VIDEO CHAT 2.0 - KOMUNIKÁCIA NA NOVEJ ÚROVNI

Viac ako 500 000 používateľov a tony vysielania

Videorozhovor novej generácie

Chat je plný pozitívnych emócií, flirtovania a atraktívnych dievčat. Neustále ho sledujeme a nedovoľujeme nikomu mladšiemu ako 18 rokov a zároveň vás chránime pred nevhodným obsahom. Okrem toho môžete pridať nepríjemných používateľov do svojho zoznamu ignorovaných a zakázaných používateľov. Vďaka tomu môžeme pozvať nových používateľov na našu platformu.

Obľúbené filmy a relácie

Aplikácia podporuje nielen streamovanie webkamery, ale aj videá YouTube a VK. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť náhodný klip, ktorý sa vám páči, a môžete ho sledovať súčasne s ostatnými pri komentovaní sprisahania a postáv. Môžete dokonca vložiť ankety a diskutovať o nich so svojimi divákmi streamov.

Hry Sega a Dendy

Tu si môžete zahrať tieto staré dobré konzolové hry zadarmo. Môžete dokonca hrať kooperatívne hry s niekým míľ vzdialeným od vás. Desiatky ľudí budú sledovať a komentovať váš proces hrania. Je to najlepší doplnok k videorozhovoru, aký sme kedy vytvorili!

Krásne nálepky a emotikony

Naši talentovaní umelci urobili kopu očarujúcich a veselých samolepiek, pretože sú chvíle, keď jeden aktuálny samolepka dokáže povedať, že to nie je len textová stena. Niektorí naši používatelia dokonca komunikujú výlučne prostredníctvom nálepiek! Flirtovanie s dievčatami nebolo nikdy také ľahké a bezstarostné. Ale samozrejme, pre všetkých používateľov starých emotikónov máme výber z najpopulárnejších.

Vyskúšajte to zadarmo

Vaše štúdio a televízny kanál

Ak ste talentovaný manažér s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, môžete vytvoriť tím rovnako zmýšľajúcich ľudí a vytvoriť televízne štúdio. Budete mať možnosť ovládať používateľov, prideliť im povinnosti a zvoliť si rozpočet. Môžete si vytvoriť svoj jedinečný štýl streamovania a vaše logo uvidia tisíce používateľov. Buďte vytrvalí a vaše štúdio sa môže stať prvým krokom k vášmu televíznemu kanálu.

V ten deň bola predstava, že človek potrebuje na vytvorenie televízneho kanála šialené množstvo peňazí. Časy sa zmenili a teraz to môžete urobiť zadarmo. Službu neustále zdokonaľujeme, ale súčasné vlastnosti sú dosť dostatočné. Poskytujeme vám tiež počiatočné publikum a schopnosť zarobiť si vlastné peniaze. Môžete zarobiť peniaze na tipoch pre používateľov, plnení objednávok od publika a samozrejme môžete zarábať na reklame, zobrazovaní reklám v chate alebo nahrávaním nahratých relácií na YouTube.

Najlepší spôsob, ako spoznať nových ľudí!

Obvyklé textové správy sú v tomto okamihu úplne zastarané a nemôžu vám poskytnúť dôvernosť, ktorú získate pri videorozhovoroch. S novými dievčatami z iných miest, dokonca aj z iných krajín, sa stretnete ľahšie ako kedykoľvek predtým! Zoznámte sa, diskutujte o novinkách a zdieľajte dojmy. Aby sa veci stali zaujímavejšie, nezabudnite na šírku možností, ktoré máte k dispozícii, a osobe, s ktorou práve chatujete. Môžete napríklad ísť na virtuálne rande a dokonca zorganizovať romantickú večeru so sviečkami. Zapojte svoju fantáziu, webovú kameru a fyzické vzdialenosti zmiznú. Úžasný!

Chatovať teraz

Objavte nové projekty na základe vašich záujmov

Cosplayme.app

Cosplay a všetko spojené. Tematické vysielania, fotografie a videá.

Ulive.games

Sledujte, ako hrať hry z celého sveta. Zostaňte v kontakte s herným priemyslom.

Drive.land

Recenzie automobilov, záchranné vesty a tipy od vlastníkov automobilov.

Flirtymania.dating

Sociálna sieť na zoznamovanie, chatovanie a flirtovanie s používateľmi z celého sveta.

Cosplayme.app

Cosplay a všetko spojené. Tematické vysielania, fotografie a videá.

Ulive.games

Sledujte, ako hrať hry z celého sveta. Zostaňte v kontakte s herným priemyslom.

Drive.land

Recenzie automobilov, záchranné vesty a tipy od vlastníkov automobilov.

Flirtymania.dating

Sociálna sieť na zoznamovanie, chatovanie a flirtovanie s používateľmi z celého sveta.

Páči sa vám náš projekt? Podeľte sa o to so svojimi priateľmi!