VIDEO CHAT 2.0 - KOMUNIKIMI P AR Nivelin e ri

Mbi 500 000 përdorues dhe ton transmetime

Biseda me video e gjeneratës tjetër

Biseda është e mbushur me emocione pozitive, flirtim dhe vajza tërheqëse. Ne po e monitorojmë vazhdimisht, dhe nuk lejojmë askënd nën 18 vjeç ndërsa të mbron ty nga përmbajtja fyese. Për më tepër, ju mund të shtoni përdorues të pakëndshëm në listën tuaj të heshtjeve dhe ndalimeve. Falë kësaj, ne jemi të kënaqur me ftimin e përdoruesve të rinj në platformën tonë.

Filmat dhe shfaqjet e preferuara

Aplikacioni jo vetëm që mbështet transmetimin e kamerave në internet, por edhe videot në Youtube dhe VK. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të gjeni një klip të rastit që ju pëlqen, dhe mund ta shikoni njëkohësisht me të tjerët ndërsa komentoni komplotin dhe karakteret. Ju madje mund të vendosni sondazhe dhe ta diskutoni atë me shikuesit tuaj të rrjedhës.

Lojëra Sega dhe Dendy

Këtu mund të luani ato lojëra të mira të tastierës së vjetër falas. Ju madje mund të luani lojëra bashkë-oponike me dikë milje larg nga ju. Dhjetra njerëz do të shikojnë dhe komentojnë procesin tuaj të lojërave. Additionshtë shtimi më i lezetshëm i bisedave video që kemi bërë ndonjëherë!

Afishe dhe emocione të bukura

Artistët tanë të talentuar kanë bërë shumë ngjitësa simpatik dhe qesharak sepse ka raste kur një afishe e vetme në kohë mund të thotë se shumë më tepër sesa një mur teksti. Disa nga përdoruesit tanë madje komunikojnë ekskluzivisht përmes afisheve! Flirtimi me vajzat nuk ishte kurrë kaq e lehtë dhe e pakujdesshme. Por sigurisht, për të gjithë përdoruesit e shkollave të vjetra të emoticon, ne kemi një përzgjedhje nga ata më të njohurit.

Provojeni falas

Kanali juaj studio dhe tv

Nëse jeni një menaxher i talentuar me aftësi të shkëlqyera organizative, mund të formoni një ekip njerëzish me mendje të njëjtë dhe të krijoni studion tuaj në TV. Ju do të jeni në gjendje të kontrolloni përdoruesit, t'u caktoni atyre detyra dhe të zgjidhni një buxhet. Ju mund të krijoni stilin tuaj unik të rrjedhës dhe logoja juaj do të shihet nga mijëra përdorues. Jini këmbëngulës dhe studioja juaj mund të bëhet hapi i parë drejt kanalit tuaj tv.

Mbrapa ditës, pati një nocion se dikush ka nevojë për një sasi të çmendur parash për të krijuar një kanal televiziv. Kohët kanë ndryshuar, dhe tani ju mund ta bëni falas. Ne po përmirësojmë vazhdimisht shërbimin, por tiparet aktuale janë mjaft të mjaftueshme. Gjithashtu, ne po ju ofrojmë një audiencë fillestare dhe aftësi për të fituar paratë tuaja. Ju mund të fitoni para nga këshilla të përdoruesit, duke përmbushur urdhra nga audienca dhe natyrisht, mund të fitoni nga reklamimi, shfaqja e reklamave në një bisedë ose duke ngarkuar shfaqje të regjistruara në YouTube.

Mënyra më e mirë për të takuar njerëz të rinj!

Tekstimi i zakonshëm është mjaft i vjetëruar në këtë pikë, dhe nuk mund të sigurojë intimitetin që merrni nga biseda në video. Do të takoni vajza të reja nga qytete të tjera, madje edhe vende të tjera më lehtë se kurrë! Takoni, diskutoni lajmet dhe ndani përshtypjet. Për t'i bërë gjërat më interesante, mos harroni gjerësinë e opsioneve të disponueshme për ju dhe personin që po bisedoni. Për shembull, ju mund të shkoni në një datë virtuale, dhe madje të organizoni një darkë romantike me qirinj. Angazhoni imagjinatën tuaj, webcam tuaj dhe distancat fizike do të zhduken. Amazing!

Bisedo tani

Zbuloni projekte të reja bazuar në interesat tuaja

Cosplayme.app

Cosplay dhe gjithçka që lidhet. Transmetime tematike, foto dhe video.

Ulive.games

Shikoni shfaqjet e letrave nga e gjithë bota. Qëndroni në kontakt me industrinë e lojrave.

Drive.land

Shqyrtime të makinave, pritjet e jetës dhe këshilla nga pronarët e makinave.

Flirtymania.dating

Rrjet social për takime, biseda dhe flirtime me përdorues nga e gjithë bota.

Cosplayme.app

Cosplay dhe gjithçka që lidhet. Transmetime tematike, foto dhe video.

Ulive.games

Shikoni shfaqjet e letrave nga e gjithë bota. Qëndroni në kontakt me industrinë e lojrave.

Drive.land

Shqyrtime të makinave, pritjet e jetës dhe këshilla nga pronarët e makinave.

Flirtymania.dating

Rrjet social për takime, biseda dhe flirtime me përdorues nga e gjithë bota.

A ju pëlqen projekti ynë? Ndani atë me miqtë tuaj!