VIDEO CHAT 2.0 - KOMUNIKĀCIJA JAUNĀ LĪMENĪ

Vairāk nekā 500 000 lietotāju un daudz pārraižu

Nākamās paaudzes video tērzēšana

Tērzēšana ir piepildīta ar pozitīvām emocijām, flirtu un pievilcīgām meitenēm. Mēs to nepārtraukti uzraugām un neļaujam nevienam, kas jaunāks par 18 gadiem, vienlaikus pasargājot jūs no aizskaroša satura. Turklāt jūs varat pievienot nepatīkamus lietotājus savam izslēgšanas un aizliegšanas sarakstam. Pateicoties tam, mēs varam ērti uzaicināt jaunus lietotājus uz mūsu platformu.

Mīļākās filmas un šovi

Lietotne atbalsta ne tikai tīmekļa kameru straumēšanu, bet arī Youtube un VK videoklipus. Viss, kas jums jādara, ir jāatrod izlases klips, kas jums patīk, un jūs varat to noskatīties vienlaikus ar citiem, komentējot sižetu un rakstzīmes. Jūs pat varat ievietot aptaujas un apspriest to ar straumes skatītājiem.

Sega un Dendy spēles

Šeit jūs varat spēlēt tās vecās labās konsoles spēles bez maksas. Jūs pat varat spēlēt sadarbības spēles ar kādu jūdžu attālumā no jums. Desmitiem cilvēku skatīsies un komentēs jūsu spēles procesu. Tas ir stilīgākais video tērzēšanas papildinājums, ko mēs jebkad esam veikuši!

Jaukas uzlīmes un emocijzīmes

Mūsu talantīgie mākslinieki izgatavoja daudz burvīgu un jautru uzlīmju, jo ir gadījumi, kad viena savlaicīga uzlīme var pateikt daudz vairāk nekā teksta siena. Daži no mūsu lietotājiem sazinās tikai ar uzlīmēm! Flirts ar meitenēm nekad nebija tik viegls un bezrūpīgs. Bet, protams, visiem vecās skolas emocijzīmju lietotājiem mums ir populārāko.

Jūsu studija un TV kanāls

Ja esat talantīgs vadītājs ar izcilām organizatoriskām prasmēm, varat izveidot līdzīgi domājošu cilvēku komandu un izveidot savu tv studiju. Jūs varēsiet kontrolēt lietotājus, piešķirt viņiem pienākumus un izvēlēties budžetu. Jūs varat izveidot savu unikālo straumēšanas stilu, un jūsu logotipu redzēs tūkstošiem lietotāju. Esiet neatlaidīgs, un jūsu studija var kļūt par pirmo soli ceļā uz jūsu TV kanālu.

Tajā laikā bija priekšstats, ka TV kanāla izveidošanai ir nepieciešama nenormāla naudas summa. Laiki ir mainījušies, un tagad jūs to varat izdarīt bez maksas. Mēs nepārtraukti uzlabojam pakalpojumu, taču pašreizējās funkcijas ir diezgan pietiekamas. Mēs arī piedāvājam jums sākuma auditoriju un iespējas nopelnīt savu naudu. Jūs varat nopelnīt naudu, izmantojot lietotāju padomus, izpildot auditorijas pasūtījumus, un, protams, jūs varat nopelnīt no reklāmas, reklāmu rādīšanas tērzēšanā vai augšupielādējot ierakstītas izrādes vietnē YouTube.

Labākais veids, kā iepazīties ar jauniem cilvēkiem!

Šajā brīdī parastās īsziņas ir diezgan novecojušas, un tās nevar nodrošināt tuvību, ko iegūstat no video tērzēšanas. Jūs satiksiet jaunas meitenes no citām pilsētām, pat citām valstīm vieglāk nekā jebkad agrāk! Iepazīstieties, apspriediet jaunumus un dalieties iespaidos. Lai padarītu lietas interesantākas, neaizmirstiet plašo iespēju klāstu, kas pieejams jums un personai, ar kuru tērzējat. Piemēram, jūs varat doties uz virtuālo randiņu un pat sarīkot romantiskas vakariņas ar svecēm. Piesaistiet savu iztēli, savu tīmekļa kameru, un fiziskie attālumi pazudīs. Pārsteidzoši!