Skatieties populārus realitātes šovus vai izveidojiet pats savu projektu

Ja jums patīk realitātes šovi

Svaigas epizodes, tiešraides, ziņas un forumi par realitātes šoviem: Vecpuišu, Izdzīvojušo, RuPaul's Drag Race, Lielo britu cepumu un daudzus citus.

Tiešraides un tērzēšanas ar konkursa dalībniekiem

Negaidiet jau rediģētu epizodi ar izdzēstām ainām. Esiet daļa no mirkļa! Sekojiet līdzi notiekošajam, dodiet padomus un atbalstiet konkursantus.

Jaunas epizodes, ziņas un ziņas

Abonējiet sev tīkamo raidījumu, saņemiet paziņojumus par jauniem notikumiem, epizodēm un jaunumiem. Ieskaitot neoficiālus vai slēgtus avotus.

Komentāri un forumi

Ievietojiet savas idejas, balsojiet par konkursa dalībniekiem vai vienkārši apspriediet notikumus ar citiem lietotājiem.

Ja vēlaties izveidot savu realitātes šovu

Rakstiet saistošus rakstus vai izveidojiet videoklipus par populāriem realitātes šoviem un nopelniet naudu. Jo interesantāks ir jūsu saturs, jo lielāki ir jūsu ienākumi. Vairs nav izvēlīgu klientu un apmaiņas.

Palaist tiešraides

Laba straume ir pietiekama ar viedtālruni vai vienkāršu tīmekļa kameru. Pieredzējušāki straumētāji var izmantot OBS, StreamLabs un citas straumēšanas lietotnes.

Publicēt ziņas

Izmantojiet iespēju publicēt videoklipus vai rakstīt ziņas ērtā redaktorā. Varat arī iegult saturu no Youtube vai citiem pakalpojumiem.

Nopelniet ar ziedojumiem

Lietotāji var nosūtīt dāvanas realitātes šovu dalībniekiem vai lūgt veikt apmaksātas darbības. Ir iespējams izmantot arī saites uz citiem ziedojumu pakalpojumiem.

Nopelniet no abonentiem

Īpaši saistošas epizodes varat atstāt tikai apmaksātam abonementam. Izvēlieties cenu pats.

Ienākumi žurnālistiem un reklāmas tekstu autoriem

Rakstiet saistošus rakstus vai izveidojiet videoklipus par populāriem realitātes šoviem un nopelniet naudu. Jo interesantāks ir jūsu saturs, jo lielāki ir jūsu ienākumi. Vairs nav izvēlīgu klientu un apmaiņas.

Mēs maksājam par skatījumu

Iegūstiet 0,04 USD par katriem 100 jūsu ziņas skatījumiem

SEO saistītā programma

Lietotāji, kuri no meklēšanas ir nonākuši tieši pie jūsu ziņas, automātiski kļūst par jūsu novirzītājiem - jūs saņemat 30% no viņu maksājumiem vai 10% no viņu izmaksām.

Abonementi

Īpaši saistošas ziņas varat atstāt tikai apmaksātam abonementam.

Partneru programma emuāru autoriem un tīmekļa pārziņiem

Dalieties ar savu novirzīšanas saiti vai ieguliet lietotni savā vietnē - saņemiet 30% no lietotāju maksājumiem vai 10% no viņu izmaksām.

Liela galveno lapu izvēle

Reklāmai varat izvēlēties ne tikai savu galveno lapu, bet arī jebkuru citu ziņu. Lapas koplietošanas laikā jūsu novirzīšanas ID tiks automātiski pievienots.

Lietotni varat iegult savā vietnē

Lietotne darbosies baltas etiķetes režīmā - tā ideāli atbildīs jūsu vietnes dizainam un uzlabos lietotāju faktorus. Visi lietotāji, kas ieradās no jūsu vietnes, automātiski kļūst par jūsu novirzītājiem.

Pilnīga statistika par maksājumiem un tranzītiem

Izmantojiet iekšējo statistiku un darbību vēsturi, lai novērtētu trafiku un lietotāju rīcību. Varat arī pievienot Google Analytics izsekošanas ID un saņemt pilnīgi detalizētu informāciju.

Skatieties populārus realitātes šovus, tērzējiet ar slavenībām un izveidojiet savu projektu

Seko mums

Facebook Telegram