VIDEO CHAT 2.0 - KOMUNIKACIJA NAUJU LYGMENIU

Daugiau nei 500 000 vartotojų ir daugybė transliacijų

Naujos kartos vaizdo pokalbiai

Pokalbis kupinas teigiamų emocijų, flirto ir patrauklių merginų. Mes jį nuolat stebime ir neleidžiame kam nors jaunesniems nei 18 metų, tuo pačiu apsaugodami jus nuo įžeidžiančio turinio. Be to, galite įtraukti nemalonius vartotojus į savo pačių nutildymo ir uždraudimo sąrašą. Dėl to mums malonu kviesti naujus vartotojus į savo platformą.

Mėgstamiausi filmai ir laidos

Programa ne tik palaiko internetinės kameros transliaciją, bet ir „Youtube“ bei VK vaizdo įrašus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susirasti jums patinkantį atsitiktinį klipą, kurį galite žiūrėti kartu su kitais, komentuodami siužetą ir simbolius. Jūs netgi galite paskelbti apklausas ir aptarti tai su savo srauto žiūrovais.

„Sega“ ir „Dendy“ žaidimai

Čia galite nemokamai žaisti tuos senus gerus konsolinius žaidimus. Jūs netgi galite žaisti internetinius žaidimus su kuo nors toliau nuo jūsų. Dešimtys žmonių stebės ir komentuos jūsų žaidimo procesą. Tai šauniausias vaizdo pokalbių papildymas, kokį mes kada nors padarėme!

Mieli lipdukai ir šypsenėlės

Mūsų talentingi menininkai uždėjo daugybę žavių ir linksmų lipdukų, nes kartais laikas, kai vienas tinkamas lipdukas gali pasakyti, kad daug daugiau nei teksto siena. Kai kurie mūsų vartotojai netgi bendrauja tik per lipdukus! Flirtas su merginomis niekada nebuvo toks lengvas ir nerūpestingas. Bet, žinoma, visiems senosios mokyklos jaustukų vartotojams turime populiariausių variantų.

Išbandykite nemokamai

Jūsų studija ir televizijos kanalas

Jei esate talentingas vadybininkas, turintis puikius organizacinius įgūdžius, galite suburti bendraminčių komandą ir sukurti savo TV studiją. Galėsite kontroliuoti vartotojus, paskirti jiems pareigas ir pasirinkti biudžetą. Galite sukurti savo unikalų srautinio perdavimo stilių, o jūsų logotipą matys tūkstančiai vartotojų. Būkite atkaklūs ir jūsų studija gali tapti pirmuoju žingsniu link jūsų televizijos kanalo.

Tą dieną atsirado mintis, kad norint sukurti televizijos kanalą reikia labai nedaug pinigų. Laikai pasikeitė, ir dabar jūs galite tai padaryti nemokamai. Mes nuolat tobuliname paslaugą, tačiau dabartinių funkcijų yra pakankamai. Mes taip pat suteikiame jums pradedančią auditoriją ir galimybę užsidirbti savo pinigų. Galite užsidirbti pinigų iš vartotojo patarimų, vykdydami auditorijos užsakymus, ir, žinoma, galite užsidirbti iš reklamos, rodydami skelbimus pokalbiuose ar įkeldami įrašytas laidas „YouTube“.

Geriausias būdas sutikti naujų žmonių!

Įprasta teksto siuntimo paslauga šiuo metu yra gana pasenusi ir ji negali suteikti intymumo, kurį suteikia vaizdo pokalbis. Susipažinsite su naujomis merginomis iš kitų miestų, net iš kitų šalių, kaip niekad anksčiau! Susitikite, aptarkite naujienas ir pasidalykite įspūdžiais. Kad viskas būtų įdomiau, nepamirškite daugybės pasirinkimo galimybių, kurios jums ir pašnekovui yra. Pvz., Galite eiti į virtualų pasimatymą ir netgi surengti romantišką vakarienę su žvakėmis. Įsitraukite į savo vaizduotę, savo internetinę kamerą ir fiziniai atstumai dings. Nuostabu!

Kalbėk dabar

Atraskite naujus projektus, pagrįstus jūsų interesais

„Cosplayme.app“

Cosplay ir viskas, kas susiję. Teminės laidos, nuotraukos ir vaizdo įrašai.

„Ulive.games“

Žiūrėkite grojamus šou iš viso pasaulio. Palaikykite ryšį su žaidimų industrija.

Drive.land

Automobilių apžvalgos, gyvenimo aprašymai ir automobilių savininkų patarimai.

Flirtymania.dating

Socialinis tinklas, skirtas susitikti, bendrauti ir flirtuoti su vartotojais iš viso pasaulio.

„Cosplayme.app“

Cosplay ir viskas, kas susiję. Teminės laidos, nuotraukos ir vaizdo įrašai.

„Ulive.games“

Žiūrėkite grojamus šou iš viso pasaulio. Palaikykite ryšį su žaidimų industrija.

Drive.land

Automobilių apžvalgos, gyvenimo aprašymai ir automobilių savininkų patarimai.

Flirtymania.dating

Socialinis tinklas, skirtas susitikti, bendrauti ir flirtuoti su vartotojais iš viso pasaulio.

Ar jums patinka mūsų projektas? Pasidalink ja su draugais!