ВІДЕО ЧАТ 2.0 - Спілкування на новому рівні

Понад 500 000 користувачів і тонни трансляцій

Відео чат наступного покоління

Чат наповнений позитивними емоціями, фліртом та привабливими дівчатами. Ми постійно стежимо за цим, і не забороняємо особам, які не досягли 18 років, захищаючи вас від образливого вмісту. Більше того, ви можете додати неприємних користувачів до власного списку відключення звуку та заборони. Завдяки цьому нам комфортно запрошувати нових користувачів на нашу платформу.

Улюблені фільми та шоу

Додаток підтримує не тільки потокову передачу веб-камер, але й Youtube та VK відео. Все, що вам потрібно зробити, - це знайти випадковий кліп, який вам сподобався, і ви можете переглянути його одночасно з іншими, коментуючи сюжет та персонажів. Ви навіть можете розміщувати опитування та обговорювати це зі своїми глядачами.

Ігри Sega та Dendy

Тут ви можете грати в ці добрі старі консольні ігри безкоштовно. Ви навіть можете грати в кооперативні ігри з кимось миль від вас. Десятки людей будуть дивитися та коментувати ваш процес гри. Це найкрутіше додаток до відеочату, яке ми коли-небудь робили!

Прекрасні наклейки та смайлики

Наші талановиті митці зробили безліч чарівних та веселих наклейок, оскільки бувають випадки, коли одна своєчасна наклейка може сказати, що набагато більше, ніж стіна тексту. Деякі наші користувачі навіть спілкуються виключно через наклейки! Флірт з дівчатами ніколи не був таким легким і безтурботним. Але звичайно, для всіх користувачів шкільних смайликів у нас є вибір найпопулярніших.

Спробуйте безкоштовно

Ваша студія та телевізійний канал

Якщо ви талановитий менеджер з відмінними організаторськими здібностями, ви можете сформувати команду однодумців та створити свою телестудію. Ви зможете контролювати користувачів, призначити їм обов'язки та вибрати бюджет. Ви можете створити свій унікальний стиль потоку, і ваш логотип побачать тисячі користувачів. Будьте наполегливі, і ваша студія може стати першим кроком до вашого телеканалу.

Ще в той час з’явилося уявлення, що для створення телевізійного каналу потрібні шалені гроші. Часи змінилися, і тепер ви можете це зробити безкоштовно. Ми постійно вдосконалюємо послугу, але сучасних можливостей цілком достатньо. Також ми надаємо вам стартову аудиторію та можливість заробляти власні гроші. Ви можете заробляти гроші за порадами користувачів, виконуючи замовлення аудиторії, і, звичайно, ви можете заробляти на рекламі, показу оголошень у чаті або завантажуючи записані шоу на YouTube.

Найкращий спосіб познайомитися з новими людьми!

Звичайний текстовий текст на даний момент досить застарілий, і він не може забезпечити близькості, отримані від відеочату. Ви зустрінете нових дівчат з інших міст, навіть інших країн простіше, ніж будь-коли! Зустрічайтеся, обговорюйте новини та діліться враженнями. Щоб зробити речі цікавішими, не забувайте про широкі можливості, доступні вам та людині, з якою ви спілкуєтесь у чаті. Наприклад, ви можете зайти на віртуальне побачення і навіть організувати романтичну вечерю зі свічками. Займайтеся своєю фантазією, веб-камерою та фізичні відстані зникнуть. Дивовижний!

Чат зараз

Відкрийте для себе нові проекти на основі своїх інтересів

Cosplayme.app

Косплей та все, що пов’язано. Тематичні передачі, фотографії та відео.

Ulive.games

Дивіться ігрові шоу зі всього світу. Залишайтеся на зв’язку з ігровою індустрією.

Drive.land

Огляди автомобілів, рятувальні роботи та поради власників автомобілів.

Flirtymania.dating

Соціальна мережа для знайомств, спілкування в чаті та флірту з користувачами з усього світу.

Cosplayme.app

Косплей та все, що пов’язано. Тематичні передачі, фотографії та відео.

Ulive.games

Дивіться ігрові шоу зі всього світу. Залишайтеся на зв’язку з ігровою індустрією.

Drive.land

Огляди автомобілів, рятувальні роботи та поради власників автомобілів.

Flirtymania.dating

Соціальна мережа для знайомств, спілкування в чаті та флірту з користувачами з усього світу.

Вам подобається наш проект? Поділіться ним із друзями!