ОНЛАЙН ПОТРИМАННЯ

Потокове обслуговування для онлайн-семінарів, майстер-класів, навчальних посібників та вебінарів

Заробляйте гроші на потоках

Якщо ваша аудиторія сподобається вашому потоку, вони дадуть вам поради, які ви можете зняти.

Понад 500 000 користувачів

Завдяки великій аудиторії на нашій платформі ви зможете приймати підписників та шанувальників без додаткових маркетингових витрат.

Потоки в Інтернеті та на YouTube

Крім того, для прямих трансляцій ви можете також транслювати раніше записані кліпи YouTube.

Відеочат і інтерактивне телебачення

Використовуючи наш відеочат, ви зможете спілкуватися зі своєю аудиторією під час трансляції, відповідати на їх запитання або читати їх коментарі. Ви також можете взяти участь у відеоконференції зі своїми глядачами.

Система рефералів «Веди і заробляй»

Якщо ви запрошуєте глядачів зі своїх веб-сайтів, ви завжди отримаєте знижку на 30% від суми їх майбутніх платежів, навіть якщо ви більше не прямуєте з нами. У вас є персоналізована інформаційна панель, яка допоможе вам перевірити список запрошень та їх діяльність.

Розклад потокового передавання

Якщо ви будете регулярно та послідовно транслювати, ви можете скласти графік для своїх глядачів, щоб вони могли знати, коли очікувати вашої наступної появи.

Надання послуг для глядачів

Ви можете надавати платні консультаційні послуги, замовляти пісні, а також отримувати винагороду за перестрілки та привітання в прямому ефірі. Для цього ви отримаєте приємний інтерфейс

Безкоштовний запис ваших відеопотоків

Ваші глядачі зможуть побачити запис вашого потоку у своїй стрічці новин. До того ж, щоб проживати кадри. Це збільшить кількість переглядів у кілька разів. Крім того, легко завантажити відеозаписи вашого потоку, щоб завантажити їх на свій канал YouTube або просто видалити.

Слідуй за нами

Facebook Telegram