změnily a nyní to můžete udělat zdarma. Službu neustále zlepšujeme, ale současné funkce jsou dostačující. Také vám poskytujeme počáteční publikum a schopnost vydělat si vlastní peníze. Můžete vydělávat peníze na uživatelských tipech, prostřednictvím objednávek od publika a samozřejmě můžete vydělávat na reklamě, zobrazování reklam v chatu nebo nahráním nahraných pořadů na YouTube.

Nejlepší způsob, jak poznat nové lidi!

Obvyklé zasílání textových zpráv je v tomto okamžiku zcela zastaralé a nemůže vám poskytnout důvěrnost, kterou získáte při videochatech. Potkáte nové dívky z jiných měst, dokonce i z jiných zemí, snadněji než kdy předtím! Seznamte se, diskutujte o novinkách a sdílejte dojmy. Aby byly věci ještě zajímavější, nezapomeňte na šíři možností, které máte k dispozici, a na osobu, se kterou chatujete. Můžete například jít do virtuálního rande a dokonce uspořádat romantickou večeři se svíčkami. Zapojte svou fantazii, webovou kameru a fyzické vzdálenosti zmizí. Úžasný!

Chatovat nyní

Objevte nové projekty na základě vašich zájmů

Cosplayme.app

Cosplay a všechno spojené. Tematické vysílání, fotografie a videa.

Ulive.games

Sledujte, jak hrát hry z celého světa. Zůstaňte v kontaktu s herním průmyslem.

Drive.land

Recenze aut, záchranné vesty a tipy od vlastníků aut.

Flirtymania.dating

Sociální síť pro datování, chatování a flirtování s uživateli z celého světa.

Cosplayme.app

Cosplay a všechno spojené. Tematické vysílání, fotografie a videa.

Ulive.games

Sledujte, jak hrát hry z celého světa. Zůstaňte v kontaktu s herním průmyslem.

Drive.land

Recenze aut, záchranné vesty a tipy od vlastníků aut.

Flirtymania.dating

Sociální síť pro datování, chatování a flirtování s uživateli z celého světa.

Líbí se vám náš projekt? Sdílejte to se svými přáteli!