VIDEO CHAT 2.0 - Suhtlus uuel tasemel

Üle 500 000 kasutaja ja tonni ülekandeid

Järgmise põlvkonna videovestlus

Vestlus on täis positiivseid emotsioone, flirtimist ja atraktiivseid tüdrukuid. Jälgime seda pidevalt ja me ei luba alla 18-aastastel inimestel kaitsta teid samal ajal solvava sisu eest. Veelgi enam, saate lisada ebameeldivaid kasutajaid oma vaigistamise ja keelamise loendisse. Tänu sellele on meil mugav oma platvormile uusi kasutajaid kutsuda.

Lemmikfilmid ja -saated

Rakendus toetab mitte ainult veebikaamera voogesitust, vaid ka Youtube'i ja VK videoid. Kõik, mida peate tegema, on leida endale meelepärane juhuslik klipp ja saate seda vaadata koos teistega samaaegselt süžeed ja tegelasi kommenteerides. Võite isegi küsitlusi üles panna ja seda oma voo vaatajatega arutada.

Sega ja Dendy mängud

Siin saate tasuta mängida vanu häid konsoolimänge. Võite isegi mängida kooperatiivmänge kellegagi, kes asub teist miili eemal. Kümned inimesed vaatavad ja kommenteerivad teie mänguprotsessi. See on kõige lahedam videovestluse lisa, mille me kunagi teinud oleme!

Armsad kleebised ja emotikonid

Meie andekad kunstnikud valmistasid hulgaliselt võluvaid ja lõbusaid kleebiseid, sest on olukordi, kus üks õigeaegne kleebis võib öelda palju rohkem kui tekstisein. Mõned meie kasutajad suhtlevad isegi ainult kleebiste kaudu! Tüdrukutega flirtimine polnud kunagi nii lihtne ja muretu. Kuid loomulikult on kõigi vanakooli emotikonide kasutajate jaoks valik populaarseimaid.

Teie stuudio ja telekanal

Kui olete andekas juht, kellel on suurepärased organisatsioonilised oskused, saate moodustada mõttekaaslastest meeskonna ja luua oma telestuudio. Saate kasutajaid kontrollida, neile kohustusi määrata ja eelarvet valida. Saate meisterdada oma ainulaadse voogesitusstiili ja teie logo näevad tuhanded kasutajad. Olge püsivad ja teie stuudio võib saada esimeseks sammuks teie telekanali poole.

Tollal levis arusaam, et telekanali loomiseks on vaja meeletut raha. Ajad on muutunud ja nüüd saate seda teha tasuta. Täiustame teenust pidevalt, kuid praegused funktsioonid on üsna piisavad. Samuti pakume teile alustavat publikut ja võimalust oma raha teenida. Raha saate teenida kasutajate näpunäidete abil, täites publiku tellimusi ja loomulikult võite teenida reklaamimise, vestluses reklaamide kuvamise või YouTube'i salvestatud saadete üleslaadimisega.

Parim viis uute inimestega tutvumiseks!

Tavaline tekstisõnumite saatmine on praegusel hetkel üsna aegunud ja see ei saa pakkuda videovestlusest saadavat intiimsust. Kohtute uute tüdrukutega teistest linnadest, isegi teistest riikidest, lihtsamalt kui kunagi varem! Kohtuge, arutage uudiseid ja jagage muljeid. Asjade huvitavamaks muutmiseks ärge unustage teile ja vestlusringis olevale inimesele pakutavate võimaluste ulatust. Näiteks võite minna virtuaalsele kohtingule ja isegi korraldada romantilise õhtusöögi küünaldega. Kaasake oma fantaasia, veebikaamera ja füüsilised vahemaad kaovad. Hämmastav!