Tüdrukutega vestelda

Üle 500 000 kasutaja ja tonni nukktüdrukuid

Jututuba flirt

Järgmise põlvkonna videovestlus. Vestlus on täis positiivseid emotsioone, flirtimist ja atraktiivseid tüdrukuid. Jälgime seda pidevalt ja me ei luba alla 18-aastastel inimestel kaitsta teid samal ajal solvava sisu eest. Pealegi saate lisada ebameeldivaid kasutajaid oma vaigistamis- ja keelamisloendisse. Tänu sellele on meil mugav oma platvormile uusi kasutajaid kutsuda.

Vestlus kuum

Rakendus toetab mitte ainult veebikaamera voogesitust, vaid ka Youtube'i ja VK videoid. Kõik, mida peate tegema, on leida endale meelepärane juhuslik klipp ja saate seda vaadata koos teistega samaaegselt, süžeed ja tegelasi kommenteerides. Võite isegi küsitlusi üles panna ja seda oma voo vaatajatega arutada.

Vestelda võõrastega

Siin saate tasuta mängida neid vanu häid konsoolimänge. Võite isegi mängida kooperatiivmänge kellegagi, kes on teist miili eemal. Kümned inimesed vaatavad ja kommenteerivad teie mänguprotsessi. See on kõige lahedam videovestluse täiendus, mille me kunagi teinud oleme!

Anonüümne vestlus

Armsad kleebised ja emotikonid. Meie andekad kunstnikud valmistasid hulgaliselt võluvaid ja lõbusaid kleebiseid, sest on olukordi, kus üks õigeaegne kleebis võib öelda palju rohkem kui tekstisein. Mõned meie kasutajad suhtlevad isegi ainult kleebiste kaudu! Tüdrukutega flirtimine polnud kunagi nii lihtne ja muretu. Kuid loomulikult on kõigi vanakooli emotikonide kasutajate jaoks valik populaarseimaid.

Flirtivestlus

Teie stuudio ja telekanal. Kui olete andekas juht, kellel on suurepärased organisatsioonilised oskused, saate moodustada mõttekaaslastest meeskonna ja luua oma telestuudio. Saate kasutajaid kontrollida, neile kohustusi määrata ja eelarvet valida. Saate meisterdada oma ainulaadse voogesitusstiili ja teie logo näevad tuhanded kasutajad. Ole püsiv ja teie stuudio võib saada esimeseks sammuks teie telekanali poole.

Tollal levis arusaam, et telekanali loomiseks on vaja meeletut raha. Ajad on muutunud ja nüüd saate seda teha tasuta. Täiustame teenust pidevalt, kuid praegused funktsioonid on üsna piisavad. Samuti pakume teile alustavat publikut ja võimalust oma raha teenida. Raha saate teenida kasutajate näpunäidete abil, täites publiku tellimusi ja loomulikult võite teenida reklaamidelt, vestluses reklaame näidates või YouTube'i salvestatud saateid üles laadides.

Vestluse alternatiiv

Parim viis uute inimestega tutvumiseks! Tavaline tekstisõnumite saatmine on praegusel hetkel üsna aegunud ja see ei saa pakkuda videovestlusest saadavat intiimsust. Kohtute uute tüdrukutega teistest linnadest, isegi teistest riikidest, lihtsamalt kui kunagi varem! Kohtuge, arutage uudiseid ja jagage muljeid. Asjade huvitavamaks muutmiseks ärge unustage teile ja vestlusringis olevale inimesele pakutavate võimaluste laiust. Näiteks võite minna virtuaalsele kohtingule ja korraldada isegi romantilise õhtusöögi küünaldega. Kaasake oma kujutlusvõime, veebikaamera ja füüsilised vahemaad kaovad. Hämmastav!

Järgne meile

Facebook Telegram