ONLINE STREAMING

Streamovacia služba pre online semináre, majstrovské kurzy, výukové programy a webové semináre

Zarábajte peniaze na streamoch

Ak sa publiku váš stream páči, dá vám tipy, ktoré môžete stiahnuť.

Viac ako 500 000 používateľov

Vďaka veľkému publiku na našej platforme budete môcť prijímať predplatiteľov a fanúšikov bez ďalších marketingových výdavkov.

Streamovanie online a YouTube

Okrem toho môžete k priamym prenosom streamovať aj predtým zaznamenané klipy YouTube.

Video chat a interaktívna televízia

Pomocou nášho videorozhovoru budete môcť počas streamovania komunikovať so svojím publikom, odpovedať na jeho otázky alebo čítať jeho komentáre. Môžete sa tiež zúčastniť videokonferencie so svojimi divákmi.

Systém odporúčaní „viesť a zarobiť“

Ak pozývate divákov na svoje stránky, vždy dostanete zľavu 30% zo súčtu ich budúcich platieb, aj keď s nami už streamujete. Máte osobný informačný panel, ktorý vám pomôže skontrolovať zoznam pozvánok a ich aktivít.

Časový plán streamovania

Ak streamujete pravidelne a dôsledne, môžete pripraviť časový plán pre svojich divákov, aby vedeli, kedy majú očakávať vaše ďalšie vystúpenie.

Poskytovanie služieb pre divákov

Môžete poskytovať platené poradenské služby, nechať si objednať skladby a byť odmenení za prestrelky a pozdravy naživo. Za týmto účelom vám bude poskytnuté pekné rozhranie

Bezplatné nahrávanie vašich video streamov

Vaši diváci budú môcť vidieť záznam vášho streamu v ich informačnom kanáli. Okrem toho na živé zábery. Počet zobrazení sa tak niekoľkonásobne zvýši. Je tiež ľahké stiahnuť videozáznam vášho streamu, ktorý chcete nahrať na svoj kanál YouTube alebo jednoducho vymazať.

Nasleduj nás

Facebook Telegram