Pozerajte populárne reality show alebo si vytvorte vlastný projekt

Ak máte radi reality šou

Čerstvé epizódy, živé prenosy, správy a fóra o reality šou: Bakalár, Preživší, RuPaul's Drag Race, Veľký britský pekák a mnoho ďalších.

Priame prenosy a rozhovory so súťažiacimi

Nečakajte na už upravenú epizódu s odstránenými scénami. Staňte sa súčasťou okamihu! Sledujte, čo sa práve deje, dajte tipy a podporte súťažiacich.

Nové epizódy, novinky a vnútornosti

Prihláste sa na odber šou, ktorá sa vám páči, a dostávajte upozornenia na nové udalosti, epizódy a novinky. Vrátane neoficiálnych alebo uzavretých zdrojov.

Komentáre a fóra

Pošlite svoje vlastné nápady, hlasujte pre súťažiacich alebo jednoducho diskutujte o udalostiach s ostatnými používateľmi.

Ak si chcete vytvoriť svoju reality šou

Píšte pútavé články alebo robte videá o populárnych reality show a zarábajte peniaze. Čím zaujímavejší je váš obsah, tým väčší je váš príjem. Už žiadne vyberavé klienty a výmeny.

Spustite živé prenosy

Na dobrý stream stačí smartphone alebo jednoduchá webová kamera. Skúsenejší streameri môžu používať OBS, StreamLabs a ďalšie streamovacie aplikácie.

Publikujte správy

Využite príležitosť na zverejnenie videí alebo písanie príspevkov v pohodlnom editore. Môžete tiež vložiť obsah z Youtube alebo iných služieb.

Zarábajte prostredníctvom darov

Používatelia môžu zasielať darčeky súťažiacim v reality šou alebo ich požiadať o vykonávanie platených aktivít. Je tiež možné použiť odkazy na iné darcovské služby.

Zarábajte od predplatiteľov

Obzvlášť pútavé epizódy môžete nechať iba za platené predplatné. Vyberte si cenu sami.

Príjem pre novinárov a copywriterov

Píšte pútavé články alebo vytvárajte videá o populárnych reality show a zarábajte peniaze. Čím zaujímavejší je váš obsah, tým väčší je váš príjem. Už žiadne vyberavé klienty a výmeny.

Platíme za zhliadnutie

Získajte 0,04 $ za každých 100 zobrazení vášho príspevku

SEO pridružený program

Používatelia, ktorí priamo prešli na váš príspevok z vyhľadávania, sa automaticky stanú vašimi sprostredkovaniami - dostanete 30% z ich platieb alebo 10% z ich výplat.

Predplatné

Obzvlášť pútavé príspevky môžete nechať iba pre platené predplatné.

Partnerský program pre blogerov a správcov webových stránok

Zdieľajte svoj odkaz na sprostredkovanie alebo vložte aplikáciu na svoj web - získate 30% z platieb používateľov alebo 10% z ich výplat.

Veľký výber cieľových stránok

Môžete si zvoliť nielen svoju vstupnú stránku pre propagáciu, ale aj akýkoľvek iný príspevok. Vaše ID sprostredkovania sa pridá automaticky počas zdieľania stránky.

Aplikáciu môžete vložiť na svoje stránky

Aplikácia bude fungovať v režime bielych štítkov - bude ideálne zodpovedať dizajnu vášho webu a zlepší faktory používateľa. Všetci používatelia, ktorí prišli z vášho webu, sa automaticky stanú vašimi odporúčaniami.

Kompletná štatistika platieb a prevodov

Na vyhodnotenie prenosu a správania používateľov používajte interné štatistiky a históriu akcií. Môžete tiež pridať ID sledovania Google Analytics a dostávať úplne podrobné informácie.

Pozerajte populárne reality show, chatujte s celebritami a vytvorte si vlastný projekt

Nasleduj nás

Facebook Telegram