Sledujte populární reality show nebo si vytvořte vlastní projekt

Pokud máte rádi reality show

Nové epizody, živé přenosy, novinky a fóra o reality show: Bakalář, Survivor, RuPaul's Drag Race, The Great British Bake off a mnoho dalších.

Živé přenosy a chaty se soutěžícími

Nečekejte na již upravenou epizodu s odstraněnými scénami. Staňte se součástí okamžiku! Sledujte, co se právě děje, dávejte rady a podporujte soutěžící.

Nové epizody, novinky a vnitřnosti

Přihlaste se k odběru show, která se vám líbí, dostávejte oznámení o nových událostech, epizodách a novinkách. Včetně neoficiálních nebo uzavřených zdrojů.

Komentáře a fóra

Zveřejněte své vlastní nápady, hlasujte pro soutěžící nebo jednoduše diskutujte o událostech s ostatními uživateli.

Pokud si chcete vytvořit svoji reality show

Pište poutavé články nebo vytvářejte videa o populárních reality show a vydělávejte peníze. Čím zajímavější je váš obsah, tím větší je váš příjem. Už žádné vybíravé klienty a výměny.

Spouštějte živé přenosy

Pro dobrý stream stačí smartphone nebo jednoduchá webová kamera. Zkušenější streamery mohou používat OBS, StreamLabs a další streamovací aplikace.

Publikovat novinky

Využijte příležitost publikovat videa nebo psát příspěvky ve vhodném editoru. Můžete také vložit obsah z Youtube nebo jiných služeb.

Vydělávejte prostřednictvím darů

Uživatelé mohou soutěžícím v reality show posílat dárky nebo je požádat, aby prováděli placené činnosti. Je také možné použít odkazy na jiné dárcovské služby.

Vydělávejte od předplatitelů

Obzvláště poutavé epizody můžete ponechat pouze pro placené předplatné. Vyberte si cenu sami.

Příjem pro novináře a copywritery

Pište poutavé články nebo vytvářejte videa o populárních reality show a vydělávejte peníze. Čím zajímavější je váš obsah, tím větší je váš příjem. Už žádné vybíravé klienty a výměny.

Platíme za zobrazení

Získejte 0,04 $ za každých 100 zhlédnutí vašeho příspěvku

SEO přidružený program

Uživatelé, kteří šli přímo na váš příspěvek z vyhledávání, se automaticky stanou vašimi doporučeními - dostanete 30% z jejich plateb nebo 10% z jejich výplat.

Předplatné

Obzvláště poutavé příspěvky můžete ponechat pouze pro placené předplatné.

Partnerský program pro blogery a webmastery

Sdílejte svůj odkaz na doporučení nebo vložte aplikaci na svůj web - získejte 30% z plateb uživatelů nebo 10% z jejich výplat.

Velký výběr cílových stránek

Můžete si vybrat nejen svoji vstupní stránku pro propagaci, ale také jakýkoli jiný příspěvek. Vaše ID doporučení bude přidáno automaticky během sdílení stránky.

Aplikaci můžete vložit na svůj web

Aplikace bude fungovat v režimu bílého štítku - bude ideálně odpovídat designu vašeho webu a zlepší uživatelské faktory. Všichni uživatelé, kteří přišli z vašeho webu, se automaticky stanou vašimi doporučeními.

Kompletní statistika plateb a převodů

Vyhodnoťte provoz a chování uživatelů pomocí interních statistik a historie akcí. Můžete také přidat ID sledování Google Analytics a získat úplně podrobné informace.

Sledujte populární reality show, chatujte s celebritami a vytvořte si vlastní projekt

Následuj nás

Facebook Telegram