ONLINE STREAMING

Streamovacia služba pre online semináre, majstrovské kurzy, návody a webové semináre

Zarábajte peniaze na streamoch

Ak sa vášmu publiku páči váš stream, poskytnú vám tipy, ktoré môžete stiahnuť.

Viac ako 500 000 používateľov

Vďaka veľkému publiku na našej platforme budete môcť prijímať predplatiteľov a fanúšikov bez ďalších marketingových výdavkov.

Streamy online a YouTube

Okrem toho môžete do živých streamov vysielať aj predtým zaznamenané klipy YouTube.

VYSKÚŠAJTE ZADARMO!

Videochat a interaktívna televízia

Pomocou nášho videorozhovoru budete môcť komunikovať so svojím publikom pri streamovaní, odpovedať na jeho otázky alebo prečítať ich komentáre. Môžete sa tiež zúčastniť videokonferencie s vašimi divákmi.

Začnite streamovať

Systém sprostredkovania „olovo a zárobok“

Ak pozývate divákov z vašich stránok, vždy dostanete zľavu 30% zo sumy ich budúcich platieb, aj keď s nami už neprestanete streamovať. Máte prispôsobený informačný panel, ktorý vám pomôže skontrolovať zoznam pozvánok a ich aktivít.

Uč sa viac

Plán vysielania

Ak pravidelne a dôsledne streamujete, môžete svojim divákom naplánovať rozvrh, aby vedeli, kedy môžu očakávať ďalší vzhľad.

Poskytovanie služieb divákom

Môžete poskytovať platené poradenské služby, nechať si objednať piesne a tiež byť odmenení za prestrelky a pozdravy naživo. Na tento účel vám bude poskytnuté pekné rozhranie

Bezplatné nahrávanie vašich streamov videa

Vaši diváci si budú môcť pozrieť záznam vášho streamu vo svojom spravodajskom kanáli. Okrem toho na živé zábery. Tým sa niekoľkokrát zvýši počet zobrazení. Je tiež ľahké stiahnuť videozáznamy z vášho streamu a nahrať ich na svoj kanál YouTube alebo ho jednoducho odstrániť.

VYSKÚŠAJTE ZADARMO!

Páči sa vám náš projekt? Podeľte sa o to so svojimi priateľmi!