Žiūrėkite populiarius realybės šou arba kurkite savo projektą

Jei jums patinka realybės šou

Nauji epizodai, tiesioginiai srautai, naujienos ir forumai apie realybės šou: „The Bachelor“, „Survivor“, „RuPaul's Drag Race“, „The Great British Bake off“ ir daugelis kitų.

Tiesioginiai srautai ir pokalbiai su dalyviais

Nelaukite jau redaguoto epizodo su ištrintomis scenomis. Būkite akimirkos dalimi! Stebėkite, kas vyksta dabar, duokite patarimų ir palaikykite varžybas.

Nauji epizodai, naujienos ir vidus

Prenumeruokite patinkančią laidą, gaukite pranešimus apie naujus įvykius, epizodus ir naujienas. Įskaitant neoficialius ar uždarus šaltinius.

Komentarai ir forumai

Skelbkite savo idėjas, balsuokite už konkurso dalyvius arba tiesiog aptarkite įvykius su kitais vartotojais.

Jei norite sukurti savo realybės šou

Rašykite patrauklius straipsnius arba kurkite vaizdo įrašus apie populiarius realybės šou ir uždirbkite pinigų. Kuo įdomesnis jūsų turinys, tuo didesnės yra jūsų pajamos. Nebėra išrankių klientų ir mainų.

Paleisti tiesioginius srautus

Geram srautui pakanka išmaniojo telefono ar paprastos interneto kameros. Labiau patyrę srautai gali naudoti OBS, „StreamLabs“ ir kitas srautinio perdavimo programas.

Skelbti naujienas

Pasinaudokite galimybe publikuoti vaizdo įrašus ar rašyti įrašus patogiame redaktoriuje. Taip pat galite įterpti „Youtube“ ar kitų paslaugų turinį.

Uždirbk per aukas

Vartotojai gali siųsti dovanas realybės šou dalyviams arba paprašyti jų atlikti mokamą veiklą. Taip pat galima naudoti nuorodas į kitas aukojimo paslaugas.

Uždirbkite iš prenumeratorių

Ypač įtraukiančius epizodus galite palikti tik mokamai prenumeratai. Pasirinkite kainą patys.

Žurnalistų ir reklamos autorių pajamos

Rašykite patrauklius straipsnius arba kurkite vaizdo įrašus apie populiarius realybės šou ir uždirbkite pinigų. Kuo įdomesnis jūsų turinys, tuo didesnės yra jūsų pajamos. Nebėra išrankių klientų ir mainų.

Mes mokame už peržiūrą

Gaukite 0,04 USD už kiekvieną 100 jūsų įrašo peržiūrų

SEO partnerių programa

Vartotojai, kurie tiesiogiai pateko į jūsų įrašą iš paieškos, automatiškai tampa jūsų persiuntimais - jūs gaunate 30% iš jų mokėjimų arba 10% iš jų išmokėjimų.

Prenumeratos

Ypač patrauklius įrašus galite palikti tik mokamai prenumeratai.

Partnerių programa tinklaraštininkams ir žiniatinklio valdytojams

Pasidalykite persiuntimo nuoroda arba įdėkite programą į savo svetainę - gaukite 30% nuo vartotojų mokėjimų arba 10% nuo jų išmokėjimų.

Didelis nukreipimo puslapių pasirinkimas

Reklamai galite pasirinkti ne tik nukreipimo puslapį, bet ir bet kurį kitą įrašą. Jūsų persiuntimo ID bus automatiškai pridėtas dalijantis puslapiu.

Galite įterpti programą į savo svetainę

Programa veiks baltos etiketės režimu - idealiai atitiks jūsų svetainės dizainą ir pagerins vartotojo veiksnius. Visi iš jūsų svetainės atvykę vartotojai automatiškai tampa jūsų persiuntimais.

Išsami mokėjimų ir tranzito statistika

Norėdami įvertinti srautą ir vartotojo elgseną, naudokite vidinę statistiką ir veiksmų istoriją. Taip pat galite pridėti „Google Analytics“ stebėjimo ID ir gauti išsamią informaciją.

Žiūrėkite populiarius realybės šou, kalbėkitės su įžymybėmis ir kurkite savo projektą

Sekite mus

Facebook Telegram