VIDEO CHAT 2.0 - BENDRAVIMAS NAUJU LYGMENIU

Daugiau nei 500 000 vartotojų ir daugybė transliacijų

Naujos kartos vaizdo pokalbiai

Pokalbis kupinas teigiamų emocijų, flirto ir patrauklių merginų. Mes jį nuolat stebime ir neleidžiame asmenims iki 18 metų, tuo pačiu apsaugant jus nuo įžeidžiančio turinio. Be to, nemalonius vartotojus galite įtraukti į savo nutildymo ir uždraudimo sąrašą. Dėl to mums patogu pakviesti naujus vartotojus į savo platformą.

Mėgstamiausi filmai ir laidos

Programa palaiko ne tik internetinių kamerų srautinį perdavimą, bet ir „Youtube“ bei „VK“ vaizdo įrašus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai surasti jums patikusį atsitiktinį klipą, kurį galėsite žiūrėti vienu metu su kitais komentuodami siužetą ir veikėjus. Jūs netgi galite pateikti apklausas ir aptarti tai su savo srauto žiūrovais.

„Sega“ ir „Dendy“ žaidimai

Čia galite nemokamai žaisti tuos senus gerus konsolės žaidimus. Jūs netgi galite žaisti kooperatyvinius žaidimus su kuo nors toliau nuo jūsų. Dešimtys žmonių stebės ir komentuos jūsų žaidimo procesą. Tai šauniausias vaizdo pokalbių priedas, kurį mes kada nors padarėme!

Gražūs lipdukai ir jaustukai

Mūsų talentingi menininkai pagamino daugybę žavių ir linksmų lipdukų, nes yra atvejų, kai vienas laiku įklijuotas lipdukas gali pasakyti daug daugiau nei teksto siena. Kai kurie mūsų vartotojai netgi bendrauja tik per lipdukus! Flirtas su merginomis niekada nebuvo toks lengvas ir nerūpestingas. Bet, žinoma, visiems senosios mokyklos šypsenėlių vartotojams turime daugybę populiariausių.

Jūsų studija ir televizijos kanalas

Jei esate talentingas vadybininkas, turintis puikių organizacinių įgūdžių, galite sudaryti bendraminčių komandą ir sukurti savo televizijos studiją. Galėsite kontroliuoti vartotojus, paskirti jiems pareigas ir pasirinkti biudžetą. Galite sukurti savo unikalų srautinio perdavimo stilių, o jūsų logotipą pamatys tūkstančiai vartotojų. Būkite atkakli, ir jūsų studija gali tapti pirmuoju žingsniu link jūsų televizijos kanalo.

Tais laikais buvo mintis, kad norint sukurti televizijos kanalą reikia beprotiškai daug pinigų. Laikai pasikeitė, ir dabar jūs galite tai padaryti nemokamai. Mes nuolat tobuliname paslaugą, tačiau dabartinių funkcijų pakanka. Taip pat mes siūlome jums pradinę auditoriją ir galimybę užsidirbti savo pinigus. Galite užsidirbti iš naudotojų patarimų, vykdydami auditorijos užsakymus ir, žinoma, galite užsidirbti iš reklamos, rodydami skelbimus pokalbyje ar įkeldami įrašytas laidas „YouTube“.

Geriausias būdas susipažinti su naujais žmonėmis!

Šiuo metu įprastas žinučių siuntimas šiuo metu yra pasenęs ir negali suteikti intymumo, kurį gaunate iš vaizdo pokalbių. Susipažinsite su naujomis merginomis iš kitų miestų, net ir iš kitų šalių lengviau nei bet kada! Susitikite, aptarkite naujienas ir pasidalykite įspūdžiais. Kad viskas būtų įdomiau, nepamirškite apie jums ir kalbamam asmeniui siūlomų galimybių įvairovę. Pavyzdžiui, galite nueiti į virtualų pasimatymą ir net surengti romantišką vakarienę su žvakėmis. Įtraukite vaizduotę, internetinę kamerą ir fiziniai atstumai išnyks. Nuostabu!