پخش آنلاین

سرویس جریانی برای سمینارهای آنلاین ، کلاسهای کارشناسی ارشد ، آموزش ها و وبینارها

در جریان ها پول کسب کنید

اگر مخاطب جریان شما را دوست داشته باشد ، نکاتی را به شما ارائه می دهد که می توانید پس بگیرید.

بیش از 500000 کاربر

با تشکر از مخاطبان زیادی که در سیستم عامل ما هستند ، شما بدون هزینه های اضافی بازاریابی قادر به دریافت مشترکان و طرفداران خواهید بود.

جریانهای آنلاین و YouTube

علاوه بر این ، برای پخش جریانی مستقیم ، می توانید کلیپ های YouTube قبلاً ضبط شده را نیز پخش جریانی کنید.

گپ ویدیویی و یک تلویزیون تعاملی

با استفاده از گپ ویدیویی ما می توانید هنگام پخش جریانی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید ، به س ،الات آنها پاسخ دهید یا نظرات آنها را بخوانید. همچنین می توانید با بینندگان خود در یک کنفرانس ویدیویی شرکت کنید.

سیستم ارجاع "سرب و درآمد"

اگر از بینندگان سایت های خود بازدید می کنید ، همیشه 30٪ از مبلغ پرداخت های آینده آنها را دریافت خواهید کرد حتی اگر دیگر با ما جریان ندارید. شما یک داشبورد شخصی دارید که به شما کمک می کند لیستی از دعوت ها و فعالیت های آنها را بررسی کنید.

برنامه پخش جریانی

اگر به طور منظم و مداوم پخش جریانی کنید ، ممکن است برای بینندگان خود برنامه ای تنظیم کنید تا آنها بدانند چه زمانی انتظار حضور بعدی شما را دارند.

ارائه خدمات برای بینندگان

شما می توانید خدمات مشاوره ای پرداخته شده ، آهنگ سفارش دهید و همچنین به دلیل تیراندازی و سلام به صورت زنده پاداش دریافت کنید. برای این منظور یک رابط کاربری خوب در اختیار شما قرار خواهد گرفت

ضبط رایگان جریانهای ویدیویی شما

بینندگان شما می توانند ضبط شده ای از جریان شما را در خبرخوان خود مشاهده کنند. علاوه بر این ، به فیلم زنده. با این کار تعداد بازدیدها چندین برابر می شود. همچنین ، بارگیری فیلم های ویدئویی جریان خود برای بارگذاری در کانال YouTube خود و یا به سادگی حذف آن ، آسان است.

ما را دنبال کنید

Facebook Telegram