VIDEO CHAT 2.0 - KOMUNIKĀCIJA JAUNĀ LĪMENĪ

Vairāk nekā 500 000 lietotāju un tonnas pārraižu

Nākamās paaudzes video tērzēšana

Tērzēšana ir piepildīta ar pozitīvām emocijām, flirtu un pievilcīgām meitenēm. Mēs to pastāvīgi uzraugām un neatļaujam nevienu, kas jaunāks par 18 gadiem, vienlaikus aizsargājot jūs no aizskaroša satura. Turklāt jūs varat pievienot nepatīkamus lietotājus savam izslēgšanas un aizliegšanas sarakstam. Pateicoties tam, mēs esam priecīgi uzaicināt jaunus lietotājus uz mūsu platformu.

Mīļākās filmas un šovi

Lietotne atbalsta ne tikai tīmekļa kameras straumēšanu, bet arī Youtube un VK videoklipus. Viss, kas jums jādara, ir atrast izlases veida klipu, kas jums patīk, un jūs varat to skatīties vienlaicīgi ar citiem, komentējot sižetu un rakstzīmes. Jūs pat varat izlikt aptaujas un apspriest to ar saviem straumes skatītājiem.

Sega un Dendy spēles

Šeit jūs varat spēlēt šīs vecās labās konsoles spēles bez maksas. Jūs pat varat spēlēt sadarbības spēles ar kādu jūdžu attālumā no jums. Desmitiem cilvēku skatīsies un komentēs jūsu spēles procesu. Tas ir stilīgākais video tērzēšanas papildinājums, ko mēs jebkad esam veikuši!

Jaukas uzlīmes un emocijzīmes

Mūsu talantīgie mākslinieki izgatavoja kravas burvīgas un jautras uzlīmes, jo ir reizes, kad viena savlaicīga uzlīme var pateikt daudz vairāk nekā tikai sienas teksts. Daži no mūsu lietotājiem pat sazinās, izmantojot tikai uzlīmes! Flirtēt ar meitenēm nekad nebija tik viegli un bezrūpīgi. Bet, protams, visiem vecās skolas emocijzīmju lietotājiem ir pieejama populārākā izvēle.

Izmēģiniet to bez maksas

Jūsu studija un TV kanāls

Ja esat talantīgs vadītājs ar izcilām organizatoriskām prasmēm, varat izveidot līdzīgi domājošu cilvēku komandu un izveidot savu TV studiju. Jūs varēsit kontrolēt lietotājus, uzticēt viņiem pienākumus un izvēlēties budžetu. Jūs varat izveidot savu unikālo straumēšanas stilu, un jūsu logotipu redzēs tūkstošiem lietotāju. Esiet neatlaidīgs, un jūsu studija var kļūt par pirmo soli ceļā uz jūsu televīzijas kanālu.

Dienas laikā radās uzskats, ka, lai izveidotu TV kanālu, ir vajadzīga neprātīga naudas summa. Laiki ir mainījušies, un tagad jūs to varat izdarīt bez maksas. Mēs pastāvīgi uzlabojam pakalpojumu, taču pašreizējās funkcijas ir diezgan pietiekamas. Mēs arī nodrošinām jūs ar sākuma auditoriju un iespēju nopelnīt pats. Jūs varat nopelnīt naudu no lietotāju padomiem, izpildot auditorijas pasūtījumus, un, protams, varat nopelnīt no reklamēšanas, reklāmu rādīšanas tērzēšanā vai augšupielādējot ierakstītas pārraides vietnē YouTube.

Labākais veids, kā satikt jaunus cilvēkus!

Parastā īsziņu sūtīšana šajā brīdī ir diezgan novecojusi, un tā nevar nodrošināt intimitāti, ko iegūstat no video tērzēšanas. Jūs satiksit jaunas meitenes no citām pilsētām, pat citām valstīm, kā vēl nekad! Satikties, apspriest ziņas un dalīties iespaidos. Lai padarītu lietas interesantākas, neaizmirstiet par plašajām iespējām, kas jums un personai, ar kuru tērzējat, ir pieejamas. Piemēram, jūs varat doties uz virtuālu datumu un pat organizēt romantiskas vakariņas ar svecēm. Piesaistiet savu iztēli, savu tīmekļa kameru, un fiziskie attālumi pazudīs. Apbrīnojami!

Tērzējiet tūlīt

Atklājiet jaunus projektus, pamatojoties uz jūsu interesēm

Cosplayme.app

Cosplay un viss, kas ar to saistīts. Tematiskas pārraides, fotoattēli un video.

Ulive.games

Skatieties spēles šovus no visas pasaules. Sazinieties ar spēļu industriju.

Drive.land

Pārskati par automašīnām, padomi par dzīvniekiem un automašīnu īpašnieku padomi.

Flirtymania.dating

Sociālais tīkls iepazīšanās, tērzēšanai un flirtam ar lietotājiem no visas pasaules.

Cosplayme.app

Cosplay un viss, kas ar to saistīts. Tematiskas pārraides, fotoattēli un video.

Ulive.games

Skatieties spēles šovus no visas pasaules. Sazinieties ar spēļu industriju.

Drive.land

Pārskati par automašīnām, padomi par dzīvniekiem un automašīnu īpašnieku padomi.

Flirtymania.dating

Sociālais tīkls iepazīšanās, tērzēšanai un flirtam ar lietotājiem no visas pasaules.

Vai jums patīk mūsu projekts? Kopīgojiet to ar draugiem!