ONLINE STREAMING

Потокове обслуговування онлайн-семінарів, майстер-класів, навчальних посібників та вебінарів

Заробляйте гроші на потоках

Якщо глядачам сподобається ваш потік, вони дадуть вам поради, які ви можете зняти.

Більше 500 000 користувачів

Завдяки великій аудиторії на нашій платформі ви зможете приймати передплатників та шанувальників без додаткових маркетингових витрат.

Онлайн-потоки та потоки YouTube

Крім того, в прямому ефірі ви також можете передавати попередньо записані кліпи на YouTube.

СУМУЙТЕ БЕЗКОШТОВНО!

Відео-чат та інтерактивне телебачення

За допомогою нашого відеочату ви зможете спілкуватися зі своєю аудиторією під час трансляції, відповідати на їх запитання чи читати їх коментарі. Ви також можете брати участь у відеоконференції зі своїми глядачами.

Почніть трансляцію

Система рефералів «Лідер та заробіток»

Якщо ви запрошуєте глядачів зі своїх сайтів, ви завжди отримаєте 30-відсоткову знижку від суми їх майбутніх платежів, навіть якщо ви більше не передаватиметесь разом з нами. У вас є персоналізована інформаційна панель, яка допоможе вам перевірити список запрошень та їхню діяльність.

Вивчайте більше

Графік трансляції

Якщо ви будете регулярно та послідовно передавати трансляцію, ви можете скласти графік для своїх глядачів, щоб вони могли знати, коли очікувати наступного виступу.

Надання послуг глядачам

Ви можете надавати платні консультаційні послуги, замовляти пісні, а також отримувати винагороду за перестрілки та привітання наживо. Для цього вам буде забезпечений приємний інтерфейс

Безкоштовне записування ваших відеопотоків

Ваші глядачі зможуть побачити запис вашого потоку у стрічці новин. Крім того, на живі кадри. Це збільшить кількість переглядів у кілька разів. Крім того, легко завантажити відеоматеріали вашого потоку, щоб завантажити його на свій канал YouTube або просто видалити його.

СУМУЙТЕ БЕЗКОШТОВНО!

Вам подобається наш проект? Поділіться ним із друзями!