واقعیت های نمایشی محبوب را تماشا کنید یا پروژه خود را بسازید

اگر واقعیت های نمایش را دوست دارید

قسمت های تازه ، جریان های زنده ، اخبار و انجمن ها درمورد واقعیت های نمایش: The Bachelor، Survivor، RuPaul's Drag Race، The Great British Bake off و بسیاری موارد دیگر.

پخش جریانی مستقیم و گپ با شرکت کنندگان

منتظر یک قسمت از قبل ویرایش شده با صحنه های حذف شده نباشید. بخشی از لحظه باشید! آنچه اکنون اتفاق می افتد را دنبال کنید ، نکاتی را بیان کرده و از شرکت کنندگان در مسابقات حمایت کنید.

قسمت های جدید ، اخبار و مطالب درونی

در نمایشی که دوست دارید مشترک شوید ، اعلان هایی را درباره رویدادهای جدید ، قسمت ها و اخبار دریافت کنید. از جمله منابع غیر رسمی یا بسته.

نظرات و انجمن ها

ایده های خود را ارسال کنید ، به رقیبان رأی دهید یا به سادگی درباره رویدادها با سایر کاربران بحث کنید.

اگر می خواهید واقعیت نمایشی خود را بسازید

مقالاتی جذاب بنویسید یا درباره واقعیت های پرطرفدار فیلم بسازید و درآمد کسب کنید. هرچه محتوای شما جالب تر باشد درآمد شما نیز بیشتر است. دیگر مشتری و مبادلات انتخابی وجود ندارد.

پخش جریانی مستقیم

یک تلفن هوشمند یا دوربین وب ساده برای جریان خوب کافی است. پخش کننده های با تجربه تر می توانند از OBS ، StreamLabs و سایر برنامه های پخش جریانی استفاده کنند.

انتشار اخبار

از فرصتی برای انتشار فیلم یا نوشتن پست در یک ویرایشگر مناسب استفاده کنید. همچنین می توانید محتوا را از Youtube یا سرویس های دیگر تعبیه کنید.

از طریق کمک های مالی درآمد کسب کنید

کاربران می توانند برای شرکت کنندگان در مسابقه واقعیت هدیه بفرستند یا از آنها بخواهند فعالیتهای پولی انجام دهند. همچنین می توان از پیوندها به سایر خدمات اهدا کمک گرفت.

از مشترکین کسب کنید

شما می توانید قسمت های ویژه را فقط برای اشتراک پولی ترک کنید. خودتان قیمت را انتخاب کنید.

درآمد روزنامه نگاران و نویسندگان

مقالاتی جذاب بنویسید یا درباره واقعیت های مشهور فیلم بسازید و درآمد کسب کنید. هرچه محتوای شما جالب تر باشد درآمد شما نیز بیشتر است. دیگر مشتری و مبادلات انتخابی وجود ندارد.

ما به ازای هر نمایش پرداخت می کنیم

برای هر 100 بازدید از پست خود ، 0.04 دلار دریافت کنید

برنامه وابسته به سئو

کاربرانی که از جستجو مستقیماً به پست شما مراجعه کرده اند ، بطور خودکار مراجعه کننده شما می شوند - شما 30٪ از پرداخت های آنها یا 10٪ از پرداخت های آنها دریافت می کنید.

اشتراک ها

شما می توانید پست های جذاب را فقط برای اشتراک پولی بگذارید.

برنامه وابسته برای وبلاگ نویسان و مدیران سایت

پیوند ارجاع خود را به اشتراک بگذارید یا برنامه را در وب سایت خود قرار دهید - 30٪ از پرداخت های کاربران یا 10٪ از پرداخت های آنها.

انتخاب بزرگ صفحات فرود

شما می توانید نه تنها صفحه فرود خود را برای ارتقا ، بلکه هر پست دیگری را نیز انتخاب کنید. شناسه ارجاع شما به طور خودکار در هنگام به اشتراک گذاری صفحه اضافه می شود.

می توانید برنامه را در سایت خود جاسازی کنید

برنامه در حالت برچسب سفید کار خواهد کرد - با طراحی سایت شما مطابقت ایده آل دارد و عوامل کاربر را بهبود می بخشد. تمام کاربرانی که از سایت شما آمده اند بطور خودکار مراجعه کنندگان شما می شوند.

آمار کامل پرداخت و ترانزیت

از آمار داخلی و سابقه اقدام برای ارزیابی ترافیک و رفتار کاربر استفاده کنید. همچنین می توانید شناسه ردیابی Google Analytics را اضافه کرده و اطلاعات کاملاً مفصلی دریافت کنید.

واقعیت های مشهور را تماشا کنید ، با افراد مشهور گپ بزنید و پروژه خود را بسازید

ما را دنبال کنید

Facebook Telegram