ONLINE STREAMING

سرویس جریان برای سمینارهای آنلاین ، کلاسهای کارشناسی ارشد ، آموزشها و وبینارها

در جریان کارها درآمد کسب کنید

اگر مخاطب جریان شما را دوست داشته باشد ، به شما نکاتی را می دهد که می توانید آنها را پس بگیرید.

بیش از 500000 کاربر

با تشکر از مخاطبان زیادی که در سکوی ما قرار دارند ، می توانید بدون هزینه های اضافی در بازاریابی ، مشترکان و طرفداران را دریافت کنید.

پخش آنلاین و YouTube

علاوه بر این ، برای پخش زنده ، می توانید کلیپ های YouTube که قبلاً ضبط شده نیز پخش کنید.

سعی کنید آن را به صورت رایگان!

گپ تصویری و یک تلویزیون تعاملی

با استفاده از گپ تصویری ما ، شما قادر خواهید بود ضمن پخش جریان ، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید ، به سوالات آنها پاسخ دهید یا نظرات آنها را بخوانید. همچنین می توانید در یک کنفرانس ویدیویی با بینندگان خود شرکت کنید.

جریان را شروع کنید

سیستم ارجاع "رهبری و کسب"

اگر از سایتهای خود بیننده دعوت می کنید ، حتی اگر دیگر با ما جریان نداشته باشید ، همیشه 30٪ کاهش از مبلغ پرداختهای آینده آنها را دریافت خواهید کرد. شما یک داشبورد شخصی دارید که به شما کمک می کند لیستی از دعوت ها و فعالیت های آنها را بررسی کنید.

بیشتر بدانید

برنامه پخش جریان

اگر مرتباً و به طور مداوم جریان می یابید ، ممکن است برنامه ای را برای بینندگان خود تعیین کنید تا آنها بدانند چه موقع انتظار حضور بعدی شما را دارند.

ارائه خدمات برای بینندگان

شما می توانید خدمات مشاوره ای پولی را ارائه دهید ، آهنگ هایی را سفارش دهید و همچنین به دلیل ضربات شلیک و تبریک به صورت زنده پاداش دهید. برای این منظور یک رابط کاربری خوب در اختیار شما قرار می گیرد

ضبط رایگان جریان های ویدیویی شما

بینندگان شما قادر خواهند بود ضبط جریان شما را در اخبار خود مشاهده کنند. علاوه بر این ، برای پخش فیلم. با این کار تعداد بازدیدها چندین بار افزایش می یابد. همچنین ، به راحتی می توانید فیلم ویدیویی جریان خود را بارگذاری کنید تا آن را در کانال YouTube خود بارگذاری کنید یا آن را به سادگی حذف کنید.

سعی کنید آن را به صورت رایگان!

آیا پروژه ما را دوست دارید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!