VIDEO CHAT 2.0 - SIDE UUSEL TASANDIL

Üle 500 000 kasutaja ja tonni saateid

Järgmise põlvkonna videovestlus

Vestlus on täis positiivseid emotsioone, flirtimist ja atraktiivseid tüdrukuid. Jälgime seda pidevalt ja me ei luba alla 18-aastaseid inimesi, kaitstes teid samal ajal solvava sisu eest. Lisaks saate ebameeldivaid kasutajaid lisada oma vaigistamise ja keelustamise loendisse. Tänu sellele on meil mugav kutsuda oma platvormile uusi kasutajaid.

Lemmikfilmid ja -saated

Rakendus ei toeta mitte ainult veebikaamera voogesitust, vaid ka Youtube'i ja VK-videoid. Teil on vaja vaid leida juhuslik klipp, mis teile meeldib, ja saate seda vaadata teistega samaaegselt süžeed ja tegelasi kommenteerides. Saate isegi küsitlusi üles panna ja seda oma voo vaatajatega arutada.

Sega ja Dendy mängud

Siin saate neid vanu häid konsoolimänge tasuta mängida. Saate isegi mängida co-op-mänge kellegagi kaugemal kui keegi teine. Teie mänguprotsessi jälgivad ja kommenteerivad kümned inimesed. See on lahedam videovestluse lisand, mida me eales teinud oleme!

Armsad kleebised ja emotikonid

Meie andekad kunstnikud valmistasid palju võluvaid ja lõbusaid kleebiseid, sest on kordi, kui üks õige õige kleebis võib öelda, et palju enamat kui teksti sein. Mõni meie kasutaja suhtleb isegi ainult kleebiste kaudu! Tüdrukutega flirtimine polnud kunagi varem nii lihtne ja muretu. Kuid muidugi on meil kõigil vana kooli emotikonide kasutajatel valik populaarseimaid.

Proovige seda tasuta

Teie stuudio ja telekanal

Kui olete andekas mänedžer, kellel on suurepärased organisatsioonilised oskused, saate moodustada mõttekaaslaste meeskonna ja luua oma telestuudio. Teil on võimalik kasutajaid kontrollida, neile ülesandeid määrata ja eelarvet valida. Saate meisterdada oma ainulaadset voogesituse stiili ja teie logo näevad tuhanded kasutajad. Olge püsiv ja stuudio võib saada esimeseks sammuks teie telekanali poole.

Päeval oli arusaam, et telekanali loomiseks on vaja hullumeelset summat. Ajad on muutunud ja nüüd saate seda teha tasuta. Täiustame pidevalt teenust, kuid praegused funktsioonid on üsna piisavad. Samuti pakume teile alustavat vaatajaskonda ja võimalust ise oma raha teenida. Raha saab teenida kasutaja näpunäidete abil, täites publiku tellimusi, ja muidugi võite teenida reklaami, vestluse reklaamide näitamise või YouTube'is salvestatud saadete üleslaadimise kaudu.

Parim viis uute inimestega kohtumiseks!

Tavaline lühisõnumite saatmine on praegusel hetkel üsna aegunud ja see ei saa pakkuda videovõtudest saadud intiimsust. Te kohtute uute tüdrukutega teistest linnadest, isegi teistest riikidest, lihtsamini kui kunagi varem! Tutvuge, arutage uudiseid ja jagage muljeid. Asjade huvitavamaks muutmiseks ärge unustage teile ja vestluskaaslasele pakutavate võimaluste laiust. Näiteks võite minna virtuaalsele kohtingule ja korraldada isegi romantilisi küünlaid sisaldavat õhtusööki. Haarake oma kujutlusvõime, veebikaamera ja füüsilised vahemaad kaovad. Hämmastav!

Räägime nüüd

Avastage uusi projekte, mis põhinevad teie huvidel

Cosplayme.app

Cosplay ja kõik seotud. Temaatilised saated, fotod ja videod.

Ulive.games

Vaadakem saatesaateid kogu maailmast. Hoidke ühendust mängutööstusega.

Drive.land

Autode ülevaated, elulõksud ja autoomanike näpunäited.

Flirtymania.dating

Suhtlusvõrgustik tutvumiseks, vestlemiseks ja kasutajatega flirtimiseks üle kogu maailma.

Cosplayme.app

Cosplay ja kõik seotud. Temaatilised saated, fotod ja videod.

Ulive.games

Vaadakem saatesaateid kogu maailmast. Hoidke ühendust mängutööstusega.

Drive.land

Autode ülevaated, elulõksud ja autoomanike näpunäited.

Flirtymania.dating

Suhtlusvõrgustik tutvumiseks, vestlemiseks ja kasutajatega flirtimiseks üle kogu maailma.

Kas teile meeldib meie projekt? Jagage seda oma sõpradega!