Переглядайте популярні реаліті-шоу або створюйте власний проект

Якщо вам подобаються реаліті-шоу

Свіжі епізоди, прямі трансляції, новини та форуми про реаліті-шоу: «Холостяк», «Виживший», «Drag Race RuPaul», «The Great British Bake off» та багато інших.

Прямі трансляції та чати з учасниками

Не чекайте вже відредагованого епізоду зі видаленими сценами. Будьте частиною моменту! Слідкуйте за тим, що відбувається зараз, дайте підказки та підтримайте учасників.

Нові епізоди, новини та внутрішні дані

Підпишіться на шоу, яке вам подобається, отримуйте сповіщення про нові події, епізоди та новини. У тому числі неофіційні або закриті джерела.

Коментарі та форуми

Публікуйте власні ідеї, голосуйте за учасників конкурсу або просто обговорюйте події з іншими користувачами.

Якщо ви хочете створити своє реаліті-шоу

Пишіть цікаві статті або знімайте відео про популярні реаліті-шоу та заробляйте гроші. Чим цікавіший ваш вміст, тим більший ваш дохід. Немає більше прискіпливих клієнтів та бірж.

Запустіть прямі трансляції

Для гарного потоку достатньо смартфона або простої веб-камери. Більш досвідчені стримери можуть використовувати OBS, StreamLabs та інші потокові програми.

Опублікувати новини

Скористайтеся можливістю публікувати відео або писати дописи у зручному редакторі. Ви також можете вставляти вміст з Youtube або інших служб.

Заробляйте за рахунок пожертв

Користувачі можуть надсилати подарунки учасникам реаліті-шоу або просити їх виконувати платну діяльність. Також можна використовувати посилання на інші послуги пожертв.

Заробляйте у передплатників

Ви можете залишити особливо захоплюючі серії лише для платної підписки. Вибирайте ціну самі.

Дохід для журналістів та копірайтерів

Пишіть цікаві статті або знімайте відео про популярні реаліті-шоу та заробляйте гроші. Чим цікавіший ваш вміст, тим більший ваш дохід. Немає більше прискіпливих клієнтів та бірж.

Ми платимо за перегляд

Отримайте 0,04 дол. США за кожні 100 переглядів вашої публікації

Партнерська програма SEO

Користувачі, які перейшли безпосередньо до вашої публікації з пошуку, автоматично стають вашими рефералами - ви отримуєте 30% від їх платежів або 10% від їх виплат.

Підписки

Ви можете залишати особливо цікаві публікації лише для платної підписки.

Партнерська програма для блогерів та веб-майстрів

Поділіться своїм реферальним посиланням або вбудуйте програму на свій веб-сайт - отримайте 30% від платежів користувачів або 10% від їх виплат.

Великий вибір цільових сторінок

Ви можете вибрати не лише свою цільову сторінку для просування, але й будь-яку іншу публікацію. Ідентифікатор вашого реферала буде додано автоматично під час спільного використання сторінки.

Ви можете вставити програму на свій сайт

Додаток буде працювати в режимі білих міток - він ідеально відповідатиме дизайну вашого сайту та покращить фактори користувача. Усі користувачі, які прийшли з вашого сайту, автоматично стають вашими рефералами.

Повна статистика платежів і транзитів

Використовуйте внутрішню статистику та історію дій для оцінки трафіку та поведінки користувачів. Ви також можете додати ідентифікатор відстеження Google Analytics і отримати повністю детальну інформацію.

Дивіться популярні реаліті-шоу, спілкуйтеся зі знаменитостями та створюйте власний проект

Слідуй за нами

Facebook Telegram