ВІДЕО ЧАТ 2.0 - КОМУНІКАЦІЯ НА НОВОМУ РІВНІ

Понад 500 000 користувачів і тонни трансляцій

Відеочат в наступному поколінні

Чат наповнений позитивними емоціями, фліртом та привабливими дівчатами. Ми постійно спостерігаємо за цим і не дозволяємо особам віком до 18 років, захищаючи вас від образливого вмісту. Більше того, ви можете додати неприємних користувачів у свій власний список вимкнення та заборони. Завдяки цьому ми можемо запросити нових користувачів на нашу платформу.

Улюблені фільми та шоу

Додаток підтримує не лише трансляцію веб-камер, але й відео YouTube та VK. Все, що вам потрібно зробити, це знайти випадковий кліп, який вам подобається, і ви можете дивитись його одночасно з іншими, коментуючи сюжет та персонажів. Ви навіть можете провести опитування та обговорити це зі своїми глядачами.

Ігри Sega та Dendy

Тут ви можете безкоштовно пограти в ті старі добрі консольні ігри. Ви навіть можете грати в кооперативні ігри з кимось, що знаходиться на милі від вас. Десятки людей будуть спостерігати та коментувати ваш процес гри. Це найкрутіший додаток до відеочату, який ми коли-небудь робили!

Прекрасні наклейки та смайлики

Наші талановиті художники зробили безліч чарівних та веселих наклейок, тому що бувають випадки, коли на одній своєчасній наклейці можна сказати, що це набагато більше, ніж стіна тексту. Деякі з наших користувачів навіть спілкуються виключно за допомогою наклейок! Флірт з дівчатами ніколи не був таким легким і безтурботним. Але, звичайно, для всіх олдскульних користувачів смайликів ми маємо добірку найпопулярніших.

Ваша студія та телевізійний канал

Якщо ви талановитий менеджер з прекрасними організаторськими здібностями, ви можете створити команду однодумців та створити свою телевізійну студію. Ви зможете контролювати користувачів, призначати їм обов'язки та обирати бюджет. Ви можете створити свій унікальний стиль потокового передавання, і ваш логотип побачать тисячі користувачів. Будьте наполегливими, і ваша студія може стати першим кроком до вашого телевізійного каналу.

У той час існувало уявлення, що для створення телевізійного каналу потрібні шалені гроші. Часи змінилися, і тепер ви можете це зробити безкоштовно. Ми постійно вдосконалюємо послугу, але нинішніх можливостей цілком достатньо. Крім того, ми надаємо вам початкову аудиторію та можливість заробляти власні гроші. Ви можете заробляти гроші на підказках користувачів, виконуючи замовлення від аудиторії, і звичайно, ви можете заробляти на рекламі, показу реклами в чаті або завантажуючи записані шоу на YouTube.

Найкращий спосіб познайомитися з новими людьми!

Звичайні текстові повідомлення на даний момент застаріли, і вони не можуть забезпечити близькості, яку ви отримуєте від відеочат. Ви познайомитесь з новими дівчатами з інших міст, навіть інших країн, простіше, ніж будь-коли! Зустрічайте, обговорюйте новини та діліться враженнями. Щоб зробити речі цікавішими, не забувайте про широту можливостей, доступних вам та людині, з якою ви спілкуєтесь у чаті. Наприклад, ви можете піти на віртуальне побачення і навіть організувати романтичну вечерю зі свічками. Займіться фантазією, веб-камерою, і фізичні відстані зникнуть. Дивовижний!