Tiešsaistes straumēšana

Straumēšanas pakalpojums tiešsaistes semināriem, meistarklasēm, konsultācijām un tīmekļa semināriem

Nopelniet naudu straumēs

Ja auditorijai patīk jūsu straume, viņi jums sniegs padomus, kurus varat atsaukt.

Vairāk nekā 500 000 lietotāju

Pateicoties lielajai mūsu platformas auditorijai, jūs varēsit saņemt abonentus un fanus bez papildu mārketinga izdevumiem.

Tiešsaistes un YouTube straumēšana

Turklāt tiešraidēs varat straumēt arī iepriekš ierakstītos YouTube klipus.

Mēģiniet to BEZMAKSAS!

Video tērzēšana un interaktīvs TV

Izmantojot mūsu video tērzēšanu, straumēšanas laikā varēsit sazināties ar savu auditoriju, atbildēt uz viņu jautājumiem vai lasīt viņu komentārus. Varat arī piedalīties video konferencē ar saviem skatītājiem.

Sāciet straumēšanu

Novadīšanas sistēma “Svini un nopelni”

Ja jūs uzaicināt skatītājus no savām vietnēm, jūs vienmēr saņemsit 30% samazinājumu no viņu nākamo maksājumu summas, pat ja jūs vairs neveicat straumēšanu pie mums. Jums ir personalizēts informācijas panelis, kas palīdzēs jums pārbaudīt ielūgumu sarakstu un viņu aktivitātes.

Uzzināt vairāk

Straumēšanas grafiks

Ja straumējat regulāri un konsekventi, jūs varat izvietot skatītājiem grafiku, lai viņi zinātu, kad gaidīt jūsu nākamo parādīšanos.

Pakalpojumu nodrošināšana skatītājiem

Jūs varat sniegt maksas konsultāciju pakalpojumus, pasūtīt dziesmas, kā arī saņemt atlīdzību par tiešraidēm un apsveikumiem. Šim nolūkam jums tiks nodrošināta jauka saskarne

Bezmaksas video straumju ierakstīšana

Jūsu skatītāji savā straumē varēs redzēt jūsu straumes ierakstu. Turklāt dzīvot kadrus. Tas palielinās skatījumu skaitu vairākas reizes. Turklāt ir viegli lejupielādēt straumes videoierakstus, lai tos augšupielādētu savā YouTube kanālā vai vienkārši izdzēstu.

Mēģiniet to BEZMAKSAS!

Vai jums patīk mūsu projekts? Kopīgojiet to ar draugiem!