Tiešsaistes straumēšana

Straumēšanas pakalpojums tiešsaistes semināriem, meistarklasēm, apmācībām un tīmekļa semināriem

Nopelniet naudu straumēs

Ja auditorijai patīk jūsu straume, viņi sniegs jums padomus, kurus varat atsaukt.

Vairāk nekā 500 000 lietotāju

Pateicoties mūsu platformas lielajai auditorijai, jūs varēsiet uzņemt abonentus un līdzjutējus bez papildu mārketinga izdevumiem.

Tiešsaistes un YouTube straumes

Turklāt tiešraides straumēs varat straumēt arī iepriekš ierakstītos YouTube klipus.

Video tērzēšana un interaktīva TV

Izmantojot mūsu video tērzēšanu, straumēšanas laikā varēsiet sazināties ar auditoriju, atbildēt uz viņu jautājumiem vai lasīt viņu komentārus. Videokonferencē varat piedalīties arī kopā ar saviem skatītājiem.

Novirzīšanas sistēma “Vadi un nopelni”

Ja jūs uzaicināt skatītājus no savām vietnēm, jūs vienmēr saņemsit 30% samazinājumu no viņu nākotnes maksājumu summas, pat ja vairs nenodarbojāt straumēšanu ar mums. Jums ir personalizēts informācijas panelis, kas palīdzēs pārbaudīt ielūgumu un viņu darbību sarakstu.

Straumēšanas grafiks

Ja straumējat regulāri un konsekventi, varat sastādīt grafiku saviem skatītājiem, lai viņi varētu zināt, kad gaidīt nākamo jūsu uzstāšanos.

Pakalpojumu sniegšana skatītājiem

Jūs varat sniegt apmaksātus konsultāciju pakalpojumus, pasūtīt dziesmas, kā arī saņemt atlīdzību par šāvieniem un apsveikumiem tiešraidē. Šim nolūkam jums tiks nodrošināta jauka saskarne

Bezmaksas video straumju ierakstīšana

Jūsu skatītāji varēs redzēt jūsu straumes ierakstu savā ziņu plūsmā. Turklāt, lai dzīvotu kadrus. Tas vairākas reizes palielinās skatījumu skaitu. Turklāt ir viegli lejupielādēt straumes videomateriālu, lai tos augšupielādētu savā YouTube kanālā vai vienkārši izdzēstu.

Seko mums

Facebook Telegram