VIDEO CHAT 2.0 - ارتباط با یک سطح جدید

بیش از 500000 کاربر و تن پخش

گپ تصویری نسل بعدی

گفتگو پر از احساسات مثبت ، معاشقه و دختران جذاب است. ما به طور مداوم آن را رصد می کنیم و اجازه نمی دهیم که کسی در زیر 18 سال در حالی که شما را از محتوای توهین آمیز محافظت می کند. علاوه بر این ، شما می توانید کاربران ناخوشایند را به لیست بی صدا و ممنوعیت خود اضافه کنید. با تشکر از این ، ما با دعوت کاربران جدید به پلتفرم خود راحت هستیم.

فیلم ها و نمایش های مورد علاقه

این برنامه نه تنها از جریان وب کم بلکه از فیلم های یوتیوب و VK نیز پشتیبانی می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک کلیپ تصادفی را که دوست دارید پیدا کنید ، و می توانید همزمان با اظهار نظر در مورد نقشه و شخصیت ها ، آن را همزمان با دیگران تماشا کنید. حتی می توانید نظرسنجی کنید و در مورد آن با بینندگان جریان خود صحبت کنید.

بازی های سگا و دندی

در اینجا می توانید آن بازی های کنسول قدیمی خوب را به صورت رایگان بازی کنید. شما حتی می توانید با شخصی مایل دورتر از شما بازی های مشترک را انجام دهید. ده ها نفر روند بازی شما را تماشا و اظهار نظر خواهند کرد. این جالبترین علاوه بر چت تصویری است که ما تاکنون ساخته ایم!

برچسب ها و شکلک های زیبا

هنرمندان با استعداد ما استیکرهای جذاب و خنده دار ساخته اند ، زیرا مواقعی وجود دارد که یک برچسب به موقع تنها می تواند بگوید خیلی بیشتر از دیوار متن است. برخی از کاربران ما حتی به صورت انحصاری از طریق برچسب ها ارتباط برقرار می کنند! معاشقه با دختران هرگز چنین آسان و بی دقتی نبود. اما مطمئناً ، برای همه کاربران قدیمی شکلک emoticon ، گزیده ای از محبوب ترین آنها را داریم.

آن را به صورت رایگان امتحان کنید

کانال استودیو و تلویزیون شما

اگر یک مدیر با استعداد و دارای مهارت های سازمانی عالی هستید ، می توانید تیمی از افراد همفکر تشکیل دهید و استودیوی تلویزیونی خود را ایجاد کنید. شما قادر خواهید بود تا کاربران را کنترل کنید ، وظایف را به آنها اختصاص دهید و بودجه انتخاب کنید. شما می توانید سبک جریان منحصر به فرد خود را طراحی کنید ، و آرم شما توسط هزاران کاربر مشاهده خواهد شد. پایدار باشید و استودیوی شما ممکن است اولین قدم به سمت کانال تلویزیونی شما باشد.

در روز گذشته ، این تصور وجود داشت که برای ایجاد یک کانال تلویزیونی نیاز به یک پول مجنون است. زمان تغییر کرده است ، و اکنون می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید. ما به طور مستمر در حال بهبود خدمات هستیم ، اما ویژگی های فعلی کاملاً کافی هستند. همچنین ، ما مخاطبان شروع و توانایی درآمدزایی خود را برای شما فراهم می کنیم. می توانید از طریق نکات کاربر ، با انجام سفارشات مخاطبان ، درآمد کسب کنید و البته می توانید از تبلیغات ، نمایش تبلیغات در یک گپ یا از طریق بارگذاری نمایش های ضبط شده در YouTube درآمد کسب کنید.

بهترین راه برای دیدار با افراد جدید!

پیام کوتاه معمولی در این مرحله قدیمی است و نمی تواند صمیمی را که از چت تصویری کسب می کنید فراهم کند. با دختران جدیدی از شهرهای دیگر ، حتی کشورهای دیگر راحت تر از همیشه ملاقات خواهید کرد! ملاقات کنید ، در مورد اخبار صحبت کنید و برداشتهای خود را به اشتراک بگذارید. برای جالب تر کردن امور ، وسعت گزینه های موجود در دسترس شما و شخصی که در حال گفتگو هستید را فراموش نکنید. به عنوان مثال ، می توانید به یک تاریخ مجازی بروید ، و حتی یک شام عاشقانه را با شمع ترتیب دهید. تصورات ، وب کم خود را درگیر کنید و فواصل بدنی از بین می رود. شگفت انگیز!

اکنون گپ بزنید

پروژه های جدید را بر اساس علایق خود کشف کنید

Cosplayme.app

Cosplay و همه چیز مرتبط است. پخش موضوعی ، عکس و فیلم.

Ulive.games

تماشای نمایش های بازی از سراسر جهان را تماشا کنید. با صنعت بازی در ارتباط باشید.

Drive.land

بررسی خودرو ، نکات نجات و نکات مربوط به صاحبان خودرو.

Flirtymania.dating

شبکه اجتماعی برای دوستیابی ، گپ زدن و معاشقه با کاربران از سراسر جهان.

Cosplayme.app

Cosplay و همه چیز مرتبط است. پخش موضوعی ، عکس و فیلم.

Ulive.games

تماشای نمایش های بازی از سراسر جهان را تماشا کنید. با صنعت بازی در ارتباط باشید.

Drive.land

بررسی خودرو ، نکات نجات و نکات مربوط به صاحبان خودرو.

Flirtymania.dating

شبکه اجتماعی برای دوستیابی ، گپ زدن و معاشقه با کاربران از سراسر جهان.

آیا پروژه ما را دوست دارید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!