TIESIOGINIS SRAUTAS

Srautinio perdavimo paslauga, skirta internetiniams seminarams, meistriškumo kursams, pamokoms ir internetiniams seminarams

Uždirbkite pinigų iš srautų

Jei auditorijai patinka jūsų srautas, ji pateiks jums patarimų, kuriuos galite atsiimti.

Daugiau nei 500 000 vartotojų

Didelės auditorijos mūsų platformoje dėka galėsite priimti abonentus ir gerbėjus be papildomų rinkodaros išlaidų.

Srautai internete ir „YouTube“

Be to, tiesioginiuose srautuose galite transliuoti anksčiau įrašytus „YouTube“ klipus.

Vaizdo pokalbiai ir interaktyvi televizija

Naudodamiesi mūsų vaizdo pokalbiu galėsite transliuodami bendrauti su savo auditorija, atsakyti į jų klausimus ar skaityti jų komentarus. Taip pat galite dalyvauti vaizdo konferencijoje su savo žiūrovais.

„Vadovauti ir uždirbti“ persiuntimo sistema

Jei kviečiate žiūrovus iš savo svetainių, visada gausite 30 proc. Nuolaidą nuo būsimų mokėjimų sumos, net jei daugiau nebesiųstumėte su mumis. Turite suasmenintą informacijos suvestinę, kuri padės patikrinti kvietimų ir jų veiklos sąrašą.

Srautinio perdavimo grafikas

Jei transliuojate reguliariai ir nuosekliai, žiūrovams galite sudaryti tvarkaraštį, kad jie žinotų, kada tikimasi jūsų kito pasirodymo.

Paslaugų teikimas žiūrovams

Galite teikti mokamas konsultavimo paslaugas, užsisakyti dainas, taip pat atsilyginti už šaudymus ir sveikinimus tiesiogiai. Šiuo tikslu jums bus suteikta graži sąsaja

Nemokamas vaizdo įrašų įrašymas

Jūsų žiūrovai galės pamatyti jūsų srauto įrašą savo naujienų sraute. Be to, gyventi filmuotą medžiagą. Tai kelis kartus padidins peržiūrų skaičių. Be to, lengva atsisiųsti srauto vaizdo medžiagą, kad galėtumėte ją įkelti į „YouTube“ kanalą arba paprasčiausiai ištrinti.

Sekite mus

Facebook Telegram