JÄRGMINE GENERATSIOON CHAT-ROULETTE

Rohkem kui 1 000 000 kasutajat ja sadu veebivooge

Täiesti uus videovestlus

Ainult siin näete otse tüdrukutega vestlussaate ja saate oma maitse järgi valida! Enam pole lõputut nimetamist tubadega, mis on poistega täidetud. Valime kõige huvitavamad vood, mida teile soovitada. Lisaks blokeerime automaatselt kõik potentsiaalselt lubamatud videod ja kasutajad.

Privaatsed ja avalikud toad

Tänu paindlikele privaatsuse võimalustele saate vestelda ühe inimese või sõprade grupiga. Samal ajal saab ühes toas näidata kuni nelja veebikaamerat, piiramatu arvu vaatajatega. Ükski vestlus rulett ei saa selliste võimalustega kiidelda.

Video voogesituse ajakava

Nii, et teate juba ette, millal veebis veebitüdruk või tütarlaps on võrgus, ja et teie fännid teaksid teid millal oodata. Selleks oleme koostanud video voogesituse ajakava. Kõik, mida peate tegema, on kasutaja tellimine ja olete alati kursis, kui tema rulett on sisse lülitatud.

Viktoriinid ja muud mängud

Et hoida teid meie vestluses hõivatud, oleme loonud hulgaliselt minimänge. See on rulett ja klassikaline viktoriin, aimamismäng ja isegi hasartmäng rulett. Neid saab mängida samal ajal, lülitades sisse veebikaamera ja vesteldes teiste inimestega.

Muide, viktoriiniküsimusi saate luua automaatselt, aga ka ise neid leiutada! Neid mängides saate mitte ainult lõbutseda, vaid ka võita münte, mida saab kulutada tüdrukule kingituseks või kurjategija kättemaksuks. Lisage oma videochatti minimängud ja teie vaatajad tänavad teid.

Sisestage vestlus

Meie vestlus rulett - suurepärane koht uute inimestega kohtumiseks!

Ükski teine tutvumisteenus ei anna teile võimalust kiiresti ja nii paljude tüdrukute ja poistega vestelda. Meie veebiteenus kiirendab tutvusi ja asendab teie tuhanded kuupäevad! Andke kingitusi, flirdige, naljatage või pidage lihtsalt ausaid vestlusi. Saate kiiresti aru, kas see inimene sobib teile või peaksite otsima rohkem. Sel juhul, kui see inimene teile ei meeldi, klõpsake lihtsalt nuppu ja keelake tema veebikaamera. Ei teki pahameelt ja ebamugavaid olukordi. Uskuge meid, tavalisel kuupäeval oleks kõik palju keerulisem.

KOHTUME KUUMAD TÜDRUKUD

Suhtle uuel viisil!

Kui teil on kodus veebikaamera ja natuke vaba aega. Proovige seda kindlasti. Siit leiate rohkem kui kedagi, kellega on ilus veebikaameraga vestelda, nautides samal ajal hulgaliselt minimänge, lõbusaid videovooge, raadiot ja palju muud, mis teid meelelahutuseks pakub. Paljud noored ja isegi tüdrukud armastavad videovestlusi ja kasutavad aktiivselt veebikaamerat. Kuna tutvumine video abil, ilma isikliku kohtumiseta, on palju turvalisem. Pealegi on palju lihtsam lihtsalt videokaamera sisse lülitada ja kena tüüp kiiresti üles leida, kui kogu halva päeva jaoks terve päev tappa. Pealegi ei vaja ruleti kasutamine registreerimist.

Teeni oma voogudel raha!

Mõistame, et kvaliteetnäitus pole ilma teenimiseta võimalik. Seega, kui teil on 18-aastane, on meie vestlusel mitu võimalust, kuidas saate oma saate kaudu päris raha teenida:

  1. Paluge vaatajatel jätta näpunäited võõrustajale. Sel eesmärgil on spetsiaalne nupp, need näpunäited kantakse teie kontole ja saate need oma Yandexi kontole või PayPalile tagasi võtta.

  2. Vestlus Rulett võimaldab teil luua teenuste nimekirja ja pakkuda neid raha eest. Näiteks võib see olla klassikaline tervituste andmine või kindla loo laulmine, aga ka kõikvõimalikud eksootilised soovid, tants või lihtsalt naeratus.

  3. Postitage sidusettevõtte lingi kaudu arvustusi või uudiseid ja saate 30% kõigist maksetest kõigi maksete pealt, mis saadakse kasutajatelt, kes neid linke kasutasid ja said uuteks kasutajateks.

  4. Saate üles laadida saatesalvestusi YouTube'is ja teenida reklaamimise kaudu või reklaamijate reklaamide vahetu kaasamise kaudu oma toodete esitlemiseks.

Alustage oma näitust ja teenige

Kas teile meeldib meie projekt? Jagage seda oma sõpradega!