Chatujte s dívkami

Více než 500 000 uživatelů a spousta dívek vačky

Flirtování chatovací místnosti

Videochat nové generace. Chat je plný pozitivních emocí, flirtování a atraktivních dívek. Neustále to sledujeme a nedovolujeme, aby vás někdo mladší 18 let chránil před urážlivým obsahem. Navíc můžete přidat nepříjemné uživatele do svého vlastního seznamu ztlumení a zákazu. Díky tomu je nám příjemné pozvat nové uživatele na naši platformu.

Povídejte si

Tato aplikace podporuje nejen streamování z webové kamery, ale také videa z YouTube a VK. Jediné, co musíte udělat, je najít náhodný klip, který se vám líbí, a můžete jej sledovat současně s ostatními při komentování zápletky a postav. Můžete dokonce sestavit hlasování a diskutovat o něm se svými diváky streamů.

Chatujte s cizími lidmi

Zde si můžete zahrát ty staré dobré konzolové hry zdarma. Můžete dokonce hrát kooperativní hry s někým na míle daleko od vás. Desítky lidí budou sledovat a komentovat váš herní proces. Je to nejúžasnější doplněk videochatu, jaký jsme kdy vytvořili!

Anonymní chat

Krásné samolepky a emotikony. Naši talentovaní umělci vytvořili spoustu okouzlujících a veselých samolepek, protože v některých případech to může jediná včasná samolepka říct mnohem víc než zeď textu. Někteří naši uživatelé dokonce komunikují výhradně prostřednictvím samolepek! Flirtování s dívkami nikdy nebylo tak snadné a bezstarostné. Ale samozřejmě pro všechny uživatele emotikonů ze staré školy máme výběr nejoblíbenějších.

Flirtujte s chatem

Vaše studio a televizní kanál. Pokud jste talentovaný manažer s vynikajícími organizačními schopnostmi, můžete vytvořit tým podobně smýšlejících lidí a vytvořit si televizní studio. Budete moci ovládat uživatele, přiřazovat jim povinnosti a vybírat rozpočet. Můžete vytvořit svůj jedinečný styl streamování a vaše logo uvidí tisíce uživatelů. Buďte vytrvalí a vaše studio se může stát prvním krokem k vašemu televiznímu kanálu.

V té době existovala představa, že k vytvoření televizního kanálu je třeba šílených peněz. Doba se změnila a nyní to můžete udělat zdarma. Službu neustále vylepšujeme, ale současné funkce jsou dostačující. Také vám poskytujeme začínající publikum a schopnost vydělat si vlastní peníze. Můžete vydělávat peníze z uživatelských tipů, plněním objednávek od publika a samozřejmě můžete vydělávat na reklamách, zobrazování reklam v chatu nebo nahrávání nahraných pořadů na YouTube.

Alternativa chatu

Nejlepší způsob, jak poznat nové lidi! Obvyklé zasílání textových zpráv je v tomto okamžiku zcela zastaralé a nemůže poskytnout intimitu, kterou získáte při videochatu. Potkáte nové dívky z jiných měst, dokonce i z jiných zemí, snadněji než kdy jindy! Seznamte se, diskutujte o novinkách a sdílejte dojmy. Aby byly věci zajímavější, nezapomeňte na šíři možností, které máte k dispozici, a osobě, se kterou chatujete. Můžete například jít na virtuální rande a dokonce uspořádat romantickou večeři se svíčkami. Zapojte svou fantazii, webovou kameru a fyzické vzdálenosti zmizí. Úžasný!

Následuj nás

Facebook Telegram