Vaadake populaarseid tõsielusaateid või looge oma projekt

Kui teile meeldivad tõsielusaated

Värsked episoodid, otseülekanded, uudised ja foorumid tõsielusaadetest: Poissmees, Ellujääja, RuPauli Drag Race, Suur Briti küpsetamine ja paljud teised.

Otseülekanded ja vestlused võistlejatega

Ärge oodake kustutatud stseenidega juba muudetud jagu. Ole osa hetkest! Jälgige praegu toimuvat, andke vihjeid ja toetage võistlejaid.

Uued osad, uudised ja siseküljed

Telli endale meelepärane saade, saate teateid uute sündmuste, osade ja uudiste kohta. Sealhulgas mitteametlikud või suletud allikad.

Kommentaarid ja foorumid

Postitage oma ideed, hääletage võistlejate poolt või arutage lihtsalt sündmusi teiste kasutajatega.

Kui soovite luua oma tõsielusaate

Kirjutage huvitavaid artikleid või tehke videoid populaarsete tõsielusaadete kohta ja teenige raha. Mida huvitavam on teie sisu, seda suurem on teie sissetulek. Enam pole valivaid kliente ja vahetusi.

Käivitage otseülekanded

Hea voo jaoks piisab nutitelefonist või lihtsast veebikaamerast. Kogenumad voogedastajad saavad kasutada OBS-i, StreamLabsi ja muid voogesitusrakendusi.

Avaldage uudiseid

Kasutage võimalust videote avaldamiseks või postituste kirjutamiseks mugavas redaktoris. Samuti saate manustada sisu Youtube'ist või muudest teenustest.

Teeni annetuste kaudu

Kasutajad saavad saata tõsielusaate võistlejatele kingitusi või paluda neil tasulisi tegevusi teha. Samuti on võimalik kasutada linke teistele annetusteenustele.

Teeni tellijatelt

Eriti kaasahaaravaid episoode saate jätta ainult tasulise tellimuse jaoks. Valige hind ise.

Ajakirjanike ja reklaamikirjutajate sissetulek

Kirjutage huvitavaid artikleid või tehke videoid populaarsete tõsielusaadete kohta ja teenige raha. Mida huvitavam on teie sisu, seda suurem on teie sissetulek. Enam pole valivaid kliente ja vahetusi.

Maksame vaatamise eest

Saate oma postituse 100 vaatamise eest 0,04 dollarit

SEO sidusprogramm

Kasutajatest, kes läksid otsingu kaudu otse teie postituse juurde, saavad automaatselt teie suunajad - saate 30% nende maksetest või 10% nende väljamaksetest.

Tellimused

Eriti köitvaid postitusi saate jätta ainult tasulise tellimuse jaoks.

Sidusprogramm blogijatele ja veebimeistritele

Jagage oma viite linki või kinnitage rakendus oma veebisaidile - saate 30% kasutajate maksetest või 10% nende väljamaksetest.

Suur valik sihtlehti

Reklaamimiseks saate valida lisaks oma sihtlehele ka muu postituse. Teie suunamise ID lisatakse lehe jagamise ajal automaatselt.

Rakenduse saate oma saidile manustada

Rakendus töötab valge sildi režiimis - see sobib ideaalselt teie saidi kujundusega ja parandab kasutajafaktoreid. Kõigist teie saidilt tulnud kasutajatest saavad automaatselt teie soovitajad.

Täielik statistika maksete ja transiitide kohta

Liikluse ja kasutajate käitumise hindamiseks kasutage sisemist statistikat ja toimingute ajalugu. Samuti saate lisada Google Analyticsi jälgimise ID ja saada üksikasjalikku teavet.

Vaadake populaarseid tõsielusaateid, vestelge kuulsustega ja looge oma projekt

Järgne meile

Facebook Telegram