CHAT-RULETTE E PRGJITHSHME E GJENERACIONIT

Më shumë se 1 000 000 përdorues dhe qindra transmetime në internet

Bisedë video plotësisht

Vetëm këtu mund të shihni drejtpërdrejtë dhomat e bisedave me vajzat dhe të zgjidhni sipas dëshirës tuaj! Asnjë listë pa fund me dhoma të mbushura me djem. Ne zgjedhim dhe zgjedhim rrymat më interesante për t'ju sugjeruar. Përveç kësaj, ne bllokojmë automatikisht çdo video dhe përdorues potencialisht të paarsyeshëm.

Dhoma private dhe publike

Falë opsioneve fleksibile të privatësisë, mund të bisedoni me një person të vetëm ose me një grup miqsh. Në të njëjtën kohë, një dhomë mund të shfaqë deri në katër kamera, me një numër të pakufizuar shikuesish. Asnjë ruletë chat nuk mund të mburret me mundësi të tilla.

Programi i transmetimit të videos

Kështu që ju e dini paraprakisht kur një vajzë ose një djalë me një kamerë në internet do të jetë në internet, dhe kështu që tifozët tuaj do të dinë kur do t'ju presin paraprakisht. Për këtë, ne kemi krijuar një program të transmetimit të videove. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të abonoheni tek përdoruesi dhe gjithmonë do të jeni të azhurnuar kur ruleta e tij të jetë e ndezur.

Kuize dhe lojëra të tjera

Për t'ju mbajtur të zënë në bisedën tonë, ne kemi krijuar një mori mini-lojrash. Kjo është një ruletë dhe një kuiz klasik, një lojë guessing dhe madje edhe një ruletë kumari. Ato mund të luhen në të njëjtën kohë duke ndezur kamerën në internet dhe ndërsa bisedojnë me njerëzit e tjerë në bisedën tuaj.

Nga rruga, ju mund të krijoni pyetje kuizi automatikisht, por gjithashtu t'i shpikni ato vetë! Duke luajtur ato, ju jo vetëm që do të argëtoheni, por gjithashtu do të fitoni monedha të cilat mund të shpenzohen për një dhuratë për një vajzë ose hakmarrje ndaj shkelësit. Përfshini mini lojëra në bisedën tuaj video dhe shikuesit tuaj do t'ju falënderojnë.

Hyni në bisedë

Ruleta jonë e bisedës - një vend i shkëlqyeshëm për të takuar njerëz të rinj!

Asnjë shërbim tjetër takimesh nuk do t'ju japë mundësinë për të biseduar shpejt me kaq shumë vajza dhe djem të jetojnë. Shërbimi ynë në internet do të shpejtojë të njohurit dhe do të zëvendësojë mijëra datat tuaja! Jepni dhurata, flirte, shaka ose thjesht bëni biseda të ndershme. Do ta kuptoni shpejt nëse ky person ju përshtatet, ose duhet të kërkoni më shumë. Në këtë rast, nëse nuk ju pëlqen ai person, thjesht klikoni në butonin dhe çaktivizoni Webcam-in e tyre. Nuk do të ketë situata të pakënaqur dhe të bezdisshëm. Na besoni, në një datë të rregullt gjithçka do të ishte shumë më e ndërlikuar.

Takohuni SH GRBIMET E SHUM

Komunikoni në një mënyrë të re!

Nëse vendosni një kamera në shtëpi në shtëpi dhe një kohë të lirë. Sigurohuni që ta provoni. Këtu do të gjeni më shumë se dikush të bukur për të biseduar në një kamera në internet, ndërsa shijoni një mori minigames, transmetime video argëtuese, radio, dhe shumë gjëra të tjera për t'ju argëtuar. Shumë të rinj dhe madje edhe vajza i duan video bisedat dhe përdorin në mënyrë aktive kamerën në internet. Meqenëse njohja me ndihmën e videos, pa një takim personal, është shumë më e sigurt. Për më tepër, është shumë më e lehtë të thjesht ndizni kamerën video dhe të gjeni shpejt një djalë të bukur sesa të vrisni tërë ditën për një datë të keqe. Për më tepër, përdorimi i ruletës nuk kërkon regjistrim.

Fito para në rrjedhën tënde!

Ne e kuptojmë që një shfaqje cilësore nuk është e mundur pa fituar. Pra, nëse keni 18 vjeç, atëherë biseda jonë ka disa mënyra për të fituar para të vërteta përmes transmetimit tuaj:

  1. Kërkojuni shikuesve të lënë këshilla për hostin. Për këtë qëllim, ekziston një buton i veçantë, këto këshilla i kreditohen llogarisë tuaj dhe ju mund t'i tërheqni ato në llogarinë tuaj Yandex ose PayPal.

  2. Chat Roulette ju lejon të krijoni një listë shërbimesh dhe t'u siguroni atyre para. Për shembull, mund të jetë një përshëndetje klasike, ose të këndojë një këngë të caktuar, si dhe të gjitha llojet e kërkesave ekzotike, vallëzimi ose thjesht buzëqeshja.

  3. Postoni komente ose lajme me lidhjen e bashkëpunimit dhe merrni 30% të të gjitha pagesave nga të gjitha pagesa që nga përdoruesit që përdorën ato lidhje dhe u bënë përdorues të rinj.

  4. Ju mund të ngarkoni regjistrimet e shfaqjes në YouTube dhe të fitoni përmes reklamave, ose duke u angazhuar drejtpërdrejt me reklamuesit për të paraqitur produktet e tyre.

FILLONI SHOQRIN TUAJ DHE FITUEN

A ju pëlqen projekti ynë? Ndani atë me miqtë tuaj!