VIDEO CHAT 2.0 - ارتباط با یک سطح جدید

بیش از 500000 کاربر و تن پخش

نسل بعدی گپ ویدیویی

این چت پر از احساسات مثبت ، معاشقه و دختران جذاب است. ما به طور مداوم آن را رصد می کنیم و در حالی که از شما در برابر محتوای توهین آمیز محافظت می کنیم به هیچ کس زیر 18 سال اجازه نمی دهیم. علاوه بر این ، می توانید کاربران ناخوشایند را به لیست بی صدا و ممنوعیت خود اضافه کنید. با تشکر از این ، ما با دعوت کاربران جدید به سیستم عامل خود راحت هستیم.

فیلم ها و نمایش های مورد علاقه

این برنامه نه تنها از پخش وب کم بلکه از فیلم های Youtube و VK نیز پشتیبانی می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک کلیپ تصادفی مورد علاقه خود را پیدا کنید و می توانید همزمان با اظهار نظر در مورد طرح و شخصیت ها ، آن را همزمان با دیگران تماشا کنید. حتی می توانید نظر سنجی کنید و در مورد آن با بینندگان جریان خود بحث کنید.

بازی های سگا و دنی

در اینجا می توانید آن بازی های خوب کنسول قدیمی را به صورت رایگان انجام دهید. حتی می توانید با فردی که مایل با شما فاصله دارد بازی های تعاونی انجام دهید. ده ها نفر روند گیم پلی شما را تماشا و نظر می دهند. جالبترین افزودنی چت تصویری است که ما تاکنون ساخته ایم!

برچسب ها و شکلک های دوست داشتنی

هنرمندان با استعداد ما انبوهی از برچسبهای جذاب و خنده دار ساخته اند زیرا مواقعی وجود دارد که یک برچسب به موقع می تواند خیلی بیشتر از دیوار متن باشد. برخی از کاربران ما حتی به طور انحصاری از طریق برچسب ارتباط برقرار می کنند! معاشقه با دختران هرگز به این راحتی و بی دغدغه نبود. اما مطمئناً ، برای همه کاربران شکلک های قدیمی ، مجموعه ای از محبوب ترین ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

استودیو و کانال تلویزیونی شما

اگر شما یک مدیر با استعداد و دارای مهارت های سازمانی عالی هستید ، می توانید تیمی از افراد همفکر تشکیل دهید و استودیوی تلویزیون خود را ایجاد کنید. شما قادر خواهید بود کاربران را کنترل کنید ، به آنها وظایفی اختصاص دهید و بودجه ای را انتخاب کنید. شما می توانید سبک جریان منحصر به فرد خود را بسازید و هزاران کاربر آرم شما را مشاهده خواهند کرد. پایدار باشید ، و ممکن است استودیوی شما اولین قدم به سمت کانال تلویزیونی شما باشد.

در گذشته ، این تصور وجود داشت که فرد برای ایجاد یک کانال تلویزیونی به مبلغی دیوانه وار احتیاج دارد. زمان تغییر کرده است و اکنون می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید. ما به طور مداوم در حال بهبود خدمات هستیم ، اما ویژگی های موجود کاملاً کافی است. همچنین ، ما مخاطبان اولیه و توانایی ایجاد درآمد شخصی را در اختیار شما قرار می دهیم. می توانید از طریق راهنمایی های کاربر ، با انجام سفارشات از بینندگان درآمد کسب کنید و البته می توانید از طریق تبلیغات ، نمایش تبلیغات در یک چت یا بارگذاری نمایش های ضبط شده در YouTube درآمد کسب کنید.

بهترین راه برای آشنایی با افراد جدید!

ارسال پیام کوتاه معمولاً در این مرحله منسوخ شده است و نمی تواند صمیمیتی را که از چت ویدیویی کسب می کنید فراهم کند. با دختران جدیدی از شهرهای دیگر ، حتی کشورهای دیگر ، راحت تر از همیشه ملاقات خواهید کرد! ملاقات کنید ، درباره اخبار بحث کنید و برداشت ها را به اشتراک بگذارید. برای جالبتر کردن موارد ، وسعت گزینه هایی را که در دسترس شما و شخصی است که گپ می زنید فراموش نکنید. به عنوان مثال ، می توانید به یک قرار ملاقات مجازی بروید ، و حتی یک شام عاشقانه با شمع ترتیب دهید. تخیل ، وب کم خود را درگیر کنید و فواصل فیزیکی از بین می رود. حیرت آور!