ВИДЕО ЧАТ 2.0 - КОМУНИКАЦИЈА ЗА НОВА ЛЕВЕЛ

Преку 500 000 корисници и тони преноси

Видео разговор за следната генерација

Разговорот е исполнет со позитивни емоции, флертувања и привлечни девојки. Постојано го следиме, и не дозволуваме никој под 18 години да ве заштитува од навредливата содржина. Покрај тоа, можете да додадете непријатни корисници на вашата листа на неми и забрани. Благодарение на ова, ние сме удобни со поканување нови корисници на нашата платформа.

Омилени филмови и емисии

Апликацијата не само што поддржува стриминг на веб камера, туку и видеа од Youtube и VK. Сè што треба да направите е да пронајдете случаен клип што ви се допаѓа, и можете да го гледате истовремено со другите додека ги коментирате заплетите и ликовите. Можете дури да поставите анкети и да разговарате за тоа со гледачите на струја.

Игри Сега и Денди

Овде можете да ги играте тие добри стари конзолни игри бесплатно. Можете дури и да играте ко-op игри со некој милји далеку од вас. Десетици луѓе ќе го следат и коментираат вашиот процес на игра. Тоа е најладното додавање видео разговор што некогаш сме го направиле!

Прекрасни налепници и емотикони

Нашите талентирани уметници направија огромни шармантни и смешни налепници затоа што има моменти кога една навремена налепница може да каже дека многу повеќе од aидот на текстот. Некои од нашите корисници дури комуницираат исклучиво преку налепници! Флертувањето со девојчиња никогаш не било лесно и безгрижно. Но, секако, за сите корисници на емотикони од старите училишта, имаме избор од најпопуларните.

Пробајте го бесплатно

Вашето студио и ТВ канал

Ако сте талентиран менаџер со одлични организациски вештини, можете да формирате тим на истомисленици и да го создадете вашето ТВ студио. Вие ќе бидете во можност да ги контролирате корисниците, да им доделите должности и да изберете буџет. Може да го изработите вашиот уникатен стил на стриминг и вашето лого ќе го гледаат илјадници корисници. Бидете упорни и вашето студио може да стане првиот чекор кон вашиот ТВ канал.

Назад во денот, имаше идеја дека на некој му е потребна луда сума пари за да се создаде ТВ канал. Времето се смени и сега можете да го направите бесплатно. Постојано ја подобруваме услугата, но сегашните карактеристики се доста доволни. Исто така, ви нудиме почетна публика и можност да заработите свои пари. Можете да заработите пари од совети на корисници, со исполнување на нарачки од публиката и, се разбира, можете да заработите од рекламирање, да покажете реклами во разговор или да поставувате снимени емисии на YouTube.

Најдобар начин за запознавање нови луѓе!

Вообичаеното пишување во тек е застарено во овој момент и не може да обезбеди интимност што ја добивате од разговор со видео. Meetе запознаете нови девојчиња од други градови, дури и други земји полесно од кога било! Запознајте, разговарајте за новостите и споделете импресии. За да ги направите работите поинтересни, не заборавајте ја широчината на опциите што ви се достапни за вас и лицето што разговарате. На пример, можете да одите на виртуелен датум, па дури и да организирате романтична вечера со свеќи. Ангажирајте ја вашата имагинација, вашата веб-камера и физичките растојанија ќе исчезнат. Неверојатно!

Чет сега

Откријте нови проекти засновани на вашите интереси

Cosplayme.app

Cosplay и сè што е поврзано. Тематски емитува, фотографии и видеа.

Ulive.games

Гледајте ги претставите за игри од целиот свет. Останете во контакт со индустријата за игри.

Диск.land

Прегледи за автомобили, животен век и совети од сопствениците на автомобили.

Флертиманија

Социјална мрежа за дружење, разговор и флертување со корисници од целиот свет.

Cosplayme.app

Cosplay и сè што е поврзано. Тематски емитува, фотографии и видеа.

Ulive.games

Гледајте ги претставите за игри од целиот свет. Останете во контакт со индустријата за игри.

Диск.land

Прегледи за автомобили, животен век и совети од сопствениците на автомобили.

Флертиманија

Социјална мрежа за дружење, разговор и флертување со корисници од целиот свет.

Дали ви се допаѓа нашиот проект? Споделете го со вашите пријатели!