Chatujte s dievčatami

Viac ako 500 000 používateľov a veľa vačkových dievčat

Flirtovanie chatovacej miestnosti

Videorozhovor novej generácie. Chat je plný pozitívnych emócií, flirtovania a atraktívnych dievčat. Neustále to monitorujeme a nedovolíme nikomu mladšiemu ako 18 rokov, aby sme vás chránili pred urážlivým obsahom. Navyše môžete pridať nepríjemných používateľov do svojho vlastného zoznamu stlmenia a zákazu. Vďaka tomu nám vyhovuje pozývanie nových používateľov na našu platformu.

Chatujte horko

Aplikácia podporuje nielen streamovanie z webovej kamery, ale aj videá z Youtube a VK. Musíte len nájsť náhodný klip, ktorý sa vám páči, a môžete ho sledovať súčasne s ostatnými pri komentovaní zápletky a postáv. Môžete dokonca zostaviť ankety a diskutovať o nich so svojimi divákmi streamu.

Chatujte s cudzími ľuďmi

Tu si môžete zadarmo zahrať tie staré dobré konzolové hry. Môžete dokonca hrať kooperačné hry s niekým, kto je od vás na míle vzdialený. Desiatky ľudí budú sledovať a komentovať váš herný proces. Je to najlepší doplnok pre videochat, aký sme kedy vytvorili!

Anonymný chat

Krásne nálepky a emotikony. Naši talentovaní umelci vyrobili množstvo pôvabných a veselých nálepiek, pretože niekedy môže jediná nálepka povedať, že to je oveľa viac ako textová stena. Niektorí naši používatelia dokonca komunikujú výlučne prostredníctvom nálepiek! Flirtovanie s dievčatami nikdy nebolo také ľahké a bezstarostné. Ale samozrejme pre všetkých používateľov emotikonov zo starej školy máme výber tých najpopulárnejších.

Flirtujte s chatom

Vaše štúdio a televízny kanál. Ak ste talentovaný manažér s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, môžete vytvoriť tím rovnako zmýšľajúcich ľudí a vytvoriť si svoje televízne štúdio. Budete mať možnosť používateľov ovládať, prideľovať im povinnosti a zvoliť rozpočet. Môžete vytvoriť svoj jedinečný štýl streamovania a vaše logo uvidia tisíce používateľov. Buďte vytrvalí a vaše štúdio sa môže stať prvým krokom k vášmu televíznemu kanálu.

V minulosti sa vedelo, že na vytvorenie televízneho kanálu je potrebné šialené množstvo peňazí. Doba sa zmenila a teraz to môžete urobiť zadarmo. Službu neustále vylepšujeme, ale súčasné funkcie sú úplne postačujúce. Poskytujeme vám tiež začínajúce publikum a schopnosť zarobiť si vlastné peniaze. Môžete zarobiť peniaze z používateľských tipov, plnením objednávok od publika a samozrejme môžete zarobiť na reklame, zobrazovaní reklám v chate alebo nahrávaní nahraných relácií na YouTube.

Alternatíva četu

Najlepší spôsob, ako spoznať nových ľudí! Zvyčajné textové správy sú v tomto okamihu dosť zastarané a nemôžu poskytnúť dôvernosť, ktorú získate pri videohovore. Spoznáte nové dievčatá z iných miest, dokonca aj z iných krajín, jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! Zoznámte sa, diskutujte o novinkách a zdieľajte dojmy. Aby boli veci zaujímavejšie, nezabudnite na široké možnosti, ktoré máte k dispozícii, a osobe, s ktorou chatujete. Môžete napríklad ísť na virtuálne rande a dokonca zorganizovať romantickú večeru so sviečkami. Zapojte svoju fantáziu, webovú kameru a fyzické vzdialenosti zmiznú. Úžasný!

Nasleduj nás

Facebook Telegram