Bisedoni me vajzat

Mbi 500 000 përdorues dhe ton vajza cam

Dhoma e bisedës duke flirtuar

Bisedë me video e gjeneratës tjetër. Biseda është e mbushur me emocione pozitive, flirtime dhe vajza tërheqëse. Ne vazhdimisht po e monitorojmë dhe nuk lejojmë askënd nën 18 vjeç duke ju mbrojtur nga përmbajtja fyese. Për më tepër, mund të shtoni përdorues të pakëndshëm në listën tuaj të heshtjes dhe ndalimit. Falë kësaj, ne jemi rehat me thirrjen e përdoruesve të rinj në platformën tonë.

Biseda e nxehtë

Aplikacioni jo vetëm që mbështet transmetimin e kamerës në internet, por edhe videot Youtube dhe VK. E vetmja gjë që duhet të bësh është të gjesh një klip të rastësishëm që të pëlqen dhe mund ta shikosh njëkohësisht me të tjerët ndërsa komenton komplotin dhe personazhet. Mund të vendosni edhe sondazhe dhe ta diskutoni me shikuesit tuaj të transmetimit.

Bisedoni me të huajt

Këtu mund të luani ato lojëra të mira të vjetra të konzolës falas. Ju madje mund të luani lojëra bashkëpunimi me dikë milje larg jush. Dhjetëra njerëz do të shikojnë dhe komentojnë procesin tuaj të lojës. Additionshtë shtesa më interesante e bisedave video që kemi bërë ndonjëherë!

Bisedë anonime

Ngjitësa dhe emocione bukuroshe. Artistët tanë të talentuar bënë shumë ngjitëse simpatike dhe gazmore sepse ka raste kur një afishe e vetme në kohë mund të thotë shumë më tepër sesa një mur teksti. Disa nga përdoruesit tanë madje komunikojnë ekskluzivisht përmes afisheve! Flirtimi me vajzat nuk ishte kurrë kaq i lehtë dhe i shkujdesur. Por sigurisht, për të gjithë përdoruesit e emoticonëve të shkollës së vjetër, ne kemi një përzgjedhje të atyre më të popullarizuara.

Bisedë flirtuese

Studio juaj dhe kanali televiziv. Nëse jeni një menaxher i talentuar me aftësi të shkëlqyera organizative, ju mund të formoni një ekip njerëzish me të njëjtin mendim dhe të krijoni studion tuaj televizive. Ju do të jeni në gjendje të kontrolloni përdoruesit, t'u caktoni atyre detyra dhe të zgjidhni një buxhet. Ju mund të krijoni stilin tuaj unik të transmetimit dhe logoja juaj do të shihet nga mijëra përdorues. Jini këmbëngulës dhe studioja juaj mund të bëhet hapi i parë drejt kanalit tuaj televiziv.

Gjatë ditës, ekzistonte një nocion se dikujt i duhen një shumë parash e çmendur për të krijuar një kanal televiziv. Kohët kanë ndryshuar dhe tani mund ta bëni falas. Ne vazhdimisht po përmirësojmë shërbimin, por tiparet aktuale janë mjaft të mjaftueshme. Gjithashtu, ne po ju sigurojmë një audiencë fillestare dhe aftësi për të fituar para tuaja. Ju mund të fitoni para nga këshillat e përdoruesve, duke përmbushur porositë nga audienca dhe natyrisht, ju mund të fitoni nga reklamat, shfaqja e reklamave në një bisedë ose duke ngarkuar shfaqje të regjistruara në YouTube.

Alternativa e bisedës

Mënyra më e mirë për të njohur njerëz të rinj! Dërgimi i mesazheve të zakonshme është mjaft i vjetër në këtë pikë, dhe nuk mund të sigurojë intimitetin që merrni nga biseda me video. Do të takoni vajza të reja nga qytete të tjera, madje edhe nga vende të tjera më lehtë se kurrë! Takohuni, diskutoni për lajmet dhe ndani përshtypjet. Për t'i bërë gjërat më interesante, mos harroni gjerësinë e opsioneve të disponueshme për ju dhe personin që po bisedoni. Për shembull, mund të shkoni në një datë virtuale, madje edhe të organizoni një darkë romantike me qirinj. Përfshini imagjinatën tuaj, kamerën tuaj dhe distancat fizike do të zhduken. E mahnitshme!

Na ndiq